Zaproszenia slubne ??

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez karen » 2 gru 2010, 20:58 Zaproszenia slubne ??

Hej , juz wszedzie czytalam o sukniach slubnych , butach , dodatkach itd A czy ktoras z Was orientuje sie w temacie zaproszen slubnych ???
bardzo bym byla wdzieczna o jakiekolwiek info., gdzie mozna dostac jakies fajne i niedrogie. Nawet jezeli ktos zna sprawdzona stronke internetowa. Dzieki i pozdrawiam!

karen
Rozeznany
 
 
Posty: 111
Dołączyła: 10 lis 2008, 17:46
Reputacja: 5
Neutralny

KobietaPostNapisane przez karmelek » 3 gru 2010, 07:06 Re: Zaproszenia slubne ??

http://www.decorisus.pl/

ja zamawiałam z tej. byłam bardzo zadowolona, może nie są najtańsze ale za to piękne. Pozdrawiam i życzę powodzenia:)

karmelek
Rozeznany
 
 
Posty: 189
Wiek: 39
Dołączyła: 30 paź 2007, 08:47
Reputacja: 27
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez krisbrumm » 3 gru 2010, 19:26 address

Ja moje zaproszenia zamawiałem w sklepie Confetti (adres: 46 Temple St - mała uliczka odchodząca od New Street).Mają stronę internetową www.confetti.co.uk polecam, ogromny wybór zaproszeń slubnych; i tych gotowych, i na zamówienie.Polecam.Może nie najtańsi, ale wybór ogromny.
Avatar użytkownika
krisbrumm
Stały Bywalec
 
 
Posty: 362
Wiek: 45
Dołączył: 27 wrz 2010, 22:34
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 75
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez karen » 5 gru 2010, 10:42 Re: Zaproszenia slubne ??

Hej , dzieki za odpowiedzi ! tak widzialam ta stronke confetti ale nie wiedizalam , ze oni sa kolo new street napewno sie tam wybiore.
A czy oni drukuja tez zaproszenia po polsku ? I jak dlugo sie czeka ?
Dzieki !!

karen
Rozeznany
 
 
Posty: 111
Dołączyła: 10 lis 2008, 17:46
Reputacja: 5
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez krisbrumm » 5 gru 2010, 14:07 Re: Zaproszenia slubne ??

drukują po polsku, tzn. musisz dać im dyskietkę z tym, co ma być na zaposzeniu, a oni to "naniosą" na zaproszenie.Jeśli ma to być w "ich " artystycznej czcionce- to też się da, ale trwa dłużej, bo oni wysyłają gdześ tam zaproszenia do wydrukowania.
Ja, moje zaproszenia drukowałem w dwu językach (ang+pol), i nie mieli z tym problemu, tylko trochę trwało, i kosztowało...
Avatar użytkownika
krisbrumm
Stały Bywalec
 
 
Posty: 362
Wiek: 45
Dołączył: 27 wrz 2010, 22:34
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 75
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez karen » 5 gru 2010, 15:33 Re: Zaproszenia slubne ??

super dzieki za odpowiedz. A jaka jest cena mniej wiecej po polsku ? I ile sie czeka ? Dzieki

karen
Rozeznany
 
 
Posty: 111
Dołączyła: 10 lis 2008, 17:46
Reputacja: 5
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 6 gru 2010, 20:32 Re: Zaproszenia slubne ??

karen, ja swoje zamawialam z polskiej stronkii mozna bylo tam wybrac wzor samemu wybrac czcionkirozmiescic swoj tekst itpi byly niedrogie, jak przypomne sobie stronke dam znac:)
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET