Plastic omnium

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

MężczyznaPostNapisane przez Hunteros30 » 3 paź 2012, 18:34 Re: Plastic omnium

AdamBoltryk napisał(a):Na prawdę mało wiecie co Wasza firma robi dla nas :)

Pozdrawiam



Powiedz mi Kolego skoro tak wiele wiesz o Plastic Omnium to powiedz mi czy w ogóle byłeś na produkcji i widziałeś jak wszystko się odbywa? Wnioskując z wypowiedzi to zgadujesz i po poszlakach się tylko domyślasz. Plastic Omnium to duży koncern który zajmuje się głównie detalami z tworzyw sztucznych . W samym rejonie Birmingham ma 3 fabryki dwie z nich zajmują się elementami do aut i konwencjonalnymi wtryskami , trzecia to MCS. Wyjdź przed dom i spójrz na pokrywę śmietnika i założę się że zobaczysz tam logo Plastic Omnium. To że jakiś bubek w swojej szopce coś źle spakował nie oznacza że cała firma jest do d... Skoro mówisz "nas"to kogo masz na myśli? Twoja firma jest jedynie jedną z wielu klientów Plastic Omnium.

Plazermen. Pracujesz tutaj w zawodzie ustawiacza? Wiem ile w Plastic Omnium mają ślusarze i maintenance co do ustawiaczy trudniej ale na 100% mają więcej niż 12 na godzine.

Serdecznie pozdrawiam
Nikt nie mówił że będzie łatwo :)
Avatar użytkownika
Hunteros30
Stały Bywalec
 
 
Posty: 451
Wiek: 44
Dołączył: 10 lis 2011, 00:38
Lokalizacja: walsall
Reputacja: 42
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 3 paź 2012, 23:09 Re: Plastic omnium

Jako klient oceniam to co dostaję. I na prawdę wali mnie czy to jest wielki koncern, czy fabryka w garażu.
BTW PO robi wylot od nas. Mają go dość. Inni się będą męczyć.

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 4 paź 2012, 06:45 Re: Plastic omnium

Hunteros30, w Anglii robiłem w CNC, w Polsze za to nastawiaczem w plastikach dla Audi i kumpli, Bosha i tak dalej.
Tak jak w CNC Thyssenkrupp zauważyłem że skupuje swoje fabryki spowrotem (równiez angielskie żeby zgarnąć sobie kontrakty rządowe) i powoli centralizuje produkcje spowrotem w kraju (budują wielką centralę mającą pokryć całą Europę w materiały lotnicze na południu DE), podobnie w plastikach. Często dostawaliśmy formy jeszcze z chińskimi napisami na nich. Coś mi mowi że od kilku lat Niemce zaczynaja swoją prywatną polityke globalizacyjną prowadzić. Po fazie hurra-chiny-globalizmu przyszedł czas na refleksje.
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Hunteros30 » 4 paź 2012, 18:04 Re: Plastic omnium

może to i dobrze. wystarczy rozejrzeć się w około i zobaczyć ile shitu z chin nadpłynęło. Niektóre firmy jak Plastic Omnium,Koito,dura itp czyli te które produkują detale dla firm samochodowych lokują fabryki bliżej miejsc docelowych czyli tak jak Koito - blisko toyoty i hondy, PO czy DURA blisko Land rovera. dobrze że wszystko idzie w dobrym kierunku.
Nikt nie mówił że będzie łatwo :)
Avatar użytkownika
Hunteros30
Stały Bywalec
 
 
Posty: 451
Wiek: 44
Dołączył: 10 lis 2011, 00:38
Lokalizacja: walsall
Reputacja: 42
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Stary45 » 10 sty 2013, 10:18 Re: Plastic omnium

Mam pytanie jak sie dostać do Plastic Omnium w birm.przez jaka agencje jak ktoś wie to niech wysle linka jakiegoś ja pracowałem w Polsce dla plastic Omnium 3 lata i proszę o konkretna odpowiedz pozdr

Stary45
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 10 sty 2013, 10:07
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Hunteros30 » 10 sty 2013, 21:26 Re: Plastic omnium

najprościej pojechać do Plastic Omnium mieszczącego się w Mesham, bo tylko tam w rejonie Birmingham posiadają oni wtryskownię. W Solihull jest tylko MCS. Adres znajdziesz w google. Jest jeszcze jedno Plastic Omnium ale to pod lichfield. Pozdrawiam
Nikt nie mówił że będzie łatwo :)
Avatar użytkownika
Hunteros30
Stały Bywalec
 
 
Posty: 451
Wiek: 44
Dołączył: 10 lis 2011, 00:38
Lokalizacja: walsall
Reputacja: 42
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Wuper » 28 sty 2014, 14:44 Re: Plastic omnium

Witam, jutro mam miec szkolenie w Plastick Omnium w Hams Hall Distribution Park w Coleshil czy ktoś moze się orientuje w jakich godzinach się tam pracuje czy sa trzy zmiany czy np. tylko jedna ?

Wuper
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Dołączył: 16 lip 2013, 13:00
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez konrad_uk24 » 28 sty 2014, 22:01 Re: Plastic omnium

sa tam dwa PO. Edison road czy ten drugi?

konrad_uk24
Początkujący
 
 
Posty: 49
Wiek: 41
Dołączył: 24 cze 2008, 23:02
Lokalizacja: Walsall
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Wuper » 28 sty 2014, 22:04 Re: Plastic omnium

ten drugi :P

Wuper
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Dołączył: 16 lip 2013, 13:00
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia strona

Powrót do PRACA