Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Wielka Brytania Państwo Islamskie szykuje atak chemiczny na Wielką Brytanię
Państwo Islamskie szykuje atak chemiczny na Wielką Brytanię
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Minister stanu ds. bezpieczeństwa wystosował poważne ostrzeżenie do obywateli informujące o tym, że Państwo Islamskie szykuje atak chemiczny na Wielką Brytanię.

Ben Wallace ogłosił, że odpowiednie służby odbywają ćwiczenia przygotowujące je do działania na wypadek, gdyby do takiego okrutnego ataku doszło w rzeczywistości. Państwo Islamskie jest zdolne do wyprodukowania swojego własnego gazu musztardowego, który był już używany w czasie walk na Bliskim Wschodzie - donosi Daily Mail.

Żołnierze walczący z terrorystami, przeciwko którym wróg użył gazu musztardowego doznali poważnych obrażeń – na ich skórze pojawiły się bardzo bolesne pęcherze, a ich płuca zostały mocno uszkodzone. Składniki potrzebne do wytworzenia tego rodzaju broni są niezwykle łatwo dostępne, bo większość z nich ma legalne, codzienne zastosowanie.

Wallace zachęca obywateli do tego, by pozostali czujni i zgłaszali wszelką podejrzaną aktywność. Wszystko po to, by zidentyfikować wroga czającego się w szeregach społeczeństwa, bo zdaniem ministra zagraniczni agenci mogą być skorumpowani przez gangi przestępców.
poniedziałek, 02 stycznia 2017 07:33
 Czytaj poprzedni artykuł:
W ciągu siedmiu lat ceny rocznych biletów kolejowych wzrosły średnio o prawie 600 funtów
  Czytaj następny artykuł:
Ciała 3 osób znaleziono przy klifach w Dover