umowa z orange

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez wojtyla » 3 sty 2010, 15:52 umowa z orange

hej chce zerwać umowe z orange i poszukuje wzoru pisemnego czy ktoś może taki posiada ?

wojtyla
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Dołączył: 9 sie 2008, 15:18
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez pinsleepe » 3 sty 2010, 17:16 Re: umowa z orange

ja wyslalam cos takiego doslownie :]

"i would like to terminate my contract with orange"

+nr klienta i pomoglo :]
The main stumbling block in the way of any progress is and always has been unimpeachable tradition.

pinsleepe
Rozeznany
 
 
Posty: 204
Wiek: 40
Dołączyła: 6 lis 2007, 19:55
Lokalizacja: Manchester
Reputacja: 7
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Fok@ » 3 sty 2010, 19:49 Re: umowa z orange

wojtyla napisał(a):hej chce zerwać umowe z orange i poszukuje wzoru pisemnego czy ktoś może taki posiada ?


Zrywasz umowe przed ukonczeniem terminu umowy czy po prostu konczy sie i juz nie chcesz przedluzac ? W tym drugim przypadku wystarczy zadzwonic pod 150 i powiedziec im ze nie chcesz kontynuowac umowy. W pierwszym wypadku wiaze sie to z jakimis kosztami.
Avatar użytkownika
Fok@
Rozeznany
 
 
Posty: 196
Dołączył: 11 maja 2006, 09:46
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 29
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Acid Drinker » 3 sty 2010, 19:52 Re: umowa z orange

wojtyla, pisał o zerwaniu umowy, więc chyba przedterminowo. Znajomi po prostu dzwonili do operatorów, żeby zerwać umowę. Nie potrzebne są pisemka. Oczywiście zależy od operatora. Najlepiej zawsze zadzwonić, bo czasem wystarczy 5 minut i po sprawie. Co do kosztów to są tym większe im więcej umowy zostało.
Pozdrawiam.
Andrzej.
Avatar użytkownika
Acid Drinker
Stały Bywalec
 
 
Posty: 420
Wiek: 42
Dołączył: 21 gru 2009, 00:25
Lokalizacja: Erdington/Radom
Reputacja: 7
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Fok@ » 3 sty 2010, 22:32 Re: umowa z orange

Acid Drinker napisał(a):wojtyla, pisał o zerwaniu umowy, więc chyba przedterminowo. Znajomi po prostu dzwonili do operatorów, żeby zerwać umowę. Nie potrzebne są pisemka. Oczywiście zależy od operatora. Najlepiej zawsze zadzwonić, bo czasem wystarczy 5 minut i po sprawie. Co do kosztów to są tym większe im więcej umowy zostało.


Zrywanie umowy nie koniecznie oznacza ukonczenie przed terminem. Nie wiem jak w innych sieciach ale w Orange jezeli nie rozwiazesz umowy po jej zakonczeniu to bedzie ona kontynuowana.
Avatar użytkownika
Fok@
Rozeznany
 
 
Posty: 196
Dołączył: 11 maja 2006, 09:46
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 29
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Acid Drinker » 4 sty 2010, 00:45 Re: umowa z orange

Fok@, wiem, wiem bo mam Orange. Ja czasami biorę wszystko zbyt dosłownie. Po określonym terminie rezygnujesz z umowy, a nie ją zrywasz ;) Tak to po prostu zrozumiałem.
Pozdrawiam.
Andrzej.
Avatar użytkownika
Acid Drinker
Stały Bywalec
 
 
Posty: 420
Wiek: 42
Dołączył: 21 gru 2009, 00:25
Lokalizacja: Erdington/Radom
Reputacja: 7
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI