Kto i co jest w Walsall

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

MężczyznaPostNapisane przez Acid Drinker » 16 sty 2010, 21:26 Kto i co jest w Walsall

Witam.

Możliwe, ze niedługo przeprowadzę się na płd. Walsall. Jest tam coś wartego uwagi? Jakieś fajne puby, albo miejsca godne uwagi?
Wiem, że był podobny temat, ale troszkę już minęło. Zmieniło się coś czy nadal mieszka tam połowa forumowiczów? ;)
Pozdrawiam.
Andrzej.
Avatar użytkownika
Acid Drinker
Stały Bywalec
 
 
Posty: 420
Wiek: 41
Dołączył: 21 gru 2009, 00:25
Lokalizacja: Erdington/Radom
Reputacja: 7
Neutralny

KobietaPostNapisane przez yoki » 16 sty 2010, 23:32 Re: Kto i co jest w Walsall

Acid Drinker napisał(a):Wiem, że był podobny temat, ale troszkę już minęło.


ostatni post w temacie Walsall jest z 17 grudnia 2009 roku...z powodzeniem mozna sie bylo dopisac do tamtego -zamiast powielac...

yoki
Stały Bywalec
 
 
Posty: 325
Dołączyła: 28 cze 2008, 09:39
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Acid Drinker » 16 sty 2010, 23:53 Re: Kto i co jest w Walsall

Temat został utworzony 3 lata temu. I wiem (bo sam tak robię), że ludzie nie przeglądają tematów starszych niż kilka tygodni. Napisali co mieli napisać i nie przyglądają się dyskusjom innych.
Pozdrawiam.
Andrzej.
Avatar użytkownika
Acid Drinker
Stały Bywalec
 
 
Posty: 420
Wiek: 41
Dołączył: 21 gru 2009, 00:25
Lokalizacja: Erdington/Radom
Reputacja: 7
Neutralny

KobietaPostNapisane przez yoki » 17 sty 2010, 19:42 Re: Kto i co jest w Walsall

to ze zostal utworzony trzy lata temu nie znaczy,ze nie mozna sie do niego dopisac moj drogi ;) drazni mnie takie tworzenie po raz 34590384 tych samych tematow,pozniej ciezko jest sie na forum poruszac.Tyle.

yoki
Stały Bywalec
 
 
Posty: 325
Dołączyła: 28 cze 2008, 09:39
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 17 sty 2010, 20:38 Re: Kto i co jest w Walsall

Co racja to fakt Yoki... however niedaleko wallsall masz bilston i tam jest fajny mały klub robin2 graja tam najczesciej cover bandy ale trafiają sie też takie perelki jak spock's beard czy threshold albo pain of salvation RPWL czy fish - warto zerknąć co jakis czas w gig guide'a na ich stronie: http://therobin.co.uk/ Mają tam też z raz w roku taki 3 dniowy maraton rocka progresywnego. Wejściówki tniocha, mają bar z browarami w środku i jest kameralnie bo mała to koncertownia. Za to po koncercie można browca strzelic z grajkami czasem ;)

Niedaleczko masz też Wolverhampton z ich civic hall tam maja dość słabą akustykę ale grywają naprawdę ciekawe bandy: byłem np. niedawno na porcupine tree. Grają tez ozric tentacles czy tangerine dream, dream theater itd.
A jak nie, to zawsze możesz w marcu wparować do Symphony do birmanowa bo jethro tull będzie grał i trąbił. Ostatnio grał też po raz 1wszy od 5 lat w Anglii zespół yes.

A w samym walsall to znam tylko monopolowy dobry ;]
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

PostNapisane przez Guest » 17 sty 2010, 21:00 Re: Kto i co jest w Walsall

ja jestem z walsall jakby coś :)

Guest
 
 

KobietaPostNapisane przez Viola » 18 sty 2010, 13:48 walsall

ja sie przeprowadzilam kilka miesiecy temu do Walsall i szczeze mowiac nie ma tu nic ciekawego, nawet kino na jakims zadupiu...;( sami rasisci do okola , a na baletach srednia wieku 18-20 pracuje w jednym z klubow i nie polecam tam imprez , naprawde...nie ma nawet pozadnego sklepu Polskiego:( najblizszy na west br... :( a szkoda ....

