Prosze o pomoc , pierwszy raz na lotnisku

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

KobietaPostNapisane przez edytka_13 » 8 lis 2012, 14:20 Prosze o pomoc , pierwszy raz na lotnisku

Cześć wszystkim, nie długo wracam do Polski samolotem , ale nigdy jeszcze nie leciałam i prosiłabym doświadczonych lotników jak krok po kroku wygląda odprawa co gdzie szukać itp. Transport na lotnisko mam już załatwiony . Lecę liniami Ryanair bilet mam już wydrukowany, lecę tylko z podręcznym bagażem . Chodzi mi co mam zrobić , gdzie się udać po przybyciu na lotnisko
Byłabym wdzięczna za informacje
Pozdrowienia Edyta
ps.
czy mogę mieć w bagażu podręcznym zasilacz do laptopa ??

edytka_13
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Dołączyła: 8 lis 2012, 14:12
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Ivoneczka23 » 8 lis 2012, 18:03 Re: Prosze o pomoc , pierwszy raz na lotnisku

witaj wiec tak
jak wejdziesz na lotnisko a masz zrobiona odprawe on line jak domniemam gdyz posiadasz tylko bagaz podreczny to dochodzisz do takich ruchomych schodków i nimi jedziesz do góry
w momencie otwarcia bramki tak godzinke przed zamknieciem mozesz juz tam pojechac pokazesz pani bilecik i dokument i wejdziesz dalej
tam przejdziesz przez te wszystkie sklepy co je na górze maja gdzie mozna cawsze cos kupic i dorzucic do torby zwłaszcza picie za odprawa jest juz dozwolone wiec sobie je kup bo w samolocie sie nie opłaca
nastepnie co jakis czas spojrzysz na tablice informacyjne gdzie bedzie napisane do jakiego okienka nalezy sie udac aby dostac sie do samolotu
w torbie mozesz miec zasilacz łacznie z laptopem gdyz teraz wszystkie duperele torebka jak i laptop muszq wchodzic w sklad bagazu podrecznego i stanowic sztuk jeden bagazu do 10 kg

w bagazu nie mozesz miec płynów powyzej 100 ml i sumy płynów przekraczających litr znaczy nie wiecej niz 10 butelek po 100 ml;) zadnych przedmiotów ostrych i podejrzanych którymi mogłabys zabic pilota podczas lotu...u nas skonfiskowana zostala margaryna hehe

no co jeszcze potem wsiadasz zapinasz pas i lecisz;) powodzenia

Dodano: -- 8 lis 2012, o 20:52 --

aha piszac płyny mialam na mysli kosmetyki,kremy,szmpony,mascara! cienie do powiek i wszelkiego rodzaju kosmetyki ciekłe ;) picia i tak nie przewieziesz przez bramke i dopiero za sobie kup ;)
To ja..ta co Was tak wqrwia poprawiajac Wasze błędy ortograficzne...i juz zawsze będę to robiła;)

Ivoneczka23
Stały Bywalec
 
 
Posty: 583
Wiek: 40
Dołączyła: 17 lip 2009, 17:42
Reputacja: 40
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez edytka_13 » 8 lis 2012, 22:12 Re: Prosze o pomoc , pierwszy raz na lotnisku

Dzieki koleżanko , pomogłas mi bardzo :)

edytka_13
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Dołączyła: 8 lis 2012, 14:12
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI

cron