Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Wielka Brytania 35 osób w domu z trzema sypialniami!
35 osób w domu z trzema sypialniami!
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Aż 35 osób mieszkało w bliźniaku z trzema sypialniami w Londynie. To jeden z najbardziej szokujących przykładów nadużyć stosowanych przez landlordów wobec swoich lokatorów.

Mieszkańcy znajdującego się w północno-zachodnim Londynie Queensbury poskarżyli się tamtejszemu councilowi na dochodzące z domu hałasy. We wtorek rano na nieruchomość przeprowadzono nalot i dokonano szokującego odkrycia – donosi Metro.

W jednym z pokoi obok siebie spało aż ośmiu mężczyzn. Łóżka znajdowały się w każdym z pomieszczeń, oprócz łazienek. Jeden materac był rozłożony pod baldachimem w ogrodzie na tyłach domu. Zdjęcia zrobione podczas nalotu pokazują dziesiątki ułożonych w stosy butów, rozwieszone na kaloryferach ubrania oraz zalegające w ogrodzie śmieci.

Przedstawiciel Brent Council mówi, że wszyscy mieszkańcy rzeczonego domu pochodzili z krajów Europy Wschodniej i byli traktowani przez landlorda w sposób krzywdzący. Właściciel nieruchomości jest nadal poszukiwany.

W zeszłym tygodniu władze Brent uchwaliły nowe kary sięgające 30 tys. funtów dla osób łamiących przepisy dotyczące mieszkalnictwa.
czwartek, 21 września 2017 08:26
 Czytaj poprzedni artykuł:
Strzały na ulicy w Birmingham - na miejscu zjawili się uzbrojeni funkcjonariusze
  Czytaj następny artykuł:
Już sześć osób zatrzymanych w związku z atakiem w londyńskim metrze