Viola
Raczkujący
 
 
Posty: 66
Dołączyła: 29 paź 2009, 14:20
Reputacja: 6
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 18 sty 2010, 22:24 Re: Kto i co jest w Walsall

Viola napisał(a):nie ma nawet pozadnego sklepu Polskiego


czy ty czasem wiosek nie pomyliłaś? czego brakuje tobie w tutejszych polskich sklepach co masz na west bromie?

Guest
 
 

KobietaPostNapisane przez Viola » 18 sty 2010, 23:20 Re: Kto i co jest w Walsall

napisalam zemieszkam tu od paru miesiecy , mozliwe ze nie wiem gdzie znajduja sie tu polskie sklepy , po za paroma produktami w tesco, asdzie i kilku tzw "ci..a" sklepach z zywnoscia polska, a na west bromie w nie jednym sklepie masz wszystko od polskiej prasy , paczkow (mniaaam )pieczywo,warzywa po krojone wedliny , ser i cala reszte innych mega dobrych rzeczy ....znajde to w walsall ...? prosze pokieruj gdzie bede wdzieczna :)pozdr

Viola
Raczkujący
 
 
Posty: 66
Dołączyła: 29 paź 2009, 14:20
Reputacja: 6
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 18 sty 2010, 23:40 Re: Kto i co jest w Walsall

Viola napisał(a):a na west bromie w nie jednym sklepie masz wszystko od polskiej prasy , paczkow (mniaaam )pieczywo,warzywa po krojone wedliny , ser i cala reszte innych mega


podaj mi polski sklep na west bromie, który ma to wszystko... chętnie tam pojadę, mogę i zabrać ciebie po drodze na zakupy.

Guest
 
 

KobietaPostNapisane przez jed » 19 sty 2010, 00:01 Re: Kto i co jest w Walsall

Miejsc godnych uwagi ni ma :)
Jakby ktoś czuł taką potrzebę to sklepy faktycznie są beznadziejnie zaopatrzone. Mnie tylko doskwiera, tyle ze bardzo, brak prasy. A swoja droga skad pomysl o obecnosci tylu forumowiczow?

jed
Stały Bywalec
 
 
Posty: 366
Dołączyła: 20 mar 2009, 14:58
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Viola » 19 sty 2010, 00:05 Re: Kto i co jest w Walsall

sklep sie miesci kolo poczty na high street nazwy nie podam , bo juz oberwalam ostrzezenie za "reklame":) czyli jednak cos brakuje polskim sklepom w naszej wiosce ehh? ;p

Viola
Raczkujący
 
 
Posty: 66
Dołączyła: 29 paź 2009, 14:20
Reputacja: 6
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 19 sty 2010, 07:59 Re: Kto i co jest w Walsall

Oooo...
plazermen napisał(a):(...)
Niedaleczko masz też Wolverhampton z ich civic hall tam maja dość słabą akustykę ale grywają naprawdę ciekawe bandy: byłem np. niedawno na porcupine tree. Grają tez ozric tentacles czy tangerine dream, dream theater itd.
(...)]

Jakieś bliższe namiary? najlepiej na pm, coby nie gadali, ze reklamę robisz :D

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 19 sty 2010, 10:16 Re: Kto i co jest w Walsall

Jo, wejdź na http://www.wolvescivic.co.uk/index.asp?loc=home i tam masz liste gigów na ten rok. Te co wymieniłem to niestety juz były w zeszłym. Kiedys wrzucalem regularnie info o co ciekawszych koncertach w dziale "co jest grane" ale ostatnimi laty ludzie coś strasznie "życiem" pozajmowani. To śmigam przeważnie sam i już nie informuję za specjalnie.

Przy okazji zaporzucę linka na portala wolvowego jeśli koś miałby życzenie np. za pracą sie rozglądnąć czy cuś:
http://www.wolverhampton.gov.uk/jobs_ca ... /vacancies
pozdro
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez pjck » 6 lut 2010, 10:53 Klub piłkarski

Był na pewno klub futbolowy. Kiedys dosć znany. Czy ktos wie, co sie z nim dzieje, w jakiej lidze gra?
Avatar użytkownika
pjck
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączył: 27 lut 2009, 20:15
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do HYDE PARK

cron