Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości
Największa brytyjska rodzina – urodziło im się 20 dziecko!
czwartek, 21 września 2017 13:59
Największa brytyjska rodzina – urodziło im się 20 dziecko!Największa rodzina w Wielkiej Brytanii powitała na świecie swoje dwudzieste dziecko. 42-letnia Sue i jej mąż Noel Radford ogłosili, że ich najmłodszy syn będzie nosił imię Archie.
Komentarze (3)
 
Potężna góra śmieci zatkała kanały w Londynie
czwartek, 21 września 2017 10:21
Potężna góra śmieci zatkała kanały w LondynieKanały ściekowe w centrum Londynu zostały zatkane przez olbrzymią górę uformowaną z odpadków, które ludzie wyrzucają do toalet, a nie powinni. Usunięcie zalegających śmieci zajmie kilka tygodni.
Dodaj komentarz
 
Strzały na ulicy w Birmingham - na miejscu zjawili się uzbrojeni funkcjonariusze
czwartek, 21 września 2017 09:43
Strzały na ulicy w Birmingham - na miejscu zjawili się uzbrojeni funkcjonariuszeUzbrojona policja pojawiła się na jednej z ulic w Birmingham w związku z tym, że słyszano tam strzały.
Dodaj komentarz
 
35 osób w domu z trzema sypialniami!
czwartek, 21 września 2017 08:26
35 osób w domu z trzema sypialniami!Aż 35 osób mieszkało w bliźniaku z trzema sypialniami w Londynie. To jeden z najbardziej szokujących przykładów nadużyć stosowanych przez landlordów wobec swoich lokatorów.
Dodaj komentarz
 
Już sześć osób zatrzymanych w związku z atakiem w londyńskim metrze
czwartek, 21 września 2017 07:49
Już sześć osób zatrzymanych w związku z atakiem w londyńskim metrzePolicja aresztowała koleją osobę podejrzaną o związek z atakiem na londyńskie metro.
Dodaj komentarz
 
Tata Steel łączy się z niemieckim Thyssenkrupp - pracę straci 4 tys. osób
czwartek, 21 września 2017 07:04
Tata Steel łączy się z niemieckim Thyssenkrupp - pracę straci 4 tys. osóbFirma Tata Steel połączy się z niemieckim gigantem Thyssenkrupp. W związku z tym aż 600 pracowników z fabryk Tata znajdujących się na terenie Black Country czeka niepewna przyszłość.
Dodaj komentarz
 
Birmingham wybrane niebezpiecznym i najmniej przyjaznym miastem w UK
czwartek, 21 września 2017 06:40
Birmingham wybrane niebezpiecznym i najmniej przyjaznym miastem w UKBirmingham zostało wybrane najbardziej niebezpiecznym miastem w Wielkiej Brytanii (nie licząc Londynu). Określane jest też jako najbardziej wrogie.
Dodaj komentarz
 
Policja zwiększyła patrole na Broad Street, po tym jak napadnięto na 20-latkę
środa, 20 września 2017 10:00
Policja zwiększyła patrole na Broad Street, po tym jak napadnięto na 20-latkęPolicja zwiększyła liczbę funkcjonariuszy patrolujących dzielnicę rozrywkową Birmingham po brutalnej napaści na tle seksualnym, której ofiarą padła młoda kobieta.
Dodaj komentarz
 
Zatrzymano trzecią osobę w sprawie zamachu w metrze
środa, 20 września 2017 09:43
Zatrzymano trzecią osobę w sprawie zamachu w metrzeBrytyjska policja aresztowała trzecią osobę w sprawie zeszłotygodniowego zamachu w metrze. We wtorek wieczorem, w Newport w południowej Walii, zatrzymano 25-letniego mężczyznę.
Dodaj komentarz
 
Samochód uderzył w rusztowanie. 15-latka trafiła do szpitala
środa, 20 września 2017 07:26
Samochód uderzył w rusztowanie. 15-latka trafiła do szpitala15-letnia dziewczynka z obrażeniami głowy została przewieziona do szpitala po tym, jak samochód, którego była pasażerką, wjechał w rusztowanie ustawione przy nowo budowanym domu.
Dodaj komentarz
 


Strona 1 z 815