Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Wielka Brytania Hit! Otrzymamy dodatkowe £400-£500 na życie
Hit! Otrzymamy dodatkowe £400-£500 na życie
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   

O tym, jak przedsiębiorczy potrafią być Polacy, krążą już legendy. Teraz nasi rodacy postanowili, że odzyskają nielegalnie pobrane im pieniądze przez banki brytyjskie. I to im się udaje! Z pomocą Harvard Claims otrzymują zwrot za prowadzenie konta bankowego w wysokości średnio 2500 funtów. Dodatkowa gotówka należy się ponad 0,5 milionom Polaków, którzy zostali oszukani przez największe brytyjskie banki. Ich pracownicy założyli im PODSTĘPEM płatne konta bankowe wyniku, których tracili oni ok. 300 funtów rocznie. Aby odzyskać funty, należy wystąpić z wnioskiem reklamacyjnym. Brzmi trudno? Wcale tak nie jest – teraz możesz go złożyć w ciągu 30 sekund. Zobacz jak to robić!

Złóż wniosek w 30 sekund >>>


Jeśli kiedykolwiek posiadałeś konto w którymkolwiek banku w Wielkiej Brytanii, najprawdopodobniej należy Ci się zwrot opłat za jego prowadzenie. Ten może wynieść nawet 4500 funtów. Aby odzyskać swoje pieniądze, musisz złożyć wniosek reklamacyjny. Nie wiesz jak to zrobić? Koniecznie zapoznaj się z poradami Harvard Claims.


Z twojego konta miesięcznie znika kilka funtów i nie wiesz, dlaczego są one pobierane? Najprawdopodobniej jest to automatyczna opłata ściągana przez bank za prowadzenie konta. Może ona wynosić od 5 do 25 funtów miesięcznie. Te nielegalnie zostały złożone tysiącom osób.  Łańcuch nadużyć objął nawet 0,5 miliona Polaków. Ich opłaty bankowe piętrzyły się, a kwoty ciężko zdobywanych oszczędności topniały…, ale STOP teraz utracone funty można odzyskać i to wraz z niemałymi odsetkami.


Sprawdź w 30 sekund ile zwrotu otrzymasz >>>


Aby odzyskać utracone funty należy jednak złożyć wniosek reklamacyjny, bank sam z siebie nie wypłaci odszkodowania za prowadzenie konta. Cała procedura jest w pełni bezpieczna dla klienta i nie wiąże się z nieprzyjemnościami ze strony banki. W wyniku rozpoczęcia procesu reklamacji konto nie zostanie zamknięte, pożyczka cofnięta a limit na karcie kredytowej obniżony. Formalności z bankiem załatwia się w języku angielskim na specjalnych formularzach. I to właśnie jest dla wielu Polaków największy problem. Nieznajomość przepisów i specyfiki działania banków, a także słabe posługiwanie się językiem angielskim sprawia, że często rezygnują oni z należnych im funtów, bojąc się, że znowu zostaną przez bank oszukani.


Wylicz w 30 sekund należną kwotę zwrotu >>>


Harvard Claims – profesjonalista w odzyskiwaniu opłat bankowych


Z pomocą im przychodzi Harvard Claims. Za pośrednictwem formularza firmy dostępnego na stronie https://harvardclaims.co.uk o zwrot nielegalnie pobranych funtów możesz wystąpić już dziś. Od samego początku procesu reklamacyjnego zostaniesz objęty opieką polskojęzycznego konstanta, a wszystkie dokumenty i formalności, a także rozmowy z bankiem załatwi za ciebie specjalista Harvard Claims. Co najważniejsze za pomoc nic nie zapłacisz, wynagrodzenie firma pobiera dopiero po wygraniu sprawy, kiedy zwrot trafi na twoje konto Jest ono prowizyjne i wynosi 25% + podatek VAT.


Wylicz swój zwrot w 30 sekund >>>


Kliknij TUTAJ aby wyliczyć zwrot >>>


Artykuł sponsorowany

wtorek, 13 marca 2018 16:00
 Czytaj poprzedni artykuł:
Irlandzki sąd wstrzymuje ekstradycję Polaka. Powodem łamanie demokracji w Polsce
  Czytaj następny artykuł:
Policja prowadzi dochodzenie na temat listów nawołujących do „ukarania muzułmanów”