Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości
Śmierć 28-letniego Polaka w górach w Anglii
środa, 18 października 2017 11:21
Śmierć 28-letniego Polaka w górach w AngliiFunkcjonariusze i wolontariusze poszukujący u podnóża Scafell Pike zaginionego Polaka, odnaleźli ciało.
Dodaj komentarz
 
Szczurze odchody w barze takeaway w Dudley - właściciele ukarani przez sąd
środa, 18 października 2017 08:56
Szczurze odchody w barze takeaway w Dudley - właściciele ukarani przez sądByli właściciele jednego z barów takeaway w Dudley zostali ukarani grzywną w związku ze znalezionymi w restauracyjnej kuchni odchodami szczurów.
Dodaj komentarz
 
Przyleciał samolotem z Anglii na lotnisko w Jasionce i zaginął
środa, 18 października 2017 07:56
Przyleciał samolotem z Anglii na lotnisko w Jasionce i zaginąłKomenda Powiatowa Policji w Biłgoraju oraz rodzina prowadzą poszukiwania 23 letniego Przemysława Bielaka.
Dodaj komentarz
 
Szef MI5 ostrzega, że terroryści są obecnie szybsi i trudniejsi do wykrycia niż kiedykolwiek
środa, 18 października 2017 07:18
Szef MI5 ostrzega, że terroryści są obecnie szybsi i trudniejsi do wykrycia niż kiedykolwiekSzef służb bezpieczeństwa MI5 ostrzega, że nastąpił dramatyczny skok w skali zagrożenia terrorystycznego w Wielkiej Brytanii.
Dodaj komentarz
 
Około dwóch tysięcy pracowników Sainsbury’s straci zatrudnienie
środa, 18 października 2017 06:18
Około dwóch tysięcy pracowników Sainsbury’s straci zatrudnienieFirma J Sainsbury planuje zlikwidowanie około dwóch tysięcy etatów. Zwolnieni zostaną pracownicy sklepów Sainsbury’s oraz działów kadr i płac.
Komentarze (1)
 
Brak porozumienia z Unią Europejską najdotkliwiej odczują najbiedniejsze gospodarstwa domowe
wtorek, 17 października 2017 08:58
Brak porozumienia z Unią Europejską najdotkliwiej odczują najbiedniejsze gospodarstwa domoweOpuszczenie Unii Europejskiej bez zawarcia umowy handlowej będzie skutkowało gwałtownym wzrostem cen żywności i innych towarów. Dla przeciętnego, brytyjskiego gospodarstwa domowego będzie to koszt rzędu 260 funtów.
Dodaj komentarz
 
Huragan Ofelia przemierza przez Wyspy Brytyjskie i zbiera śmiertelne żniwo
wtorek, 17 października 2017 08:22
Huragan Ofelia przemierza przez Wyspy Brytyjskie i zbiera śmiertelne żniwoPotwornie silny huragan Ofelia kontynuuje swoją niszczycielką wędrówkę przez Wyspy Brytyjskie i zbiera śmiertelne żniwo.
Dodaj komentarz
 
Pedofil prowadził podwójne życie. Przyznał się do ponad 130 zarzutów
wtorek, 17 października 2017 07:53
Pedofil prowadził podwójne życie. Przyznał się do ponad 130 zarzutówUzdolniony, młody naukowiec przyznał się do zawierania internetowych znajomości z dziećmi i dorosłymi w celu molestowania ich na tle seksualnym, zdobywania ich nieprzyzwoitych zdjęć i szantażowania swoich ofiar.

Dodaj komentarz
 
15-letnia uczennica napastowana na tle seksualnym w autobusie w Walsall
wtorek, 17 października 2017 07:05
15-letnia uczennica napastowana na tle seksualnym w autobusie w WalsallNastoletnia dziewczyna została napastowana na tle seksualnym w autobusie w Walsall. Wczoraj policja udostępniła zdjęcie mężczyzny, którego chciałaby przesłuchać w związku z tą sprawą.
Dodaj komentarz
 
Czerwone słońce nad Wielką Brytanią. To za sprawą Ofelii.
poniedziałek, 16 października 2017 14:51
Czerwone słońce nad Wielką Brytanią. To za sprawą Ofelii.Dziś w niektórych regionach Wielkiej Brytanii niebo miało czerwonawe zabarwienie. Także słońce wyglądało inaczej niż zwykle.
Dodaj komentarz
 


Strona 1 z 828