Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Wielka Brytania
Parlament nie ufa Theresie May w sprawie Brexitu.
piątek, 15 grudnia 2017 07:56
Parlament nie ufa Theresie May w sprawie Brexitu.Premier Theresa May ma coraz większe problemy z przeciwnikami brexitu we własnej partii. Teraz upokorzyli ją, popierając wniosek opozycji, by część kompetencji w sprawie negocjacji z UE oddać w ręce parlamentu.
Dodaj komentarz
 
Ojciec 15-latki potrąconej motorem krosowym prosi, aby nie kupować tego pojazdu dzieciom
piątek, 15 grudnia 2017 07:21
Ojciec 15-latki potrąconej motorem krosowym prosi, aby nie kupować tego pojazdu dzieciomOjciec uczennicy, która została potrącona przez motocykl do jazdy terenowej i poważnie ranna, zaapelował do rodziców, aby nie kupowali swoim dzieciom w prezencie takich pojazdów.
Komentarze (1)
 
Protest przeciwko ciężkim warunkom pracy przed magazynem Amazona w Rugeley
czwartek, 14 grudnia 2017 08:59
Protest przeciwko ciężkim warunkom pracy przed magazynem Amazona w RugeleyPrzed bramą znajdującego się w hrabstwie Staffordshire ogromnego magazynu firmy Amazon zorganizowano protest przeciwko strasznym warunkom pracy w tym miejscu.
Dodaj komentarz
 
Para trafiła do więzienia za planowanie ataku terrorystycznego w Birmingham
czwartek, 14 grudnia 2017 06:46
Para trafiła do więzienia za planowanie ataku terrorystycznego w BirminghamMałżeństwo z Birmingham, które planowało atak terrorystyczny, zostało skazane na karę więzienia.
Dodaj komentarz
 
Wyłudziła ponad 200 tys. funtów z zasiłków - sąd skazał ją na cztery lata więzienia
środa, 13 grudnia 2017 07:39
Wyłudziła ponad 200 tys. funtów z zasiłków - sąd skazał ją na cztery lata więzieniaOszustka zasiłkowa, która oszukała 22 samorządy na kwotę wynoszącą ponad 244 tys. funtów pobierając nienależne jej świadczenia socjalne, została skazana na cztery lata pozbawienia wolności.
Dodaj komentarz
 
Polak powiesił się krótko po przeprowadzce do UK - rodzinie powiedział, że nie lubi tu mieszkać
środa, 13 grudnia 2017 07:05
Polak powiesił się krótko po przeprowadzce do UK - rodzinie powiedział, że nie lubi tu mieszkać19-letni Polak popełnił samobójstwo trzy tygodnie po przeprowadzce do Wielkiej Brytanii, gdzie miał zacząć nowe życie. Swojej rodzinie powiedział, że nie lubi mieszkać w UK.
Dodaj komentarz
 
List otwarty Theresy May do imigrantów z UE: „Chcę, żebyście zostali”
wtorek, 12 grudnia 2017 06:45
List otwarty Theresy May do imigrantów z UE: „Chcę, żebyście zostali”Premier Theresa May dała wczoraj jasny sygnał imigrantom z Unii Europejskiej zachęcając ich, aby nie opuszczali Wielkiej Brytanii po brexicie. Powiedziała im wprost: „Chcę, żebyście zostali”.
Dodaj komentarz
 
Piątkowe porozumienie ws. Brexitu daje gwarancje Polakom
niedziela, 10 grudnia 2017 16:48
Piątkowe porozumienie ws. Brexitu daje gwarancje PolakomBrytyjska prasa z zadowoleniem przyjęła zawarte w piątek porozumienie z Unią Europejską ws. warunków Brexitu. Obie strony musiały pójść na ustępstwa, a dokonany postęp potwierdza, że decyzja o Brexicie jest nieodwołalna - podkreślono.
Dodaj komentarz
 
Tłumy Polaków ruszyły po pieniądze! Otrzymuje się po £3000 na osobę!
piątek, 08 grudnia 2017 14:56
Tłumy Polaków ruszyły po pieniądze! Otrzymuje się po £3000 na osobę!My Polacy jesteśmy bardzo przedsiębiorczym narodem, który potrafi zatroszczyć się o swoje. Dlatego nietrudno zgadnąć czemu wzrasta zainteresowanie zwrotem opłat za prowadzenie konta.
Dodaj komentarz
 
Polak groził 12-latkowi, że poderżnie mu gardło
piątek, 08 grudnia 2017 10:06
Polak groził 12-latkowi, że poderżnie mu gardłoPijany Polak, który zaatakował 12-letniego chłopca, wykręcił mu ramię, a następnie zagroził, że poderżnie mu gardło, będzie musiał odpracować 200 godzin społecznie.
Dodaj komentarz
 
Po brexicie imigranci z UE będą mogli sprowadzać do Wielkiej Brytanii swoich krewnych
piątek, 08 grudnia 2017 06:46
Po brexicie imigranci z UE będą mogli sprowadzać do Wielkiej Brytanii swoich krewnychZ ujawnionego wczoraj przecieku wynika, że obywatele krajów Unii Europejskiej mieszkający w Wielkiej Brytanii po brexicie będą mogli sprowadzać do UK członków swojej rodziny.
Dodaj komentarz
 
Policja grozi, że deportuje Polaka, który zgłosił przestępstwo popełnione przez jego landlorda
czwartek, 07 grudnia 2017 11:10
Policja grozi, że deportuje Polaka, który zgłosił przestępstwo popełnione przez jego landlordaPolak został zatrzymany i przebywa w areszcie od dwóch miesięcy, w trakcie których grożono mu deportacją, tylko dlatego, że zgłosił przestępstwo - twierdzą jego żona i prawnik.
Komentarze (2)
 
Wpływ brexitu na gospodarkę UK może być tak wielki, jak kryzys finansowy z 2008 roku
czwartek, 07 grudnia 2017 06:38
Wpływ brexitu na gospodarkę UK może być tak wielki, jak kryzys finansowy z 2008 rokuBrexit może mieć tak ogromny wpływ na brytyjską gospodarkę, jak kryzys finansowy z 2008 roku - ostrzega David Davies.
Dodaj komentarz
 
Zatrzymano zbiegłego Polaka podejrzewanego o udział w morderstwie w Bolton
środa, 06 grudnia 2017 06:47
Zatrzymano zbiegłego Polaka podejrzewanego o udział w morderstwie w BoltonPodejrzewany o udział w morderstwie Polak, który był bohaterem jednego z odcinków nadawanego przez stację BBC programu „Crimewatch” został aresztowany w ojczyźnie. Mężczyzna zbiegł z Wielkiej Brytanii rok temu.
Dodaj komentarz
 
Polak potrącił vanem właściciela restauracji w Londynie krzycząc, że zabije muzułmanina
wtorek, 05 grudnia 2017 07:03
Polak potrącił vanem właściciela restauracji w Londynie krzycząc, że zabije muzułmaninaPolak, który wspiera skrajnie prawicową grupę Britain First, wykonał nazistowski salut, a następnie wjechał swoim vanem we właściciela restauracji curry w Londynie. Sprawca był pod wpływem alkoholu.
Dodaj komentarz
 
Strona 1 z 274