Problem z agencja

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez dodembhamm » 22 lut 2018, 08:14 Problem z agencja

hej mam problem z agencja w sumie dwa problemy. jakis czas temu dostalerm papiery od british gas ze moj bojler jestt niebezpieczny i pracownik mi wystawil papiier. Po jakims czasie agencja wyslala mi swojego pracownika ciapka ktory niby im wystawil papier z certyfikatem ze wszystko jest ok. On sam stwierdzil ze wszystko jest ok dopuki mam ciepla wode. pozniej ten pracownik zamknol ogrzewanie w kominku u mnie w pokoju i stwierdzil ze Mosi to zrobic poniewaz to niebezpieczne. teraz w tym pokoju nie mam ogrzewania. Agencja mi wysyla ludzi oni robia wyceny od 3 tygodni . i Teraz mi mowia ze ktos to zrobi jak najszybciej i sie niemoge doczekac. Powiedezieli zebym sobie kupil kaloryfer elektryczny jak mam problem kupilem i za dzien mam wieksze rachunki o 5 funtow za dzien a teraz ma byc coraz zimniej co ich poinformowalem i nie widza w tym problemu i odpisali mi sms zebym do nich nie pisal. Czy to mozna gdzies zglosic?

dodembhamm
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączył: 8 sie 2014, 19:19
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Darwas » 22 lut 2018, 16:04 Re: Problem z agencja

Environmental health department.

Z jakimi problemami mozemy sie zwrocic do Environmental health departments?
Z problemami, ktore zagrazaja naszemu zdrowiu lub/i zyciu a wiec:
wilgoc, grzyb
szczury,karaluchy itp
odpadajacy plaster ze scian lub sufitu, niebezpieczne schody
niesprawna lub zle zainstalowana instalacja elektryczna lub gazowa
zatkany odplyw
zbyt glosni sasiedzi
asbest

Jak sie skontaktowac z lokalnym Environmental health departments?
Nalezy udac sie do naszego councilu lub wyslac emaila z prosba o inspekcje i z wytlumaczeniem o co chodzi.
Jezeli po wizycie oficera, ( ktory przyjdzie na inspekcje do nas ), wydzial zdrowia stwierdzi,ze rzeczywiscie sprawa jest powazna i jest zagrozone nasze zdrowie i/lub zycie, wtedy zostanie wyslany do landlorda list z nakazem usuniecia problemu.
Avatar użytkownika
Darwas
Zadomowiony
 
 
Posty: 693
Dołączył: 26 sty 2008, 11:01
Lokalizacja: Dudley
Reputacja: 58
Poczciwy


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI