alli na odchudzanie

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez anarek7 » 23 cze 2010, 09:16 alli na odchudzanie

witam ma do zrzucenie po ciazy troszke kilogramow i zastanawiam sie czy nie pomoc slobie tabletkami alli.czy ktoras z was moze ich uzywala szukam opini?

anarek7
Rozeznany
 
 
Posty: 121
Dołączyła: 3 paź 2009, 08:24
Reputacja: 4
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Kitty » 23 cze 2010, 09:36 Re: alli na odchudzanie

W sumie nigdy zadnych tabletek odchudzajacych nie uzywalam, ale spotkalam sie z opiniami kolezanek i ich kolezanek na ten temat. Kazda mowila, ze to jedna wielka sciema, dobry sposob na wyludzenie pieniedzy i tyle ;) . Takze, moim skromnym zdaniem, zdrowe odzywianie i ruch sa najlepszym sposobem na zrzucenie zbednych kilogramow ;)
Zycze powodzenia anarek7, :-)
Avatar użytkownika
Kitty
Zadomowiony
 
 
Posty: 803
Dołączyła: 7 sty 2010, 16:01
Reputacja: 19
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 23 cze 2010, 09:44 Re: alli na odchudzanie

anarek7, jesli mam byc szczera tgo wszystkie reklamowane tabletki to tylko chwyt marketingowy i tyle...pod reklamami takich specjalow zawsze widnieje malym druczkiem ze preparat ,,dziala,,wraz ze zmiana diety i cwiczeniami fizycznymi:P wiec bez tabletek mozna osiagnac ten sam efekt..odchudzam sie odkad pamietam:D i prubowalam juz tyle specyfikow i z cala pewnoscia moge stwierdzic ze zaden nie dziala!:D wydalam tylko kupe kasy i na tym sie to skonczylo..

jedyne co moge polecic to wszelakiego rodzaju herbatki oczyszczajace organizm m-y innymi herbate zielona, puerh czerwona, herbaty typu smukla talia itp pomagaja pozbyc sie toksyn i nadmiaru wody w organizmie plus troche cwiczen i jakis krem ujedrniajacy.. nie ma sensu wydac kupe kasy i truc sie tabletkami..

ja swojego czasu w ciagu 2 miesiecy schudlam 10 kg bez zadnej diety samymi cwiczeniami. 5 razy w tygodniu po 15-30 minut..
teraz od poczatku czerwca tez je wykonuje ale co 2 gi dzien z 18kg ktore przytylam w ciazy po 2,5 miesiacu zostalo mi 2kg :)

cwiczenia polecam te : www.bodiesinmotionwithgilad.com mozna kupic na ebayu, ja mam bardzo stara nagranie tego pana przegrywane jeszcze z kasety wideo na plyte :)
kosmetyki polecam www.farmona.pl --pielegnacja ciala seria nivelazione :)
pozdrawiam

[ Dodano: Sro Cze 23, 2010 10:52 ]
jesli masz jakies pytania to sluze :)

[ Dodano: Sro Cze 23, 2010 10:53 ]
Kitty, widze ze myslimy tak samo hhiih :) milego dzionka.. szkoda ze nie mieszkasz blizej mnie nudze sieeeeee

[ Dodano: Sro Cze 23, 2010 11:02 ]
odnosnie brzuszka to zamieszczam ponizej super cwiczeni aczkolwiek ja poddalam sie w polowie;) sa troche monotonne ale przynosza ogromne efekty!!, mozna znalezc instrukcje na youtube wpoisujac : a6w

kurcze chyba zaczne znowu:DDD
Załączniki
a6w2nl.jpg
a6wprzedpo.jpg
efekty
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 39
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Kitty » 23 cze 2010, 12:33 Re: alli na odchudzanie

bogini8 napisał(a):[[ Dodano: Sro Cze 23, 2010 10:53 ]
Kitty, widze ze myslimy tak samo hhiih :) milego dzionka.. szkoda ze nie mieszkasz blizej mnie nudze sieeeeee


To raczej Ty za daleko mieszkasz, a nie ja haha :-D . tez cos ostatnio sie nudze :neutral: , a tak moglybysmy razem "pocwiczyc" (patrz, siedza na sofie, pija kawke, opychaja sie ciastkami i plotkuja, hehe :-D )
Avatar użytkownika
Kitty
Zadomowiony
 
 
Posty: 803
Dołączyła: 7 sty 2010, 16:01
Reputacja: 19
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Viola » 23 cze 2010, 12:38 Re: alli na odchudzanie

zgadzam sie A6W zostawia widoczne efakty :) Co do diety jestem w temacie na biezaco , wlasnie zgubilam 20kg, co prawda nie po ciazy ( w ciazy przytylam 24 kg , przy porodzie -12 kolejne -12 w 2tyg) , a po roku pracy officowej tzn szybkie nie zdorwe i tuczace jedzenie:(

W zadnym wypadku tabletki !!! Zostawiaja skutki uboczne , odchudzaja na jakis czas, to fakt ale musisz jesc je ciagle , przestaniesz i dieta w mgnieniu oka skacze i wszytsko na marne , dotego wypadaja wlosy i niszczy sie skora , jak i wypryski na twarzy !! Mialam tez je stosowac, ale moj facet mi odradzil , zajmuje sie rozpisywaniem diet i treningow :)


Takze moze napisze w jaki sposob ja stracilam 20kg i -10cm z tali w ciagu paru tyg.

Kto powiedzial ze dieta jest straszna , kto powiedzial ze trzeba sie glodzic ? ,ze nie wolno jesc po godz 19ej ??Bzdury !!! Dziewczyny naprawde, co nie ukrywa faktu ze jako malolata tez w to wierzylam i glodzilam sie dla zwerzenia zoladka.

Moj genialny dietetyk (<3) rozpisal mi diete na 5 posilkow dziennie !!!!! Wychodzi ok 0,5kg miesa na dzien , jedlismy regularnie w tych samych godz ost posilek wychodzil ok 24 , ja jako kobieta nie bylam w stanie tego to konca pochlonic :) Wyeliminiowalm dosc duzo syfu z mojego dotychczasowego menu do tego dolozylam 5 gdz tygodniowych treningow, przede wszystkim cardio i efekt genialny . Do tego stopnia jestem dumna z siebie ze bede szkolic sie w tym kierunku powiekszyc zamilowanie rodzinne :) i wraz z chlopakiem pomagac "grubaskom" zgubic pare (nascie)kilo :) Takze jak macie jakies pytania z chcecia pomozemy :)

PoZDRAWIAM WYSTARCZY TROCHE WIARY W SAME SIEBIE :) a nie w chwyt marketingowy ala alli :)

Viola
Raczkujący
 
 
Posty: 66
Dołączyła: 29 paź 2009, 14:20
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Kitty » 23 cze 2010, 12:40 Re: alli na odchudzanie

Viola napisał(a):
PoZDRAWIAM WYSTARCZY TROCHE WIARY W SAME SIEBIE :) a nie w chwyt marketingowy ala alli :)

Do tej wiary potrzebne sa jeszcze checi, bo bez nich to nici ze wszsytkiego :-P
Avatar użytkownika
Kitty
Zadomowiony
 
 
Posty: 803
Dołączyła: 7 sty 2010, 16:01
Reputacja: 19
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Viola » 23 cze 2010, 12:47 Re: alli na odchudzanie

tak checi i wolnego czasu na jedzenie lol !!!! ;D

Viola
Raczkujący
 
 
Posty: 66
Dołączyła: 29 paź 2009, 14:20
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Kitty » 23 cze 2010, 12:50 Re: alli na odchudzanie

Viola napisał(a):tak checi i wolnego czasu na jedzenie lol !!!! ;D


Na jedzenie czas sie zawsze znajdzie :-D :-D
Avatar użytkownika
Kitty
Zadomowiony
 
 
Posty: 803
Dołączyła: 7 sty 2010, 16:01
Reputacja: 19
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 23 cze 2010, 18:49 Re: alli na odchudzanie

Kitty, ja za daleko?? nie to ty:PP nie ywasz czasem w okolicach shirley lub solihullu? na shirley jest fajowy park :)))

