Dobry Makijaż

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez wa_ria_tka » 7 sty 2009, 18:12 Dobry Makijaż

Witam. Mam pytanie. Czy ktoras z was moze dobrze zna sie na kosmetykach? Szukam jakies kobiety (lub grupy kobiet), ktora wybralaby sie ze mna na zakupy, pomogla mi dobrac kosmetyki ( nie mam za wiele doswiadczenia w tych sprawach, do tej pory uzywalam tylko czarnej kredki do oczu i to tez nie czesto) od podkladu, poprzez tusz, cienie, roz, itp. I doradzilaby mi jak powinnam sie malowac. :)

A moze tutaj napiszecie takze jakie kosmetyki polecacie innym.

Dziekuje :)

P.S. Moze post wyda wam sie dziwny, ale chcialabym wygladac wreszcie jak prawdziwa, powzna mama, a nie jak 15 latka bez makijazu z ulizanymi wlosami :D

wa_ria_tka
Początkujący
 
 
Posty: 17
Wiek: 35
Dołączyła: 19 lis 2007, 21:36
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez unikalni » 8 sty 2009, 12:23 Re: Dobry Makijaż

Hej. nareszcie widzę, że nie jestem sama :mrgreen: ja też maluje się tylko od czasu do czasu :smile: o kosmetykach nie mam marne pojęcie używam czasami fluidu, maskary, cieni i błyszczyka. Na dodatek nie lubię torebek, i nie zachwycam się nad butami :wink: ( mam nadzieję, że dziewczyny mnie tu nie zlinczują ). Pozdrawiam

unikalni
Przyczajony
 
 
Posty: 10
Dołączyła: 7 sty 2009, 14:29
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez wa_ria_tka » 8 sty 2009, 16:29 Re: Dobry Makijaż

Ja nigdy sie nie lubilam malowac, denerowowalo mnie to, ze makijaz ciagle sie rozmacuje, a gdy jest goraco to wrecz sie rozplywa, nie moge pocierac oczu a w dodatku potem nie idzie go porzadnie zmyc. A szczegolnie to tuszu do rzes...
Ale teraz chcialabym po prostu aby ktos mi doradzil (moze znacie jakas strone internetowa) jak dobrac kolor podkladu, rozu, jak zamaskowac worki pod oczami itp.
Czekam na odzew :)

wa_ria_tka
Początkujący
 
 
Posty: 17
Wiek: 35
Dołączyła: 19 lis 2007, 21:36
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 8 sty 2009, 23:11 Re: Dobry Makijaż

wa_ria_tka, jakie worki?, przeciez ty masz dopiero 19lat, worki to bedziesz miała na starosc, teraz to są zwykłe cienie pod oczami . :)
Ja tez sie nie lubię malowac , zawsze tylko wytuszuję rzesy i ewentualnie machne usta szminką.
Aż dziwi mnie to, ze nie zgłosiła sie z poradą żadna konsultantka avonu, olayu czy oriflame :roll:
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez ulenka21 » 9 sty 2009, 10:55 Re: Dobry Makijaż

Oj Wariatka, a po co Ci wieku 19 lat wygladac jak powazna kobieta?Ciesz sie swoim wiekiem, bo powazna kobieta jeszcze zdazysz byc.Moim skromnym zdaniem dla 19-latki wystarczy na codzien tusz do rzes i ewnetualnie krem koloryzujacy, ktory nada ladnego kolorytu Twojej cerze.Pudrem, tylko dodasz sobie lat, a jesli chcesz zobaczyc sie w pieknym makijazu, to proponbuje isc do Bullringa, tam panie Cie umaluja, a potem mozesz zakupic kosmetyki,ktorymi byl wykonany makijaz, ktore Ci sie spodobaly...

ulenka21
Raczkujący
 
 
Posty: 89
Wiek: 42
Dołączyła: 18 sie 2007, 15:27
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez wa_ria_tka » 9 sty 2009, 11:34 Re: Dobry Makijaż

hehe, worki pod oczami to od syna :D Ma juz 11 miesiecy, ani razu nocy nie przespal.... Tragedia... Ciagle glodny jest...

W zasadzie nigdy nie uzywalam pudru, ani podkladu, bo mnie to denerwowalo (nie mialam tez nigdy problemow z tradzikiem czy cos) ale chcialabym tylko te cienie pod oczami zamaskowac... i jakos ladnie oczy malowac (najlepiej bez uzywania tuszu, bo okropnie sie go zmywa, jak raz sie pomaluje to nie dosc ze pelno grudek jest, jeszcze mi rzesy wypadaja, a slady zostaja do 3 dni), nie wiem gdzie moge to znalezc, szukalam na necie, ale tam sa tylko makijaze np. na sylwestra, a ja chce taki lekki, naturalny, zeby nie wygladac jak ...

