Parada św. Patryka

Tu można porozmawiać o różnych wydarzeniach i imprezach, koncertach itd...

KobietaPostNapisane przez Galadriela » 13 mar 2010, 19:05 Parada św. Patryka

Na stronie http://www.stpatricksbirmingham.com/parade.html piszą, że będzie brała udział "Polish community group".
Wymieniają ją nawet jako pierwszą z trzech grup narodowych.

W zeszłym roku też polska grupa była wymieniona w zapowiedziach a skończyło się na dwóch (chyba?) osobach z polską flagą pomiędzy tłumem na dużym samochodzie...

Ktoś wie coś więcej o tej polskiej grupie? Tu na forum nie widziałam ani słowa, żeby ktoś się na cokolwiek umawiał - ale może po prostu mi to umknęło.

Galadriela
Stały Bywalec
 
 
Posty: 307
Dołączyła: 1 cze 2008, 18:00
Reputacja: 9
Neutralny

KobietaPostNapisane przez pussycat » 13 mar 2010, 19:53 Re: Parada św. Patryka

ja sie wybieram jutro do centrum, wraz ze znajomymi, moze nikt sie nie umawial na forum, ale mam nadzieje, ze kazdy jakos indywidualnie w swoim gronie sie zmobilizuje i pokarzemy Anglikom i sobie tez ile właściwie nas jest :P
Diabełka potrzeba pilnie na umowę o dzieło, praca w godzinach od 8:00PM do 6:00AM :P
Avatar użytkownika
pussycat
Raczkujący
 
 
Posty: 82
Dołączyła: 20 gru 2009, 12:44
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 13 mar 2010, 20:01 Re: Parada św. Patryka

A pamiętam tę "polską community grupę". Stała jakaś matka polka z dzieckiem i chyba mężem ze smętnymi minami na opustoszałej przyczepie i machali małą chorągiewką.
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez pussycat » 13 mar 2010, 20:25 Re: Parada św. Patryka

plazermen napisał(a):A pamiętam tę "polską community grupę". Stała jakaś matka polka z dzieckiem i chyba mężem ze smętnymi minami na opustoszałej przyczepie i machali małą chorągiewką.



no to moze im w tym roku pomozemy ??
Avatar użytkownika
pussycat
Raczkujący
 
 
Posty: 82
Dołączyła: 20 gru 2009, 12:44
Reputacja: 1
Neutralny

PostNapisane przez Razor » 13 mar 2010, 20:54 Re: Parada św. Patryka

Dzien swietego patryka:))))jaaaa man:)polecam dla wszystkich fajny film Swieci z Bostonu:)))) jest tam o dniu patryka:) a jutro bedzie sie dzialo:) ;) :razz:

Razor
 
 

KobietaPostNapisane przez Luiza » 13 mar 2010, 22:41 Re: Parada św. Patryka

No tak. W zeszłym roku planowaliśmy coś wiekszego zorganizować, a w tym znów zapomnieliśmy.
To moze za rok :mrgreen:
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez Galadriela » 14 mar 2010, 09:57 Re: Parada św. Patryka

pussycat napisał(a):ja sie wybieram jutro do centrum, wraz ze znajomymi, moze nikt sie nie umawial na forum, ale mam nadzieje, ze kazdy jakos indywidualnie w swoim gronie sie zmobilizuje i pokarzemy Anglikom i sobie tez ile właściwie nas jest :P

W podanym przeze mnie linku chodziło o grupę biorącą udział w paradzie, nie o publiczność.
I jeśli razem ze znajomymi rzeczywiście planujesz wziąć w niej udział - trzeba to było zgłosić w odpowiednie miejsce w odpowiednim czasie, niestety.

Galadriela
Stały Bywalec
 
 
Posty: 307
Dołączyła: 1 cze 2008, 18:00
Reputacja: 9
Neutralny

KobietaPostNapisane przez mamuśka twins » 14 mar 2010, 23:42 Re: Parada św. Patryka

Jak wrażenia po paradzie? :grin:
Avatar użytkownika
mamuśka twins
Stały Bywalec
 
 
Posty: 369
Wiek: 42
Dołączyła: 19 mar 2007, 19:23
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Galadriela » 15 mar 2010, 15:54 Re: Parada św. Patryka

mamuśka twins napisał(a):Jak wrażenia po paradzie? :grin:

Chyba najbardziej mnie rozbawiły te ludki przebrane za postaci z Gwiezdnych Wojen :-)
Nawet jeden niósł na ramieniu zawiniątko z mistrzem Yodą (lalką, dla tych, co nie widzieli).

A szumnie zapowiadaną Polish community group okazała się być w tym roku samotna flaga zatknięta bokiem (biały i czerwony pas wisiały pionowo) na samochodzie z irlandzkim zespołem. Piszę, że samotna, bo wisiała akurat nad grajkami i żadnych Polaków nie dało się w pobliżu dostrzec.
No, chyba, że to nie była jednak polska flaga - to innego znaku polskości nie udało mi się dojrzeć.
I żeby nie było - nie wybrzydzam na to, że ktoś nie umiał zaistnieć i daleko mi od postawy "weźmy się i zróbcie"... Nie mam zamiaru nic organizować i tego nie ukrywam. Więc ewentualne teksty że mam zrobić to lepiej, skoro taka jestem mądra, można sobie darować.
Tylko nie rozumiem po co szumnie zapowiadać obecność grupy, której nie ma.

Galadriela
Stały Bywalec
 
 
Posty: 307
Dołączyła: 1 cze 2008, 18:00
Reputacja: 9
Neutralny

KobietaPostNapisane przez mamuśka twins » 15 mar 2010, 16:45 Re: Parada św. Patryka

Sprobuje za rok cos zorganizowac (jesli nie zapomne i jeszcze tu bede - oczywiscie)tzn. zaciagnac paru znajomych (nie mam ich zbyt wielu, wiec moze ktos jeszcze sie dolaczy- bede pisala na forum). Juz czuje jak czesc z nich zareaguje sceptycznie. No ale moze ktos sie skusi. Ja lubie takie akcje. :wink:
Tez nie widzialam nikogo z Polakow dlatego chcialam sie upewnic na forum, bo mialam slaby widok i moglam nie zauwazyc. Kurcze przykro naprawde, ze nie umiemy sie zorganizowac i pokazac co potrafimy. Tylu mlodych ludzi co tutaj jest. Z reszta to kazdego indywidualna sprawa. Tylko czemu nie dziala w tym kierunku Polski Klub?
Avatar użytkownika
mamuśka twins
Stały Bywalec
 
 
Posty: 369
Wiek: 42
Dołączyła: 19 mar 2007, 19:23
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do CO JEST GRANE