[ Dodano: Sro Cze 23, 2010 19:52 ]
kurde przez ta pogode maly mi w dzien niechce spac:( drzemal sobie po oludniu obudzil sie przed 15 i udalo mi sie go uspic dopier przed chwila!!!tzn prawie 20 godz jest...;/ za to w noy spi od 23 do 7 rano :mrgreen: no czasem o 5 wstanie na cyca na chwile i dalej w komar:P
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 39
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez anarek7 » 23 cze 2010, 22:35 Re: alli na odchudzanie

dziekuje wam za odpowiedzi chyba macie racje trzeba poprostu wziac sie w garsc i zrobic z soba porzadek.pozdrawiam

anarek7
Rozeznany
 
 
Posty: 121
Dołączyła: 3 paź 2009, 08:24
Reputacja: 4
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kindzulinaa » 24 cze 2010, 15:06 Re: alli na odchudzanie

Viola,gratuluje wyniku :-) W jakim czasie tyle schudlas??
anarek7,tak jak viola napisala 5 posilkow dziennie,nawet 6 plus jakies cwiczonka.Ograniczenie slodyczy(albo w ogole wyeliminowanie ich-chociaz nie wiem czy to mozliwe) no i najlepiej razowe ciemne pieczywo jak i makaron razowy,2 litry wody i zobaczysz sama efekty juz po miesiacu.Ja wlasnie tez taka diete stosuje i w pare tyg.ubylo mi 4,5 kg :-) Dalej dzialam i dodatkowo cwicze na rowerku stacjonarnym.Pozdrawiam i zycze zdrowego i przyjemnego odchudzania :-)

[ Dodano: Czw Cze 24, 2010 16:07 ]
(2 litry owdy dziennie mialo byc :wink: )
Avatar użytkownika
kindzulinaa
Zadomowiony
 
 
Posty: 877
Wiek: 37
Dołączyła: 28 cze 2007, 22:48
Reputacja: 22
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez sandra » 24 cze 2010, 16:24 Re: alli na odchudzanie

ja polecam diete bialkowo jesz ile chcesz schudlam 4kg w miesiac :] plecam tez dietetyka to naprawde dziala moja przyjaciolka schudla 7kg w dwa miesiace i oczywiscie ruszac sie troszke tez trzeba 3mam kciuki :]

sandra
Początkujący
 
 
Posty: 26
Wiek: 40
Dołączyła: 27 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: ZIELONA GORA
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Viola » 25 cze 2010, 10:15 Re: alli na odchudzanie

Viola,gratuluje wyniku :-) W jakim czasie tyle schudlas??

Ciezko jest mi powiedziec ile czasu mi to zajelo , zaczelam sama silownia (-8), 6 tyg diety - 12kg :) Ja slodycze wyeliminowalam totalnie , staralam sie pieczywo rowniez, no i oczywiscie ciemny ryz , podkreca metabolizm , chociaz po 4 tyg robilsmy sobie dwa oszukane posilki tzn pizza, hamburgery ogolnie nie dozwolone w diecie posilki ,mmmm wielkie loody itp co tez jest wazne. Naprawde wystarczy skontaktowac sie z dietetykiem i mozna dowiedziec sie tyle przyjemnych rzeczy na temat odchudzania ....tzn tracenia na wadze , co jak widac nie jest takie straszne :)

Viola
Raczkujący
 
 
Posty: 66
Dołączyła: 29 paź 2009, 14:20
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez olivka » 10 lip 2010, 20:11 Re: alli na odchudzanie

Viola a czy do dietetyka moze skierowac cie GP tutaj czy trzeba szukac na wlasna reke?


ja duuuzo schudlam na meridi
wycofanej teraz
ale..... zostawila ona uszczerbki na moim zdrowiu
dlatego nie polecam wspomagaczy az tak mocnych

a czy ali dziala...hm..
u mnie w pracy pochudly na niej dziewczyny ale wydaje mi sie ze to dlatego ze byly na diecie i duuuuuuuuuuuzo chodzily i pily wode
a ali ti je tylko tak psychicznie chyba mobilizowal...
Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami.....
Avatar użytkownika
olivka
Zadomowiony
 
 
Posty: 804
Wiek: 114
Dołączyła: 25 lip 2007, 09:08
Lokalizacja: z Ksiezyca...
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez maja33111 » 30 sty 2011, 18:05 Re: alli na odchudzanie

hej ma ktos namiary na jakiegoś polskiego dietetyka w okolicach walsall....pilnie potrzebuje... ;)

[ Dodano: |30 Sty 2011|, o 18:07 ]
a może jakąś naprawde dobra tietke

maja33111
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Dołączyła: 9 wrz 2009, 12:48
Reputacja: 0
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET