Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości West Midlands Trzy osoby ugodzone nożem w kościele w Aston
Trzy osoby ugodzone nożem w kościele w Aston
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Dzisiaj rano podczas mszy w kościele w Aston, 46-letni mężczyzna ugodził nożem trzy osoby.

Policja otrzymała wezwanie do kościoła New Jerusalem Apostolic Church przy Rocky Lane w Aston, gdzie napastnik ugodził nożem trzy osoby. Do ataku doszło podczas mszy, o godzinie 10:50. 46-letni mężczyzna został aresztowany pod zarzutem próby zabójstwa.

33-letni mężczyzna został zabrany do szpitala i pozostaje w stabilnym stanie. Jego urazy nie są uważane za zagrażające życiu. Dwie inne osoby również przebywają w szpitalu w dobrym stanie.

W chwili zdarzenia w kościele w nabożeństwie brało udział ok. 150 osób.

Rzecznik policji powiedział, że dotychczasowe ustalenia wskzują, że sprawca i ofiara znali się nawzajem i że był to atak celowy.
niedziela, 10 września 2017 18:28
 


Komentarze 

+11 #1 Lumb 2017-09-10 21:04
...policja niech nie robi z siebie glupszej niz jest...facet atakuje, trzy osoby a nie jedna z ktora sie znal....islamski atak terrorystyczny na chrzescijan w ich kosciele w czasie nabozenstwa...i fakty zostaja przemilczane i przekrecone....gdyby to chrzescijanin dopuscil sie takiego czynu w meczecie....cale lewicowe media RYCZALY by w nieboglosy o dyskryminacji i nietolerancji...czasem wybiegam myslami w przyszlosc i widze tych najbardziej poprawnych politycznie i kulturowo z podcientymi garlami i wiszacych na slupach jako pierwszych, lacznikow naszego swiata z islamem...kazdy, kto obraca sie wobec swoim jest zdrajcom....a czlowiek, ktory raz zdradzil, zdradzi raz jeszcze....dlatego lacznicy bialej i muzulmanskiej ,,kultury'' beda wisiec pierwsi...

Czytaj poprzedni artykuł:
Ile kosztuje strajk śmieciarzy w Birmingham?
  Czytaj następny artykuł:
Wózek z dzieckiem wpadł do morza, rodzice robili zdjęcia