Biffa w Walsall? jak tam jest? prosze o opinie

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

Mężczyzna PostNapisane przez rezz » 20 lip 2013, 17:54 Biffa w Walsall? jak tam jest? prosze o opinie

tak jak w temacie, jak jest w Biffie na Walsall? chcialbym poznac wasze opinie moze ktos pracuje badz pracowal w tej firmie i mi cos o niej powie. czekam na odpowiedzi:)
Avatar użytkownika
rezz
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Wiek: 29
Dołączył: 20 lip 2013, 17:40
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez felek29 » 20 lip 2013, 19:54 Re: Biffa w Walsall? jak tam jest? prosze o opinie

To na recyklingu, tak? Masakra, nikomu takiej pracy nie życzę... Nawet najgorszemu wrogowi, nie idźcie tam!!! Stoisz na taśmie i sortujesz śmieci, wdychasz non stop kurz z drobinkami szkła i metali, pomyśl co t z Tobą robi, niektórzy po dniu pracy kaszlą krwią, nie polecam, naprawdę

felek29
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączył: 4 cze 2013, 20:14
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Darwas » 20 lip 2013, 20:17 Re: Biffa w Walsall? jak tam jest? prosze o opinie

Kumpel robił i powiem przy obecnej pogodzie nie idzie tam wytrzymać.On robił dawno ale po powrocie do domu ciuch zostawiał w szopie bo żona go goniła jak wszedł do domu.Sortowanie śmieci wiem że żadna praca nie hańbi ale to już chyba najgorsza jak może się trafić wystarczy pomyśleć co w takich workach można znalez.
Avatar użytkownika
Darwas
Zadomowiony
 
 
Posty: 693
Dołączył: 26 sty 2008, 11:01
Lokalizacja: Dudley
Reputacja: 58
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez rezz » 20 lip 2013, 22:36 Re: Biffa w Walsall? jak tam jest? prosze o opinie

Ajj.. to nie dobrze... to musze szukac czegos innego:/
Avatar użytkownika
rezz
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Wiek: 29
Dołączył: 20 lip 2013, 17:40
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 0
Neutralny

to jest oboz pracy i najgorsze jest to ze tam rzadza polacy i jeszcze oni cie zle traktuja . polak polaka ,,szybciej , szybciej " ze stoperem w reku

Anna SZYMANCZAK
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Dołączyła: 4 kwi 2013, 09:01
Reputacja: 4
Neutralny

KobietaPostNapisane przez nikol04 » 21 lip 2013, 14:38 Re: Biffa w Walsall? jak tam jest? prosze o opinie

hej ja tam pracowalam 5 lat i zebym nie miala malego dziecka bym tam wrucila opinie sa rozne wiec niesluchajnikogo tylko jedz sam i zobaczysz jak tam jest

nikol04
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączyła: 30 mar 2012, 16:21
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez felek29 » 21 lip 2013, 17:51 Re: Biffa w Walsall? jak tam jest? prosze o opinie

Zgłoś się do staffline często szukaja do TK Maxxa na pewno lepsze niż recykling

felek29
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączył: 4 cze 2013, 20:14
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez artek1047 » 22 lip 2013, 14:04 Re: Biffa w Walsall? jak tam jest? prosze o opinie

Pracowalem tam 8 miesiecy,to co pisali przedmowcy to jest niestety prawda,na poczatku byla to dla mnie jakas masakra ale po jakims czasie czlowiek sie przyzwyczaja nawet do smierdzacych smieci i to prawda ze rzadza tam polacy co jest niesamowicie nie halo kiedy swoj swojego podpierd*** i lize dupe managerowi ( oczywiscie nie kazdy ) zeby dostac zolty lub bialy kask i na chwile dorwac sie do wladzy i szmacic rodakow!
Ale przez to ze jest tam rotacja poznalem wielu zajebistych ludzi, i w dniu dzisiejszym gdybym nie mial zadnej pracy to ze wzgledu na niektorych polakow "pseudo lizo-dupcow managerow" to w zyciu bym tam bie wrocil i wolabym wpieprzac chleb z cukrem zapijajac woda! Nie chce mowic po imionach kto to taki, ale oni wiedza ze sie o nich mowi i to wcale nie pozytywnie! Ale ja wychodze z zalozenia ze od czegos trzeba w zyciu zaczac, o co do NICH to trafi kiedys kosa na kamien... i role sie tak obroca ze wtedy moze zrozumieja ze czlowieka powinno sie szanowac - tymbardziej swojego rodaka!
Avatar użytkownika
artek1047
Początkujący
 
 
Posty: 31
Dołączył: 16 gru 2011, 20:53
Lokalizacja: Darlaston
Reputacja: 10
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Ika51 » 28 lip 2013, 16:39 Re: Biffa w Walsall? jak tam jest? prosze o opinie

Moja rada...nie masz innej możliwości ,a chcesz mieć na chleb..idz-spróbuj ,popracuj.Najlepiej się przekonywać na własnych doświadczeniach.Bo tak jak w innych sprawach......ile ludzi -tyle opinii.

Ika51
Początkujący
 
 
Posty: 39
Wiek: 64
Dołączyła: 11 paź 2011, 11:36
Lokalizacja: Walsall
Reputacja: 8
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez koroner » 29 lip 2013, 20:04 Re: Biffa w Walsall? jak tam jest? prosze o opinie

Idz i sprobuj - nie ukrywam ze jest tam duzo gowna, nawet jak bedziesz robil Swoje to i tak sie do Ciebie przypierdziela - do zapachu idzie sie przyzwyczaic do innych rzeczy tez - wiem co mowie robilem tam 3 lata - najgorsze jest to ze jak dobrze bys nie robil a czyms im podpadniesz to jestes na wylocie, team leaderzy i line opi troche tam odpierdzielaja ( fakt nie wszyscy )
Aktualnie pracuja w systemie 2dnix12h 24h wolnego 2x12 h za 4 dni dostajesz gdzies 265 funi jak nie masz pracy to idz , rob, i szukaj sobie czegos w miedzyczasie ;)

koroner
Początkujący
 
 
Posty: 11
Wiek: 38
Dołączył: 12 gru 2012, 19:48
Lokalizacja: Walsall
Reputacja: 0
Neutralny

Mam pytanie do was ludziska!! Zaoferowano mi prace w biffie na wallsal ale slyszalam ze musze uwazac na ludzi ktorzy sa na jakis kaskach ? w szczegolnosci na jakiegos Arka!Slyszeliscie cos o tym ? Z gory dziekuje !!

kamilaestera
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączyła: 30 lip 2012, 21:56
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA