Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Wielka Brytania
Imigranci z państw UE nie będą potrzebowali wiz, aby wjechać do UK po brexicie
piątek, 18 sierpnia 2017 07:11
Imigranci z państw UE nie będą potrzebowali wiz, aby wjechać do UK po brexicieImigranci z krajów Unii Europejskiej nie będą potrzebowali wiz, aby wjechać lub mieszkać w Wielkiej Brytanii po brexicie.
Dodaj komentarz
 
Tysiące pracowników otrzyma wyrównanie pensji - firmy są im winne aż 2 mln funtów
czwartek, 17 sierpnia 2017 07:56
Tysiące pracowników otrzyma wyrównanie pensji - firmy są im winne aż 2 mln funtówTysiące nisko opłacanych pracowników otrzyma wyrównanie pensji, ponieważ jak wykazało śledztwo, ich pracodawcy płacili im mniej niż wynosi obowiązująca w Wielkiej Brytanii stawka minimalna.
Komentarze (1)
 
Ryanair chce ograniczenia sprzedaży alkoholu na lotniskach
wtorek, 15 sierpnia 2017 08:25
Ryanair chce ograniczenia sprzedaży alkoholu na lotniskachRyanair apeluje do władz brytyjskich portów lotniczych, aby te wprowadziły ograniczenia w sprzedaży alkoholu.
Dodaj komentarz
 
Big Ben zamilknie na cztery lata
poniedziałek, 14 sierpnia 2017 22:55
Big Ben zamilknie na cztery lataPrzez kolejne 4 lata popularny Big Ben nie zabrzmi nawet przez chwilę. Wszystko przez prace konserwacyjne.
Dodaj komentarz
 
Wielka Brytania zaoferuje Irlandii swobodę przepływu osób
poniedziałek, 14 sierpnia 2017 07:26
Wielka Brytania zaoferuje Irlandii swobodę przepływu osóbTheresa May przygotowuje się do zaoferowania obywatelom Irlandii swobody przepływu osób pomiędzy Wielką Brytanią, a Irlandią. Przepisy zaczną obowiązywać po brexicie.
Dodaj komentarz
 
Kandydaci na kierowców będą mogli uczyć się jazdy po autostradzie
poniedziałek, 14 sierpnia 2017 07:11
Kandydaci na kierowców będą mogli uczyć się jazdy po autostradzieW Wielkiej Brytanii dojdzie do zmiany przepisów dotyczących kandydatów na kierowców. Osoby te będą mogły pobierać lekcje jazdy po autostradzie - poinformował sekretarz ds. transportu Chris Grayling.
Dodaj komentarz
 
Wijący się robak w kiełbasce kupionej w sklepie Aldi
sobota, 12 sierpnia 2017 06:45
Wijący się robak w kiełbasce kupionej w sklepie AldiGeoff Rowe wraz z rodziną szykował się właśnie do spożycia swojego angielskiego śniadania, gdy jego bratowa przekroiła jedną z zakupionych w Aldim kiełbasek i dokonała przerażającego odkrycia.
Dodaj komentarz
 
26 lat wyzyskiwali ludzi - sąd skazał 11 osób
sobota, 12 sierpnia 2017 06:40
26 lat wyzyskiwali ludzi - sąd skazał 11 osóbBrytyjski sąd skazał w piątek 11-osobową rodzinę Rooneyów za stosowanie współczesnego niewolnictwa.
Dodaj komentarz
 
Pożar w londyńskim metrze. Ewakuowano zatłoczoną stację
piątek, 11 sierpnia 2017 15:04
Pożar w londyńskim metrze. Ewakuowano zatłoczoną stacjęW piątek rano na stacji Oxford Circus w Londynie miała miejsce groźnie wyglądająca ewakuacja pasażerów. Przyczyną był ogień, który zapalił się w pociągu metra wjeżdżającym na stację.
Dodaj komentarz
 
"Polish out" - napis przed domem Polaka w Bristolu
czwartek, 10 sierpnia 2017 08:37
Jordan Jurgiel mieszka w Wielkiej Brytanii od 12 lat. Nigdy nie spotkał się z ksenofobicznymi zachowaniami. Ktoś na wprost drzwi wejściowych do jego domu napisał "Polish out". - Nie mam wątpliwości, że przekaz skierowany jest w moją stronę - wyjaśnia.
Komentarze (1)
 
Gang gwałcicieli z Newcastle skazany
czwartek, 10 sierpnia 2017 08:00
Gang gwałcicieli z Newcastle skazanyOsiemnaście osób zostało w środę uznanych przez sąd w Newcastle za winne seksualnego wykorzystywania pochodzących z trudnych środowisk kobiet, w tym małoletnich, które były wabione alkoholem i twardymi narkotykami, a następnie gwałcone.
Komentarze (1)
 
30 tys. prób nielegalnego przedostania się z Calais do UK
środa, 09 sierpnia 2017 07:43
30 tys. prób nielegalnego przedostania się z Calais do UKMigranci przebywający w Calais tylko w tym roku aż 30 tys. razy próbowali przedostać się do Wielkiej Brytanii. Wszystko to pomimo kosztownych środków mających zabezpieczać przed tego typu przypadkami.
Dodaj komentarz
 
Twierdził, że dziecko włożyło mu bombę do bagażu
środa, 09 sierpnia 2017 07:27
Twierdził, że dziecko włożyło mu bombę do bagażu43-letni Pakistańczyk, który na lotnisku w Manchesterze próbował wnieść na pokład samolotu bombę domowej roboty, został uznany za winnego posiadania ładunków wybuchowych.
Dodaj komentarz
 
Porwana przez Polaka brytyjska modelka znała go wcześniej
wtorek, 08 sierpnia 2017 13:37
Porwana przez Polaka brytyjska modelka znała go wcześniejOkazuje się, że brytyjska modelka Chloe Ayling, która została odurzona ketaminą, wciśnięta do walizki i przykuta do mebla na sześć dni, znała swojego porywacza.
Komentarze (1)
 
Popchnął kobietę wprost pod nadjeżdżający autobus
wtorek, 08 sierpnia 2017 13:19
Popchnął kobietę wprost pod nadjeżdżający autobusLondyńska policja poszukuje mężczyzny, który popchnął 33-letnią kobietę, spychając ją pod autobus przejeżdżający mostem Putney Bridge w południowo-zachodniej części miasta. Dramatyczną sytuację zarejestrowała kamera monitoringu.
Dodaj komentarz
 
Strona 1 z 258