Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości
W weekend w Birmingham ponownie spadnie śnieg
piątek, 15 grudnia 2017 09:52
W weekend w Birmingham ponownie spadnie śniegDzisiejszy poranek przywitał nas oblodzonymi drogami i niewielkim śniegiem. Drogi są oblodzone w całym regionie, co spowodowało dużo wypadków i przekierowanie wielu połączeń autobusowych.
Dodaj komentarz
 
Parlament nie ufa Theresie May w sprawie Brexitu.
piątek, 15 grudnia 2017 07:56
Parlament nie ufa Theresie May w sprawie Brexitu.Premier Theresa May ma coraz większe problemy z przeciwnikami brexitu we własnej partii. Teraz upokorzyli ją, popierając wniosek opozycji, by część kompetencji w sprawie negocjacji z UE oddać w ręce parlamentu.
Dodaj komentarz
 
Ojciec 15-latki potrąconej motorem krosowym prosi, aby nie kupować tego pojazdu dzieciom
piątek, 15 grudnia 2017 07:21
Ojciec 15-latki potrąconej motorem krosowym prosi, aby nie kupować tego pojazdu dzieciomOjciec uczennicy, która została potrącona przez motocykl do jazdy terenowej i poważnie ranna, zaapelował do rodziców, aby nie kupowali swoim dzieciom w prezencie takich pojazdów.
Komentarze (1)
 
Odwołano sylwestrowy pokaz fajerwerków w Birmingham
piątek, 15 grudnia 2017 07:13
Odwołano sylwestrowy pokaz fajerwerków w BirminghamTradycyjny, sylwestrowy pokaz fajerwerków, który odbywał się w Birmingham od wielu lat, w tym roku został odwołany.
Dodaj komentarz
 
Protest przeciwko ciężkim warunkom pracy przed magazynem Amazona w Rugeley
czwartek, 14 grudnia 2017 08:59
Protest przeciwko ciężkim warunkom pracy przed magazynem Amazona w RugeleyPrzed bramą znajdującego się w hrabstwie Staffordshire ogromnego magazynu firmy Amazon zorganizowano protest przeciwko strasznym warunkom pracy w tym miejscu.
Dodaj komentarz
 
Policja prosi o pomoc w poszukiwaniu 26-letniego przestępcy i jego dziewczyny
czwartek, 14 grudnia 2017 07:06
Policja prosi o pomoc w poszukiwaniu 26-letniego przestępcy i jego dziewczynyPolicja poszukująca pary przestępców zwróciła się o pomoc i informacje do społeczeństwa.
Komentarze (2)
 
Para trafiła do więzienia za planowanie ataku terrorystycznego w Birmingham
czwartek, 14 grudnia 2017 06:46
Para trafiła do więzienia za planowanie ataku terrorystycznego w BirminghamMałżeństwo z Birmingham, które planowało atak terrorystyczny, zostało skazane na karę więzienia.
Dodaj komentarz
 
Dziecko urodziło się z sercem poza klatką piersiową. Lekarze dokonali cudu
środa, 13 grudnia 2017 11:24
Dziecko urodziło się z sercem poza klatką piersiową. Lekarze dokonali cuduDziewczynka, która urodziła się z sercem poza organizmem, przeżyła operację przeprowadzoną w Glenfield Hospital w Leicester.
Dodaj komentarz
 
Mężczyzna zginął podczas eksplozji w fabryce w Birmingham
środa, 13 grudnia 2017 07:59
Mężczyzna zginął podczas eksplozji w fabryce w Birmingham12 grudnia rano w jednej z fabryk w Birmingham doszło do wypadku, w którym zginął mężczyzna.
Dodaj komentarz
 
Wyłudziła ponad 200 tys. funtów z zasiłków - sąd skazał ją na cztery lata więzienia
środa, 13 grudnia 2017 07:39
Wyłudziła ponad 200 tys. funtów z zasiłków - sąd skazał ją na cztery lata więzieniaOszustka zasiłkowa, która oszukała 22 samorządy na kwotę wynoszącą ponad 244 tys. funtów pobierając nienależne jej świadczenia socjalne, została skazana na cztery lata pozbawienia wolności.
Dodaj komentarz
 


Strona 1 z 851