Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości West Midlands
West Midlands
Tyle zarabiają maszyniści i kierowcy autobusów w Birmingham
czwartek, 19 października 2017 13:51
Tyle zarabiają maszyniści i kierowcy autobusów w BirminghamZastanawialiście się kiedyś ile zarabiają kierowcy autobusów w Birmingham? Poniżej znajdziecie odpowiedź.
Dodaj komentarz
 
W Tamworth znaleziono mężczyznę ugodzonego nożem w szyję
czwartek, 19 października 2017 10:19
W Tamworth znaleziono mężczyznę ugodzonego nożem w szyjęDziś w nocy na terenie przemysłowym w Tamworth znaleziono mężczyznę z raną kłutą szyi.
Dodaj komentarz
 
Wypadek na A38 spowodował ogromne korki w pobliżu Bassetts Pole
czwartek, 19 października 2017 09:27
Wypadek na A38 spowodował ogromne korki w pobliżu Bassetts PoleW porannych godzinach szczytu na jednej z kluczowych tras w Birmingham wypadek zakłócił normalny ruch drogowy.
Dodaj komentarz
 
Polacy zwabili do UK znajomego z Polski i zmuszali go do pracy kradnąc mu pensję
czwartek, 19 października 2017 07:36
Polacy zwabili do UK znajomego z Polski i zmuszali go do pracy kradnąc mu pensjęPara Polaków stanęła przed Birmingham Magistrates’ Court w związku z zarzutami o zmuszaniu do niewolnictwa.
Dodaj komentarz
 
Szczurze odchody w barze takeaway w Dudley - właściciele ukarani przez sąd
środa, 18 października 2017 08:56
Szczurze odchody w barze takeaway w Dudley - właściciele ukarani przez sądByli właściciele jednego z barów takeaway w Dudley zostali ukarani grzywną w związku ze znalezionymi w restauracyjnej kuchni odchodami szczurów.
Dodaj komentarz
 
Pedofil prowadził podwójne życie. Przyznał się do ponad 130 zarzutów
wtorek, 17 października 2017 07:53
Pedofil prowadził podwójne życie. Przyznał się do ponad 130 zarzutówUzdolniony, młody naukowiec przyznał się do zawierania internetowych znajomości z dziećmi i dorosłymi w celu molestowania ich na tle seksualnym, zdobywania ich nieprzyzwoitych zdjęć i szantażowania swoich ofiar.

Dodaj komentarz
 
15-letnia uczennica napastowana na tle seksualnym w autobusie w Walsall
wtorek, 17 października 2017 07:05
15-letnia uczennica napastowana na tle seksualnym w autobusie w WalsallNastoletnia dziewczyna została napastowana na tle seksualnym w autobusie w Walsall. Wczoraj policja udostępniła zdjęcie mężczyzny, którego chciałaby przesłuchać w związku z tą sprawą.
Dodaj komentarz
 
Zmarł nastolatek raniony nożem na gali bokserskiej w Walsall
poniedziałek, 16 października 2017 06:55
Zmarł nastolatek raniony nożem na gali bokserskiej w WalsallNastolatek zmarł w szpitalu po tym, jak został ugodzony nożem podczas sobotniej gali bokserskiej, która została zorganizowana w Walsall.
Dodaj komentarz
 
Kobieta ugodzona nożem na ulicy w Washwood Heath
poniedziałek, 16 października 2017 06:37
Kobieta ugodzona nożem na ulicy w Washwood  HeathWczoraj wieczorem w Washwood Heath doszło do poważnego incydentu. W związku z doniesieniami o napaści na kobietę, która została ugodzona nożem, na miejscu zjawiła się policja.
Dodaj komentarz
 
Szokujący wzrost liczby bezdomnych w West Midlands
sobota, 14 października 2017 08:29
Szokujący wzrost liczby bezdomnych w West MidlandsOd 2010 roku liczba bezdomnych w regionie West Midlands wzrosła aż ponad trzykrotnie.
Komentarze (1)
 
Dwa wypadki spowodowały chaos na autostradzie M5
piątek, 13 października 2017 09:05
Dwa wypadki spowodowały chaos na autostradzie M5Kierowcy korzystający z autostrady M5 już drugi dzień z rzędu muszą się zmagać z utrudnieniami, bowiem dziś rano na trasie doszło do kolejnych dwóch wypadków.
Dodaj komentarz
 
Nastolatek pobity w Tudor Grange Park w Solihull
piątek, 13 października 2017 07:00
Nastolatek pobity w Tudor Grange Park w SolihullPolicja prowadzi śledztwo w sprawie napaści na nastolatka, który został dotkliwie pobity w Tudor Grange Park w Solihull.
Dodaj komentarz
 
Młoda lekarka zginęła w wypadku w Birmingham - policja apeluje o pomoc
czwartek, 12 października 2017 08:28
Młoda lekarka zginęła w wypadku w Birmingham - policja apeluje o pomocPolicja ponawia swój apel w poszukiwaniu świadków w związku ze śmiertelnym wypadkiem, w którym zginęła jadąca na rowerze młoda lekarka.
Komentarze (1)
 
Nauczyciele jednej ze szkół w Birmingham odebrali uczniom kilkanaście sztuk broni
czwartek, 12 października 2017 06:52
Nauczyciele jednej ze szkół w Birmingham odebrali uczniom kilkanaście sztuk broniJedna ze szkół w Birmingham przekazała policji szokującą kolekcję broni odebranej uczniom. Nazwy placówki nie podano.
Dodaj komentarz
 
Od poniedziałku roboty drogowe na odcinku autostrady M54
środa, 11 października 2017 08:27
Od poniedziałku roboty drogowe na odcinku autostrady M54W związku z koniecznością zainstalowania nowych barier na autostradzie M54, na odcinku tej trasy prowadzone będą roboty drogowe. W konsekwencji obowiązywać będą objazdy i ograniczenia prędkości.
Dodaj komentarz
 
Strona 1 z 176