polska dyskoteka tyko dla polakow

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

KobietaPostNapisane przez digi9 » 27 kwi 2011, 17:46 Re: polska dyskoteka tyko dla polakow

drogi 'testowy' czy moge oficjalnie zostac Twoja fanka :razz: :-D uwielbiam kosmitow :wink: serdeczne pozdr z Minworth

digi9
Początkujący
 
 
Posty: 38
Wiek: 38
Dołączyła: 21 kwi 2011, 14:40
Lokalizacja: Birmingham/Lodz
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez joseph85pl » 27 kwi 2011, 21:17 Re: polska dyskoteka tyko dla polakow

Widze ze moja wypowiedz ruszyla reszte.mam pomysl nacpaj sie tak zebys sobie wkrecil ze impreza jest tylko dla ciebie.a apropo cos polskiego fajnie by bylo w tak sloneczne dni wejsc do jakiegos pabu z parasolani z polska muzyka tak jak napisalas lat 80...napic sie piwa z dziewczyna i cos zjesc......pozdrawian...
Avatar użytkownika
joseph85pl
Początkujący
 
 
Posty: 49
Wiek: 38
Dołączył: 31 mar 2011, 19:35
Reputacja: -2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 27 kwi 2011, 21:56 Re: polska dyskoteka tyko dla polakow

joseph85pl napisał(a):fajnie by bylo w tak sloneczne dni wejsc do jakiegos pabu z parasolani z polska muzyka tak jak napisalas lat 80...napic sie piwa z dziewczyna i cos zjesc......pozdrawian...


Wydaje mi sie ze wlasnie taki klimat panuje w restauracji w polskim klubie, ba tam nawet wystroj jest z lat 80 :D a co niektore kelnerki mialy swoje lata swietnosci jeszcze wczesniej :D :D
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2132
Wiek: 36
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez joseph85pl » 27 kwi 2011, 22:19 Re: polska dyskoteka tyko dla polakow

Bylem tak tylko raz i to tak przelotem bo bylem siusiu zrobic ale to juz dawno i nie zabardzo pamietam jak tam jest..jedni ze spoko inni ze slabo tak samo zdania o jedzeniu .jedyne wyjscie odwiedzic i samemu ocenic..ja to strasznie uwielbiam w tak ladna pogode pod parasolem saczyc browarka a pozniej cos dobrego wmucic....a tobie sie tam podoba?
Avatar użytkownika
joseph85pl
Początkujący
 
 
Posty: 49
Wiek: 38
Dołączył: 31 mar 2011, 19:35
Reputacja: -2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 28 kwi 2011, 11:27 Re: polska dyskoteka tyko dla polakow

Zbyt wiele na temat tej restauracji powiedziec nie moge bo ostatnio bylam tam rok temu (od roku mieszkamy w Coventry wiec troche za daleko). Kiedy tam bylam uderzylo mnie to ze tam wlasnie czas jakby sie zatrzymal wiele lat temu i podejrzewam ze w tej kwestii wiele sie nie zmienilo :D Jesli ktos lubi takie klimaty to bedzie mu sie podobalo, jesli ktos woli miejsca "dzisiejsze" to napewno nie bedzie zadowolony. Jedzenie mieli pyszne, no ale przez rok moglo sie sporo zmienic
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2132
Wiek: 36
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez kindzulinaa » 28 kwi 2011, 12:39 Re: polska dyskoteka tyko dla polakow

ewela119 napisał(a):Wydaje mi sie ze wlasnie taki klimat panuje w restauracji w polskim klubie, ba tam nawet wystroj jest z lat 80

ewela119 napisał(a):Zbyt wiele na temat tej restauracji powiedziec nie moge bo ostatnio bylam tam rok temu (od roku mieszkamy w Coventry wiec troche za daleko).

Oj kochana,stare informacje.Tam juz sie zmienilo.Wiem od kolezanki i widzialam fotki.Zmienili sie wlasciciele i teraz zrobili z tej restauracji karczme.Caly wystroj jest zmieniony.Calkiem fajnie to wyglada i ze zdjec wnioskuje,ze jest sympatycznie.Musze sie tam z rodzinka wybrac.
Avatar użytkownika
kindzulinaa
Zadomowiony
 
 
Posty: 877
Wiek: 37
Dołączyła: 28 cze 2007, 22:48
Reputacja: 22
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 28 kwi 2011, 12:50 Re: polska dyskoteka tyko dla polakow

kindzulinaa szczerze mowiac to niespodziewalam sie ze kierownictwo pozwoli tam cokolwiek zmienic, ale skoro tak to przy najblizszej wizycie w Bham tez wybierzemy sie z rodzina na obiadek, zaciekawilo mnie jak to teraz wszystko wyglada :)
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2132
Wiek: 36
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez joseph85pl » 28 kwi 2011, 21:00 Re: polska dyskoteka tyko dla polakow

W takim razie. Zostaje nam odwiedzic ta karczme,zjesc i napic sie piwa.ja to chyba w ten weekend zawitam.dzieki za informacje.pozdrawiam
Avatar użytkownika
joseph85pl
Początkujący
 
 
Posty: 49
Wiek: 38
Dołączył: 31 mar 2011, 19:35
Reputacja: -2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez testowy » 29 kwi 2011, 00:42 Re: polska dyskoteka tyko dla polakow

digi9 napisał(a):drogi 'testowy' czy moge oficjalnie zostac Twoja fanka :razz: :-D uwielbiam kosmitow :wink: serdeczne pozdr z Minworth

hm, oficjalnie..?
ok, niech będzie,
:mrgreen:
informuję zatem wszem i wobec,
iż Digi9 została wpisana na listę fanek, oficjalnie,
też pozdrawiam serdecznie,
z Wolver,
i skoro tak lubisz kosmitów,
to co byś powiedziała, żeby zabrać Cię w kosmos...
:mrgreen:
All tragedies are finished by death; all comedies are ended by a marriage (Bayron).
Avatar użytkownika
testowy
Zaangażowany
 
 
Posty: 1028
Dołączył: 28 wrz 2008, 16:21
Lokalizacja: i owszem, głównie w soboty
Reputacja: 78
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez digi9 » 29 kwi 2011, 09:40 Re: polska dyskoteka tyko dla polakow

kiedy lecimy? ;) musze sie jakos specjalnie przygotowac :mrgreen:

digi9
Początkujący
 
 
Posty: 38
Wiek: 38
Dołączyła: 21 kwi 2011, 14:40
Lokalizacja: Birmingham/Lodz
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez eric27 » 29 kwi 2011, 16:56 Re: polska dyskoteka tyko dla polakow

artkor napisał(a):albo chodzą do normalnych klubów i nie czują potrzeby gapienia się na polskie gęby.


Przepraszam jeśli się mylę ale nie bardzo widzę różnicę pomiędzy polską twarzą a słowacką,czeską,litewską,angielską,czy każdą inną białą :evil:



joseph85pl napisał(a):Polska impreza to najslabszy pomysl jaki mozna uslyszec..pewnie pochodzisz z jakies wioski gdzie imprezy byly w stodole albo jestes od miesiaca w uk.porownanie polska impreza to mordo bicie bo jakis toldy nie wyrwal laski i jest wkor....albo za bardzo zacpal..angielska impreza przebiega zawsze milo bez niepotrzebnych awantor przewaznie i anglicy umia sie bawic.bez urazy dla normalnych polakow..pozdrawiam.


To chyba nigdy nie byłeś na spotkaniu forumowiczów,ja byłem niestety tylko raz z przyczyn niezależnych (praca,urlop w PL itd.) ale ten jeden raz wystarczył mi do wyrażenia sobie opinii,że Polacy wbrew pozorom potrawią się świetnie bawić w swoim towarzystwie bez bójek,pijaństwa itd.

Pozdrowionka dla wszystkich i do miłego zobaczenia :mrgreen:

eric27
Stały Bywalec
 
 
Posty: 434
Dołączył: 14 wrz 2008, 12:54
Reputacja: 18
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez ecwador » 29 kwi 2011, 23:21 Re: polska dyskoteka tyko dla polakow

widze ze sa osoby pozytywnie i negatywnie nastawione do tematu. jedno pytanie kto z was poszedl by na taka imprezke :632:

ecwador
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Dołączył: 26 kwi 2011, 20:06
Lokalizacja: birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez eric27 » 30 kwi 2011, 12:07 Re: polska dyskoteka tyko dla polakow

Ja oczywiście się piszę :mrgreen:

eric27
Stały Bywalec
 
 
Posty: 434
Dołączył: 14 wrz 2008, 12:54
Reputacja: 18
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 30 kwi 2011, 15:17 Re: polska dyskoteka tyko dla polakow

A ja nie. Z tego co kiedys slyszalem to w West Bromie byla taka mordownia fukcjonuje jeszcze ktos wie? Mi osobiscie dyskoteki w Polsce choc zadko na nich bywalem kojarza sie z lysymi pradami nacpanymi lub nachlanymi albo jedno i drogie razem, ktorzy tylko patrza jak tu kogos zaczepic i pobic. Ostatni raz bylem jakies 3 lata temu kolega mnie namowil, a skonczylo sie tak, ze w pewnym momecie wyszedlem na zewnatrz przewietrzyc sie, a jakas dziewczyna pokazala na mnie to ten po czym napadla na mnie jakas banda i ocknelem sie w karetce. Jak sie puzniej okazalo pomylila sobie mnie z innym facetem. Ja skonczylem ze zlamana reka dwoma zlamanymi zebami fioletowa twarza i caly pobijany. To itak niezle bo puzniej podczas sprawy w sadzie chlopak, ktory pierwszy zaragowal opowiadal jak ja juz lerzalem na ziemi ktos mnie kopnol w twarz a ja tylem glowy odbilem sie od betonowego filara wtedy myslal, ze juz po mnie. Moze wlasnie przez ta sytuacje nie lubie dyskotek, a moze przez to, ze osobiscie sucham polskiego blusa, a przede wszystkim dzemu moze nawt nie dzemu tylko Ryska, a jesli ktos chce otworzyc klub w klimacie blusa to napewno ma jednego stalego klijeta, ale chyba drogiego to by nie znalaz :-P Oczywiscie nie namawiam nikogo, zeby nie chodzil na dyskoteki.

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez testowy » 15 maja 2011, 09:09 Re: polska dyskoteka tyko dla polakow

digi9 napisał(a):kiedy lecimy? ;) musze sie jakos specjalnie przygotowac :mrgreen:

oczywiście!
bez przygotowania nie ma latania,
musisz mieć zaświadczenie (od GP wystarczy), że Twój stan zdrowia,
pozwala Ci na odbywanie podroży kosmicznych,
oczywiście stan zdrowia psychiczny,
bo fizyczny nie ma tu zastosowania...
:mrgreen:
All tragedies are finished by death; all comedies are ended by a marriage (Bayron).
Avatar użytkownika
testowy
Zaangażowany
 
 
Posty: 1028
Dołączył: 28 wrz 2008, 16:21
Lokalizacja: i owszem, głównie w soboty
Reputacja: 78
Poczciwy

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do HYDE PARK