Ajesli chodzi o moja mlodosc, to minela, czuje sie na 30 lat (jak nie wiecej), a wygladam na 23 :D:D:D

wa_ria_tka
Początkujący
 
 
Posty: 17
Wiek: 35
Dołączyła: 19 lis 2007, 21:36
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez oliwka_26 » 10 sty 2009, 11:40 Re: Dobry Makijaż

jedna z kosmetyczek ktora ma reklame na tej stronie bham.pl wykonuje takie uslugi jak nauka makijazu.

oliwka_26
Rozeznany
 
 
Posty: 196
Dołączyła: 20 gru 2006, 22:09
Reputacja: 8
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Luiza » 11 sty 2009, 04:02 Re: Dobry Makijaż

wa_ria_tka napisał(a):bez uzywania tuszu, bo okropnie sie go zmywa,
do zmywania tuszu i kredki polecam plyn do demakijazu marki CLINIQUE "take the day off" makeup remover for lids, lashes & lips. Nie podraznia oczu i doskonale rozpuszcza tusz kredke, bez potrzeby dziesieciominutowego tarcia.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez wa_ria_tka » 11 sty 2009, 10:48 Re: Dobry Makijaż

Super! To moze teraz polecicie jeszcze jakis fajny tusz, kjtory nie zosawia grudek, latwo sie zmywa i bardziej pogrubia, niz wydluza rzesy???

A znasz moze numer do tej kosmetycki (moze e-mail)????

wa_ria_tka
Początkujący
 
 
Posty: 17
Wiek: 35
Dołączyła: 19 lis 2007, 21:36
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Luiza » 11 sty 2009, 13:03 Re: Dobry Makijaż

Tuszu uzywam tez clinique tyle ze ja wole wydluzone niz pogrubione. Tej samej firmy moge polecic tez cienie. Sa bardzo trwale, nie scieraja sie z powiek po calym dniu i nie sypia sie po policzkach podczas nakladania. Sa niezwykle, od lat szukalam czegos takiego.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez oliwka_26 » 12 sty 2009, 18:18 Re: Dobry Makijaż

hej ponizej jest link i numer kontaktowy
http://bham.pl/directory/ALTER-EGO-Beauty-Salon.html

oliwka_26
Rozeznany
 
 
Posty: 196
Dołączyła: 20 gru 2006, 22:09
Reputacja: 8
Neutralny

KobietaPostNapisane przez evika » 15 sty 2009, 20:21 Re: Dobry Makijaż

a ja szukam konsultantki AVONu, chce kupic tusz do rzes:Avon SuperShock Mascara. Moim zdaniem jest genialny zwlaszcza na krotkie <jak moje> rzesy... czy ktoras z Was moze zna taka Pania??????

dzieki za odp.
You tell me you don't love me over a cup of coffee...
Avatar użytkownika
evika
Raczkujący
 
 
Posty: 69
Wiek: 39
Dołączyła: 14 lip 2007, 13:47
Lokalizacja: Bham City Centre
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Luiza » 17 sty 2009, 18:44 Re: Dobry Makijaż

Wiem gdzie kupic kosmetyki AVON ale w Edgbaston. To raczej kawalek od Sutton. Ja jestem raz w tygodniu w Sutton.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez ania21tk » 22 sty 2009, 15:47 Re: Dobry Makijaż

Hej,dziewczyny a ja Wam polecam super kosmetyk do demakijazu,jest to produkt firmy LA ROCHE POSAY i jest rewelacyjny,polecila mi go pani dermatolog i strzelila w 10-tke!Jest do kazdego typu skory,mozna kupic za rozsadna cene, polecam strone gdzie ja go kupilam

http://www.leguidesante.co.uk/
:-) :-) :-) :-)

ania21tk
Początkujący
 
 
Posty: 45
Dołączyła: 22 sty 2009, 11:12
Reputacja: -5
Neutralny

KobietaPostNapisane przez xvioletx » 9 lut 2009, 12:00 Re: Dobry Makijaż

ania21tk, dzieki za link, znalazlam tam vichy - nie moglam znalezc ich produktow nigdzie w birmingham
...catch me if you can...
Avatar użytkownika
xvioletx
Stały Bywalec
 
 
Posty: 306
Wiek: 40
Dołączyła: 28 lis 2007, 16:06
Lokalizacja: Birmingham City Centre
Reputacja: 11
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET