Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości West Midlands
West Midlands
Autostrada M6 zablokowana po wypadku z udziałem pięciu pojazdów
piątek, 18 sierpnia 2017 11:16
Autostrada M6 zablokowana po wypadku z udziałem pięciu pojazdówAutostrada M6 jest zamknięta w obu kierunkach z powodu wypadku, w którym udział wzięło pięć samochodów.
Dodaj komentarz
 
Mężczyzna śmiertelnie ugodzony nożem w Bilston
piątek, 18 sierpnia 2017 10:33
Mężczyzna śmiertelnie ugodzony nożem w BilstonW pobliżu Bilston High Street mężczyzna został śmiertelnie ugodzony nożem. Dziś policja wszczęła dochodzenie w sprawie morderstwa.
Dodaj komentarz
 
Horror w Ladywood - przyłożyli pistolet do głowy studentki i ukradli jej samochód
piątek, 18 sierpnia 2017 09:20
Horror w Ladywood - przyłożyli pistolet do głowy studentki i ukradli jej samochódW Ladywood doszło do kradzieży samochodu. Złodzieje zaatakowali trzy osoby, które siedziały w aucie, a następnie odjechali skradzioną Toyotą Yaris.
Dodaj komentarz
 
Strajk śmieciarzy zakończony – wróci normalny serwis
piątek, 18 sierpnia 2017 07:21
Strajk śmieciarzy zakończony – wróci normalny serwisNormalne funkcjonowanie serwisu odbioru śmieci w Birmingham nie zostanie przywrócone aż do początku kolejnego miesiąca, nawet pomimo tego, że zakończono paraliżującą tę usługę strajk.
Dodaj komentarz
 
Rasistowskie graffiti na jednym z budynków w Alum Rock
czwartek, 17 sierpnia 2017 06:29
Rasistowskie graffiti na jednym z budynków w Alum RockReprezentujący Washwood Heath radny Partii Pracy Ansar Ali Khan potępił rasistowskie graffiti, które pojawiło się na jednym z budynków w Birmingham. Jego autor napisał, że po godzinie 20:00 biali ludzie nie są mile widziani.
Dodaj komentarz
 
Zmarł mężczyzna, który został znaleziony nieprzytomny w centrum Birmingham
czwartek, 17 sierpnia 2017 06:25
Zmarł mężczyzna, który został znaleziony nieprzytomny w centrum Birmingham Dwa tygodnie temu w centrum Birmingham znaleziono nieprzytomnego mężczyznę. Miał poważne obrażenia głowy. Niestety nie przeżył. Teraz policja wszczęła dochodzenie w sprawie morderstwa.
Dodaj komentarz
 
Brat Polaka aresztowany ws. porwania modelki
czwartek, 17 sierpnia 2017 06:03
Brat Polaka aresztowany ws. porwania modelkiBrytyjska policja  aresztowała brata Łukasza Pawła Herby w związku z porwaniem modelki Chloe Ayling.
Dodaj komentarz
 
Pleśń w kanapce z McDonald’s - sieć przeprasza klientkę
środa, 16 sierpnia 2017 07:18
Pleśń w kanapce z McDonald’s - sieć przeprasza klientkę28-letnia mieszkanka Four Oaks w zakupionej w restauracji McDonald’s kanapce znalazła pleśń.
Dodaj komentarz
 
Pomnik Iron Man zostanie przeniesiony z Victoria Square
środa, 16 sierpnia 2017 07:09
Pomnik Iron Man zostanie przeniesiony z Victoria SquareZnajdująca się w Birmingham kontrowersyjna statua Iron Man zostanie usunięta z dotychczasowego miejsca, ponieważ według planów tamtędy przebiegać będzie kolejna odnoga Midland Metro.
Dodaj komentarz
 
Strzelanina w Balsall Heath - policja poszukuje świadków
środa, 16 sierpnia 2017 07:01
Strzelanina w Balsall Heath - policja poszukuje świadkówPolicja poszukuje świadków zdarzenia, które miało miejsce w Balsall Heath. Z przejeżdżającego ulicą samochodu ostrzelano jeden z domów.
Dodaj komentarz
 
Poturbowany łabędź znaleziony w parku w Erdington - ostrzeżenie dla właścicieli psów
wtorek, 15 sierpnia 2017 08:24
Poturbowany łabędź znaleziony w parku w Erdington - ostrzeżenie dla właścicieli psówRoyal Society for the Prevention of Cruelty to Animals (RSPCA) apeluje do właścicieli psów, aby trzymali je na smyczach podczas spacerów.
Dodaj komentarz
 
Córka przewodniczącego rady miasta Birmingham oskarżona o oszustwo
wtorek, 15 sierpnia 2017 07:39
Córka przewodniczącego rady miasta Birmingham oskarżona o oszustwoPracownica jednej z firm w Digbeth płaciła służbową kartą kredytową m.in. za zamówione dla siebie na Amazonie produkty do makijażu. Wydała na ten cel ponad 4,5 tys. funtów.
Dodaj komentarz
 
W związku ze strajkiem śmieciarzy mieszkańcy Birmingham chcą zwrotu części council taxu
poniedziałek, 14 sierpnia 2017 08:21
W związku ze strajkiem śmieciarzy mieszkańcy Birmingham chcą zwrotu części council taxuPetycja nawołująca władze Birmingham do zrefundowania części council taxu ze względu na niedziałający poprawnie serwis odbioru śmieci, zebrała już 10 tys. podpisów.
Dodaj komentarz
 
Uwaga na złodziei poruszających się na skuterach!
poniedziałek, 14 sierpnia 2017 06:56
Uwaga na złodziei poruszających się na skuterach!Policja z Birmingham ściga gang złodziei poruszający się na skuterach. Ostatnio w mieście doszło do kilku prób kradzieży telefonów komórkowych przez osoby korzystające z tych pojazdów.
Dodaj komentarz
 
Mężczyzna wypadł z wielopiętrowego parkingu przy Brindleyplace
sobota, 12 sierpnia 2017 07:48
Mężczyzna wypadł z wielopiętrowego parkingu przy BrindleyplaceWczoraj po południu doszło do incydentu, w wyniku, którego część Brindleyplace została zamknięta dla ruchu.
Dodaj komentarz
 
Strona 1 z 168