Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wydarzenia The Australian Pink Floyd

30 września 2017 18:00

(Zapisz w kalendarzu)

Barclaycard Arena, Birmingham

The Australian Pink Floyd

The Australian Pink Floyd Show to koncertowa sensacja, już ponad 4 mln widzów w 35 krajach na całym świecie miało okazję zapoznać się z magią Pink Floyd w wykonaniu tego zespołu, a The Times opisuje show TAPFS jako “the gold standard”. Formacja w doskonały sposób potrafi uchwycić i przekazać ducha muzyki Floydów oraz samo jej brzmienie, przyciągając uwagę niesamowitymi wizualizacjami i efektami specjalnymi.

Po 3 latach występowania na trasach koncertowych, które dotyczyły konkretnych albumów, The Australian Pink Floyd Show powraca z nowym konceptem na zestaw utworów Pink Floyd, zatytułowanym “The Best Side Of The Moon”.

Znakomite i pieczołowite przygotowanie każdego show, które jest zawsze dopracowane w każdym detalu powoduje, że The Australian Pink Floyd to doskonałe widowisko prezentujące muzykę, którą się inspirują w oryginalny, ale wierny sposób.

Podczas całej trasy nie zabraknie kultowych utworów, w tym m.in. "Wish you were here", "The Wall, "Momentary lapse of reason", czy "The dark side of the moon", które dziesięcioosobowy zespół wzbogaci o wyjątkową oprawę wizualną zabierając publiczność w prawdziwą podróż 'tribute' w hołdzie genialnym muzykom z Pink Floyd!

Osoby , które wezmą udział w wydarzeniu

Brak potwierdzonych uczestników.

Barclaycard Arena

Birmingham, West Midlands B1 2AA, Wielka Brytania
Pokaż trasę

Koncerty, dyskoteki, clubbing    |    Barclaycard Arena