Punk rock, hardcore punk

Tu można porozmawiać o różnych wydarzeniach i imprezach, koncertach itd...

MężczyznaPostNapisane przez iGomezGT » 16 gru 2010, 00:19 Punk rock, hardcore punk

Chciałbym się dowiedzieć, gdzie w Birmingham lub miejscowościach sąsiednich odbywają się koncerty głównie Punk rock-we, a także przy okazji thrash i speed metalowe.
Pytam się bo w przeciwnym razie najprawdopodobniej zwariuje. :grin:

Pozdrawiam

iGomezGT
Przyczajony
 
 
Posty: 10
Wiek: 30
Dołączył: 5 lip 2010, 22:07
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez KRUSZKA » 18 gru 2010, 07:41 Re: Punk rock, hardcore punk

DZISIAJ JEST BLAZE BAYLEY W JB'S DUDLEY ZAPRASZAMY

KRUSZKA
Raczkujący
 
 
Posty: 55
Dołączyła: 22 lip 2010, 19:10
Reputacja: -12
Wyśmiewca

MężczyznaPostNapisane przez peteDOHERTY » 19 gru 2010, 16:22 Re: Punk rock, hardcore punk

cześć :) a jakie są Twoje ulubione zespoły?:)

peteDOHERTY
Początkujący
 
 
Posty: 17
Wiek: 33
Dołączył: 10 paź 2010, 14:20
Lokalizacja: Kolno
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez versus » 21 gru 2010, 11:08 Re: Punk rock, hardcore punk

BTW pytanie do tych którzy chodzili na punkowe koncerty w PL i UK: jak porównujecie żywiołowość publiki? W PL byłem na wielu i raczej zawsze było dobre pogo. Tutaj byłem jedynie na hatebreedzie tydzień temu i publika była do dupy! Ciężko sobie wyobrazić lepszy zespół do mosh pitów, a tutaj większość stała. Jak zacząłem machać łapami ktoś mnie celowo przewrócił, raz drugi. Wkurzony podbijam i pytam ocb a ten "this ain't america" (?!). Mam nadzieje że to tylko jakiś wyjątek. Pzdr

versus
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Wiek: 38
Dołączył: 30 paź 2010, 00:13
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez peteDOHERTY » 21 gru 2010, 13:57 Re: Punk rock, hardcore punk

ja teraz byłem w Krakowie na Imperial Never Say Die!, gdzie grało między innymi Parkway Drive i Comeback Kid i był ****** mosh. Na każdym koncercie dawałem z siebie wszystko. Ogółem byłem na wielu koncertach w Polsce i Anglii i powiem Ci, że to różnie :) Zdarzały się koncerty wyjątkowe jak i marne. W Anglii np na Machine Head, Lamb of God jak i Editors było dobre wall of death i circle pit (2 pierwsze) i pogo (3). Publika angielska jest dla mnie tak samo świetna jak i polska. Byłem na Sonisphere i V Festival w 2009 roku i co koncert to była lepsza zabawa. Co do Hatebreed, to byłem w lutym na nich w Birmingham i było fantastycznie, ostatni song Destroy Everything zapamiętam do końca życia!

peteDOHERTY
Początkujący
 
 
Posty: 17
Wiek: 33
Dołączył: 10 paź 2010, 14:20
Lokalizacja: Kolno
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do CO JEST GRANE