Mamo, powiedz mu, że ja też go kocham

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

KobietaPostNapisane przez lumi » 16 lis 2006, 22:04 Mamo, powiedz mu, że ja też go kocham

http://fakty.interia.pl/swiat/news/Mamo ... m,787054,4 nie Kolejny artykul na jeden z popularniejszych "brytyjskich tematów emigracyjnych".

lumi
Początkujący
 
 
Posty: 20
Dołączyła: 21 wrz 2006, 18:59
Lokalizacja: Willenhall
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez anirad » 16 lis 2006, 23:31 Re: Mamo, powiedz mu, że ja też go kocham

no coz...najgorsze w tym wszystkim jest to ze to .....prawda.
moze nieco wyolbrzymiana przez cala rzesze polakow plci meskiej ktorzy sa samotni bo nadaja sie do podrywu jak wol do karety. na pewno w/g mnie sporym problemem jest to ze 90 procent tych polek nie wie nic o kulturze ludzi z ktorymi sie lacza w zwiazki.a w wielu przypadkach sa traktowane jako toys girls. ale skoro " jest im latwiej" to juz ich sprawa.takie dyskusje za bardzo przypominaja mi stare dyskusje panow z sejmu o kobiecych tylkach czyli o aborcji. czy na tym swiecie nie powinno byc tak ze kazdy ma prawo do podejmowania wlasnych decyzji o swoim tylku i nie tylko??
a panowie.....no coz.........podrywajcie azjatki.......to wcale nie takie trudne....tylko komu chce sie uczyc jezyka skoro mozna posiedziec przy piwku i po prostu ponarzekac.
:twisted:
Avatar użytkownika
anirad
Stały Bywalec
 
 
Posty: 483
Wiek: 51
Dołączył: 14 paź 2006, 18:39
Lokalizacja: Ha'il Saudi Arabia
Reputacja: 76
Poczciwy

PostNapisane przez KA i PE » 18 lis 2006, 21:16 Re: Mamo, powiedz mu, że ja też go kocham

taaaaa, a moze te poowijane w przescieradla ci..a pasztalony. dla takiego ci***ak biala laska to wyznacznik dobrobytu i pozycji, tak jak jego chromowany 10 letni misior C-klasse, stac go to ma

KA i PE
 
 

MężczyznaPostNapisane przez Mike » 20 lis 2006, 21:00 Re: Mamo, powiedz mu, że ja też go kocham

anirad napisał(a):a panowie.....no coz.........podrywajcie azjatki.......to wcale nie takie trudne....tylko komu chce sie uczyc jezyka skoro mozna posiedziec przy piwku i po prostu ponarzekac.
:twisted:


znam kilka grzecznosciowych zwrotow po chinsku, hindi i urudu, to fakt ze sie przydaje by zwrocic na siebie uwage ale w zyciu by mi nie przyszlo do glowy zeby sie tego uczyc by podrywac azjatki...
Ofrece tu sonrisa
No cuesta dinero
Intentalo!
Avatar użytkownika
Mike
Zadomowiony
 
 
Posty: 782
Dołączył: 22 cze 2006, 10:14
Lokalizacja: znienacka
Reputacja: 13
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Lee » 20 lis 2006, 21:26 Re: Mamo, powiedz mu, że ja też go kocham

z mojej strony chcialem dodac ze wszystkie znane mi wolne (samotne) dziewczyny z polski ...byly w zwiazku z ci..a, sa w trakcie lub chca spotykac sie z ci..a ...........


:neutral:

ps.bardzo dobry tekst
"Szansa spotkania interesujących ludzi mniej zależy od tego, gdzie się bywa, a bardziej od tego, kim się jest"
Najnowsza moja muzyczna produkcja !!!
http://leebham.wrzuta.pl/film/a9iLJU4XS ... video_edit
Avatar użytkownika
Lee
Stały Bywalec
 
 
Posty: 510
Wiek: 43
Dołączył: 2 maja 2006, 21:44
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anek » 20 lis 2006, 23:46 Re: Mamo, powiedz mu, że ja też go kocham

Bo nie czarujmy sie sa przystojni, kiedys tez mi sie podobali :wink:
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Wiek: 43
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Lukaas85 » 22 lis 2006, 19:26 Re: Mamo, powiedz mu, że ja też go kocham

a co oni robia ze maja te misiory, he? chyba nie mowicie o tych na Alum Rock, ubranych na czarno lumpach ktorzy dudnia tekno-tekno-tekno? jak oni zarabiaja? tatus im daje- o jak fajnie :mrgreen: to i ja poszukam ci..a narzeczonej
What would Elvis do?
Avatar użytkownika
Lukaas85
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1619
Wiek: 39
Dołączył: 20 cze 2006, 22:26
Lokalizacja: GłowaWłasnaOsobista
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Edyta » 23 lis 2006, 10:30 Re: Mamo, powiedz mu, że ja też go kocham

przyznaje sie ze zdarzy sie przystojny ci..a, ale ja tam nie chcialabym miec takiego ani za faceta ani za meza :wink: moge jedynie popatrzec :wink: :mrgreen:
Avatar użytkownika
Edyta
Zadomowiony
 
 
Posty: 973
Wiek: 45
Dołączyła: 11 sie 2006, 18:00
Lokalizacja: Polska
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do HYDE PARK