alli na odchudzanie

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez myszka_823 » 31 sty 2011, 09:53 Re: alli na odchudzanie

Widze ze nie jestem sama z takim problem pozdrawiam i dolaczam sie do pytania
Avatar użytkownika
myszka_823
Raczkujący
 
 
Posty: 70
Wiek: 41
Dołączyła: 23 mar 2009, 10:12
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 31 sty 2011, 10:31 Re: alli na odchudzanie

Ostatnio kilka dziewczyn z forum stosowalo diete Dukana, moja kumpela tez ja stosowala i efekty u niej sa widoczne, sporo schudla. Z wlasnego doswiadczenia sie nie wypowiem bo nigdy nic na odchudzanie nie stosowalam gdyz nie bylo takiej potrzeby, wrecz przydaloby mi sie przytyc a tu jak na zlosc w ciagu ostatnich 2 tyg spadlo mi 5kg tak samo z siebie :roll:
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2132
Wiek: 36
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 31 sty 2011, 11:09 Re: alli na odchudzanie

A ja polecam mniej cukru, tłuszczu i wszystkich produktów które zawierają
białą mąke , do tego samozaparcie i już , wystarczy chcieć i działać a nie liczyć na złoty środek bo taki nie istnieje , należy po prostu zdrowo się odżywiać , dieta dukana nie jest zdrową dietą i dziewczyny po rezygnowały z tego ale fakt jest taki że zaczęły a nie tylko o tym mówiły . Ja też schudłam 17kg ale dzięki gotowaniu na parze , ograniczeniu słodyczy i w/w produktów. Powodzenia.
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 31 sty 2011, 13:05 Re: alli na odchudzanie

ewela119 napisał(a):Ostatnio kilka dziewczyn z forum stosowalo diete Dukana
schudlam 6 przytylam 8..i zostawila mi gigantyczne uczuleniez ktorym sie bujam juz 3 miesiace.... jest morderstwem dla zdrowia, nerek , wlosow itd....
zgadzam sie zmalaroksi,
malaroksi napisał(a):A ja polecam mniej cukru, tłuszczu i wszystkich produktów które zawierają
białą mąke , do tego samozaparcie i już , wystarczy chcieć i działać a nie liczyć na złoty środek bo taki nie istnieje , należy po prostu zdrowo się odżywiać
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 39
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Thesignerka » 23 lut 2011, 16:12 Re: alli na odchudzanie

Hejka, A6W polecam, efekty sa piorunujace, tabletek nie polecam, sa czesto na pochodnych amfetaminy czyli np sibutraminie, wszelkie te substancje hamuja glod ale:

Badania wykazaly ze te substancje zwiekszaja ryzyko wystąpienia zawału mięśnia serca nie skutkującego zgonem, udaru mózgu nie skutkującego zgonem, zatrzymania czynności serca z pozytywnie zakończoną resuscytacją lub zgonu z przyczyn sercowo-naczyniowych, u pacjentów powyżej 54 roku życia obciążonych chorobą układu krążenia i/lub cukrzycą typu 2 przyjmujących sibutraminę w porównaniu z placebo. Wzrost ryzyka związany był głównie ze zwiększeniem częstości zawału serca lub udaru mózgu, które nie skutkowały zgonem. Od 2010 zakazano z tego co wiem sprzedazy tych lekow

zalicza sie do nich m innymi jeszcze niedawno dostaepna w aptece meridia.
Zostala juz wycofana, poniewaz masa ludzi miala ciezkie problemy po niej. Nie trzeba dodawac ze po odstawieniu tabletek tylo sie szybciej i wiecej.

Co do Alli na stronie ministerstwa zdrowia czy jakos tak jest lista dodatkowych ostrzezen o lekach, i o Alli dodatkowo bylo sporo niefajnych rzeczy ktorych nie bylo w ulotce, np ze powoduje ciezkie zapalenie trzustki itp. Z tego co wiem Alli albo juz jest wycofany z rynk, albo ma to nastapic niebawem.

POdobnie srodek Linea, ktorego jedynym dzialaniem jest mega przeczyszczanie i odwodnienie, potem nie jesz bo masz tak rozwalony zoladek, ze najlpeiej udac sie od razu na gastroskopie ( to wiem z zycia, kilka kolezanek na studiach zaczely to stosowac i wszystkie tak wlasnie skonczyly)


Ja mam tez problem z waga, ale ze zniejszona ilosc jedzenia i intensywne cwiczenia nie pomogly udalam sie do lekarza i okazalo sie ze mam ogromne problemy z hormonami, no i tutaj niestety bez leczenia sie nie schudnie.

NIemniej kontynuuje cwiczenia bo nic tak nie poprawia nastroju jak litry potu ;) pozatym nawet jak sie nie schudnie-sadelko znacznie lepiej sie uklada :P
Dlatego naprawde poelcam wysilek, np taniec, zwlaszcza jak ktos nie umie mniej jesc.
'czas zmarnowany nie istnieje we wspomnieniach'
Avatar użytkownika
Thesignerka
Rozeznany
 
 
Posty: 232
Dołączyła: 19 lut 2011, 12:39
Reputacja: 67
Poczciwy

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET