Czy ktoś korzysta z ASDA Mobile ? Proszę o opinie

Dyskusje na temat komputerów(hardware, software, internet..), telefonów, oraz innego sprzętu elektronicznego. Problemy z działaniem, opinie, porady itp

PostNapisane przez Guest » 20 maja 2013, 12:52 Czy ktoś korzysta z ASDA Mobile ? Proszę o opinie

Witam,

Niestety nie ma żadnego aktualnego wątku na temat telefonii ASDA Mobile więc chciałbym poznać opinie osób korzystających z tej sieci. Muszę dzisiaj kupić zestaw startowy i proszę o radę.
Może znacie inne sieci warte polecenia ? ASDA korzysta z Vodafone (jak z zasięgiem ?) Zakładam że będę pisał sporo smsów i trochę dzwonił i czasami skorzystam z neta. Rozmowy do PL mnie nie interesują gdyż muszę mieć i tak polski numer a mam bardzo tanie odbieranie połączeń. Nie interesuje mnie zupełnie żadna umowa i żadne zobowiązania :)

Pozdrawiam i dzięki za podpowiedzi.

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez piopaw » 20 maja 2013, 17:13 Re: Czy ktoś korzysta z ASDA Mobile ? Proszę o opinie

Napisałem ci wiadomość na prywatnym.

piopaw
Rozeznany
 
 
Posty: 158
Wiek: 42
Dołączył: 7 gru 2007, 18:43
Reputacja: 5
Neutralny

Osobiście to bym Ci polecał np o2 lub Now Mobile(bardziej to drugie)... obecnie używam o2 ale niedługo przenoszę się do NOW MOBILE ale teraz nie mogę sobie pozwolić na 2 dni robocze bez telefonu
Avatar użytkownika
nettmanek
Raczkujący
 
 
Posty: 95
Wiek: 35
Dołączył: 8 cze 2013, 12:07
Lokalizacja: Wolverhampton
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 12 cze 2013, 12:47 Re: Czy ktoś korzysta z ASDA Mobile ? Proszę o opinie

nettmanek napisał(a):Osobiście to bym Ci polecał np o2 lub Now Mobile(bardziej to drugie)... obecnie używam o2 ale niedługo przenoszę się do NOW MOBILE ale teraz nie mogę sobie pozwolić na 2 dni robocze bez telefonu


Po zdobytych doświadczeniach i przejrzeniu chyba wszystkich sieci zdecydowałem się na giffgaff. To nowa sieć z o2. Nawet można doładowywać przez doładowania o2. Ja za 10Ł na miesiąc mam 250 minut do wszystkich, nieograniczone w sieci giffgaff, nieograniczone sms do wszystkich sieci, 1gb internetu. Dla mnie to nawet za dużo więc od następnego doładowania będę płacił 7,5. Gdyby ktoś był zainteresowany to niech napisze na prv. Podam jak można dostać dodatkowe profity ;)

Guest
 
 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do KOMPUTERY I ELEKTRONIKA