Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez agg » 26 cze 2007, 20:41 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Ja bede rodzic w Solihull i tez mieszkam w Acocks Green (prawie Olton) :o

[ Dodano: Wto Cze 26, 2007 21:42 ]
Aaa, jeszcze mam pytanie. Jakie znacie duze sklepy z asortymentem dla dzieci (oprocz Toys'r'us) :?:
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez emcia04 » 26 cze 2007, 20:56 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Witaj Agg :mrgreen: Jestesmy z tego samego miasta w Polsce :roza:
Co do sklepow to gdzies sie ten temat na forum juz przewina ale nie pamietam gdzie.... na pewno przychodza mi do glowy takie nazwy jak Mamas&Papas, Mothercare, Adams-ten to wlasciwie tylko ciuchy. Ale jezeli ci na dobrych cenach czasami warto poszperac we wlasnej okolicy. Ja w moim najblizszym shopping centre mam dosc duzego Wilkinsona gdzie tez jest sporo rzeczy dla dzieci. Rowniez w Asdzie na Minworth robilam swojego czasu sporo zakupow dla mojej coreczki. A jak nie to zawsze pozostaje niezawodny Argos :wink:
Zycie jest za krotkie zeby sie za siebie ogladac

emcia04
Rozeznany
 
 
Posty: 207
Wiek: 40
Dołączyła: 17 sty 2007, 10:56
Lokalizacja: Chelmsley Wood
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez magma31 » 27 cze 2007, 06:21 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Cześć dziewczyny!!!!
Ja również będę rodzić w Solihul a jestem z Tyseley. Co do Argosu to bym nie radziła. Towar widzisz tylko w katalogu a później są problemy z oddaniem. Zależy co chcesz kupić? Czy ubranka, czy akcesoria? Jak ubranka to tak jak dziewczyny pisały, czasami jeszcze w Primarku można coś fajnego dostać. :roza:

magma31
Początkujący
 
 
Posty: 14
Dołączyła: 25 paź 2006, 19:26
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agi » 27 cze 2007, 10:11 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Cześć Dziewczyny! :mrgreen:

widze że dużo osób wybiero szpital w Solihull, więc może rzeczywiście jest tam lepiej :!: (mam taką nadzieje :smile: )

Do Agg i Emcia04: też jestem z Gdańska :!: :grin:

A co do sklepów, to ja sporo rzeczy kupiłam w "Latifie". to jest taki duży, pakistański sklep w centrum, nie daleko Digbethu. Mają tam spory wybór rzeczy dla dzieci: łóżeczka, wózki, ubranka, zabawki i inne akcesoria, i jest o wiele taniej niż np. w Mothercare.
Jeśli ktoś tam nie był, to polecam :!:

pozdrawiam :roza: :roza: :roza:
Avatar użytkownika
agi
Rozeznany
 
 
Posty: 185
Wiek: 41
Dołączyła: 18 cze 2007, 13:15
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez adamirus » 27 cze 2007, 12:43 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Agi 29maja urodziłam w szpitalu w Sollihul mojego synka Dominika :wink:
I jestem bardzo zadowolona z położnych które odbierały mój poród.
Zgłosiłam się na wywołanie porodu raniutko,cały dzień położne były bardzo pomocne,zmieniały sie więc nie odwiedzała mnie tylko jedna położna,przez co stwierdzam że każda była miła i przyjaźnie nastawiona.Sam poród.....bardzo mi pomogły,wspierały,mówiły co robić,jak oddychać.....doskonale wiedziały co robić w momencie kiedy okazało się że maluszkowi spada tętno....wszystko szło sprawnie i szybko.
Co do późniejszej opieki.....
spędziłam w szpitalu kolejną dobę,położne pomocne i uśmiechnięte :wink:
więc stąd te moje ciepłe wspomnienia co do opieki.
a jeśli chodzi o to co dają w szpitalu a co trzeba mieć własnego...
napewno ubranka dla maluszka musisz mieć swoje.
Jeśli chodzi o kąpiel Twoją i dziecka.... dadzą Ci ręczniki,a maluszka wykąpią.
na sali w wózeczkach dla dzieci dają 3pieluszki ale jeśli Ci zabraknie,to Ci przyniosą.Z tym nie robią problemu :wink: Dostaniesz dwie paczki,w których to znajdziesz mnóstwo ulotek,proszki do prania w tabletkach,szamponik i płyn do kąpieli Johnsona dla maluszka,husteczki nawilżone Pampers wraz z pudełkiem(bardzo przydatnym zresztą :wink: )Aplikację Child Benefit .....
i to chyba wszystko z tego co pamiętam. :wink:
Jeśli wszystko z Tobą i maluszkiem będzie wporządku wypiszą Cię już na następny dzień.
Ogólnie szpital jest czysty i przyjemny.
Personel....ja nie narzekam :wink: choć zdarzają się takie przypadki.....że kobiety nie są zadowolone :roll:
Zyczę wszystkim oczekującym mamuśkom wszystkiego dobrego !!!! :grin: :grin:
Trzymam kciuki!!!

adamirus
Stały Bywalec
 
 
Posty: 591
Wiek: 42
Dołączyła: 8 sie 2006, 20:54
Lokalizacja: B-ham/Acocks Green
Reputacja: 21
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez agi » 27 cze 2007, 14:12 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Dziękuje Adamirus za te informacje:!: :!: :!: :mrgreen:

Poprawiłaś mi humor i jestem już teraz spokojniejsza :grin: , bo troche sie denerwowałam, że czegoś nie będe miała i że sie nie dogadam z położnymi jak będę coś potrzebować.
Na ostatniej wizycie u midwife, spytałam ją, co powinnam zabrać, lecz ona mnie olała :sad: . Powiedziała że powinnam była chodzić na szkołe rodzenia, to bym wiedziała, a ona nie ma czasu mi wszystkiego tłumaczyć :!:
Byłam w szoku :o , myślałam że midwife jest właśnie od tego, żeby pomagać, a ja nie chodziłam na szkołe rodzenia :sad:

Cieszę się że miałaś udany poród i gratuluje synka Dominika :roza: :roza: :roza:

Ja spodziewam sie córeczki :!:

pozdrawiam :roza:
Avatar użytkownika
agi
Rozeznany
 
 
Posty: 185
Wiek: 41
Dołączyła: 18 cze 2007, 13:15
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Xara » 28 cze 2007, 12:07 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Witam!

Ja rodzilam w Heartlands moge powiedziec ze warunki niezle osobny pokoj lazienka.
Tv teleon internet tylko ze wrzucalo sie jakies tam pieniazki zeby mozna bylo tych sprzetow uzywac.
Jesli chodzi o sam porod to byl ciezki i trzymali mnie do ostatniej chwili duzo poloznych bardzo niemilych mialam.Po urodzeniu malego nie pozwolili nikomu z rodziny ze mna isc do gory.Wogole gdybym opisala caly moj porod to szok :roll: ale wole nikogo nie straszyc :roza:

Jesli chodzi o sklepy dla dzieci to polecam Mothercare sliczne ubranka i roznosci wozki lozeczka wanienki zabawki itp
W adamsie mozna znalesc ubranka i buciki.
Mamas&Papas chyba najdrozszy sklep i nie ma duzego wyboru.
Primark tanie ciuszki i niektore naprawde ladne.

Po za tym chcialam napisac ze w ogloszeniach bylo pare osob ktore chetnie by sprzedaly akcesooria niemowlece.


Pozdrawiam!

Xara
Rozeznany
 
 
Posty: 137
Dołączyła: 3 mar 2007, 03:29
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agg » 28 cze 2007, 22:19 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Ja bede miec coreczke - Dominike (po tatusiu, niech cos ma od zycia) :razz: Jesli chodzi o zakup ubranek i niezbednych akcesoriow to zaopatrzylam sie w sporo rzeczy podczas ostatniej wizyty w Polsce. Mamy z mezem upatrzony wozek, jednak nigdzie nie moge znalezc koloru, ktory nam odpowiada. Jak wejde na polskie allegro to tam jest ogromny wybor, a tutaj to jakby same "resztki" sprzedawali. Dziwi mnie to bo myslalam, ze w Anglii jesli chodzi o takie rzeczy to sa oni do przodu. To samo jest z lozeczkiem. Moze wiecie gdzie maja szeeeeroki asortyment graco? Widzialam co nieco na stronie halfords wiec sie tam wybierzemy. Jak tam nie znajde to nie wiem gdzie szukac. Czy w tej asdzie maja graco? Ostatecznie zamowie na allegro i babcia przysle to wnusi do Anglii, ale wolalabym to sama na miejscu kupic. :roza: A tak pozatym to troche sie rozchorowalam, boli mnie gardlo i mam katar :cry: wzielam paracetamol i nasz polski tantum verte na gardlo, bo bol jest nie do zniesienia. Co wy bralyscie na chorobska? Jutro akurat mam wizyte u poloznej, moze mi cos poleci. Dobranoc
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez kik1976 » 29 cze 2007, 06:09 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

jesli chodzi o wozek graco , ja kupilam z ogloszenia nowy, kobieta praktycznie go nie uzywala , z nosidelkiem i innymi dodatkami za 1/3 ceny . popatrz na e-bay, tam jest naprawde duzy wybor. popatrz tutaj: http://www.kiddicare.com/page/navpage?N=27, http://www.graco.co.uk/points.htm
Avatar użytkownika
kik1976
Zadomowiony
 
 
Posty: 970
Dołączyła: 2 wrz 2006, 07:43
Reputacja: 5
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agi » 29 cze 2007, 10:03 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Witam :!:

Ja kupiłam wózek przez internet. przejrzałam różne stronny, ale najlepszy wybór i najtaniej mieli na www.preciouslittleone.com .
Też wybrałam wózek Graco, a łóżeczko kupiliśmy w Latifie, o którym już wcześniej pisałam.

Duży wybór wózków jest oczywiscie w Mothercare, np w Shirley lub na "Fort Schoppingcentre", również w Toys'R'Us też w Shirley i w "Fashion 2000" na Stratford Road. Byłam też w Halfordzie, ale tam nie ma dużego wyboru, przeważnie foteliki do samochodu lub zwykłe spacerówki.

pozdrawiam :roza:
Avatar użytkownika
agi
Rozeznany
 
 
Posty: 185
Wiek: 41
Dołączyła: 18 cze 2007, 13:15
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agg » 29 cze 2007, 11:59 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Dziewczyny, dzieki za odpowiedz :roza: agi, nie znalam tej strony preciouslittleone. Jesli jednak chodzi o kolorystyke graco - to wszedzie to samo :mad: ale mam jeszcze czas - pojezdze, poszukam :smile: zastanawiamy sie nad takim kolorem http://www.allegro.pl/item210874658_gra ... uatro.html lub http://www.allegro.pl/item210102275_gra ... _0zl_.html tylko nigdzie nie moge ich tu znalezc.
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez agi » 30 cze 2007, 12:15 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Cześć Agg :grin:

Ten z zielonymi wstawkami jest bardzo ładny, ale rzeczywiście takiego koloru to jeszcze tu nie widziałam. Przeważnie wszędzie są te same kolory.

Troche podobny do tego jest "Mothercare Trenton Deluxe pushchair travel system - Verdigris", też ma takie zielone wstawki i posiada te same elementy co wózek Graco.

Dziewczyny, czy Was też już dobija ta pogoda :mad: :!:
Bo ja już mam dosyć tego deszczu :!:
Od 3 tygodni siedze w domu, bo jestem już na urlopie macieżyńskim i powoli zaczynam wariować bo nie mam co robić :!:
Mój mąż pracuje, więc siedze sama i nawet na spacer nie można wyjść, bo ciągle leje :mad:
Chciałabym już urodzić, bo wtedy napewno nie będę się już nudzić :mrgreen:

pozdrawiam :roza: :roza: :roza:
Avatar użytkownika
agi
Rozeznany
 
 
Posty: 185
Wiek: 41
Dołączyła: 18 cze 2007, 13:15
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez emcia04 » 2 lip 2007, 11:31 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Hej dziewczyny. Wspanialej angielskiej pogody ciag dalszy. W ogole mi sie dzis rano nie chcialo wyjsc do pracy-wieje, ciagle kropi albo pada i wcale nie jest za cieplo. Nie ma jak fajny poczatek lipca. :sad:
Jakby ktoras z was to interesowalo to widzialam w sobote w Lidlu ze teraz sprzedaja Travel Cot za 24.99. Calkiem ladnie wygladalo to lozeczko.
Pozdrawiam :roza:
Zycie jest za krotkie zeby sie za siebie ogladac

emcia04
Rozeznany
 
 
Posty: 207
Wiek: 40
Dołączyła: 17 sty 2007, 10:56
Lokalizacja: Chelmsley Wood
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Agatula » 3 lip 2007, 11:35 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

hej dziewczyny ja za 3 tygodnie bede rodzic w Sandwel hospital jakie macie zdanie na temat tego szpitala ?
Avatar użytkownika
Agatula
Raczkujący
 
 
Posty: 60
Dołączyła: 13 lut 2007, 16:23
Lokalizacja: Wednesbury
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agg » 3 lip 2007, 22:02 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Witajcie. A ja ciagle chora, niestety musze brac antybiotyk :( ale to chyba "mniejsze zło". Z tego co wyczytalam to Keflex przenika przez lozysko, ale nie jest szkodliwy dla plodu, zreszta inaczej lekarz by mi go nie przepisal. Mam nadzieje, ze moja dzidzia ma sie dobrze tam w srodku. Wierci sie straszliwie :wink: Mam nadzieje, ze pogoda sie troche poprawi, oby chociaz nie padalo! :roza:

[ Dodano: Czw Lip 05, 2007 00:02 ]
Kuleczki, mam do was pytanie. Moze bedziecie sie smialy, ale... jak radzilyscie sobie z obcinaniem paznokci u stop? Bo dzis zrobilam to chyba po raz ostatni samodzielnie :roll:
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET