VI Spotkanie forumowiczow !!!

Poznajmy się, umówmy się na spotkanie;

Ktory dzien spotkania wam odpowiada?

26
10
31%
27
4
13%
28
18
56%
 
Liczba głosów : 32

MężczyznaPostNapisane przez marcin.p » 28 sty 2007, 23:00 Re: VI Spotkanie forumowiczow !!!

No cóz , niestety moja impreza zakonczyla sie dosc szybko, jako ze mam troche zeczy na glowie i kac to ostatnia pozadana rzecz. Niemniej jednak moje trampeczki byly kosmicznie wypasione i zgraly sie z tlumem w bardzo harmonijny sposób. Dziewczyny baloniki genialny pomysl, moge sie zalozyc ze wielu z nas zaczelo mówic smiesznym glosem po wciagnieciu balonika :) ( tu chcialbym ostrzec po okolo 6 wdechach struny glosowe moga wysiasc i klapa po mówieniu na tydzien) Swietny sposób na gadule w domu . Co mnie milo zaskoczylo to dostepnosc polskiego jasnego piwa( niestety jechalem na mietowej cherbacie )

Serce roscie gdy tak patrzec na rozesmiane twaze krajanów. Milym akcentem byla Jessica , z która mialem przyjemnosc porozmawiac. Pani ta próbowala mi przyblizyc idee zwiazków zawodowych w UK. Ja co prawda naleze do tych szczesciazy którzy maja spoko pracodawce. Jednakrze wiem ze jest wiele osób któzy maja problem z egzekfowaniem swoich praw pracowniczych. Jak by co to mam jej wizytówke moge komus podrzucic.

Na zakonczenie pozostaje mi zyczyc wam i sobie wiele owocnych spotkan i szybkiego przyjscia wiosny .

Ps mam nadzieje ze moja kasia bedzie mogla ze mna przyjsc nastepnym razem
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posty: 866
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2006, 23:15
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez raffi » 29 sty 2007, 00:58 Re: VI Spotkanie forumowiczow !!!

Yo Yo
wlasnie wrocilem zadowolony z imprezki i pozdrawiam wszystkich serdeczniusznie i obejrzalem to... nie bede wrzucal na humor bo mi sie chce :razz:

http://youtube.com/watch?v=fJuNgBkloFE

#MuRziNA#
Avatar użytkownika
raffi
Rozeznany
 
 
Posty: 161
Wiek: 44
Dołączył: 13 lis 2006, 20:55
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Lee » 29 sty 2007, 01:21 Re: VI Spotkanie forumowiczow !!!

Wlasnie wrocilem i bardzo chcialem podziekowac przedewszystkim "Andzka" jak i jej mezowi za pomoc.Dzieki !!!
Impreza byla extra !!!!

Wielkie dzieki dla wszystkich ktorzy przyszli na VI SPOTKANIE !!!!

WIELKIE DZIEKI !!!!!!!!!!!

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


ps. jest nas coraz wiecej !!!! :))))
ps2. do zobaczenia :)
"Szansa spotkania interesujących ludzi mniej zależy od tego, gdzie się bywa, a bardziej od tego, kim się jest"
Najnowsza moja muzyczna produkcja !!!
http://leebham.wrzuta.pl/film/a9iLJU4XS ... video_edit
Avatar użytkownika
Lee
Stały Bywalec
 
 
Posty: 510
Wiek: 43
Dołączył: 2 maja 2006, 21:44
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez kodi » 29 sty 2007, 01:23 Re: VI Spotkanie forumowiczow !!!

marcin.p,

my tez mamy nadzieje ze Kasia wpadnie nastepnym razem :)
pozdro
:grin:
The_Saints_Are_Coming
Avatar użytkownika
kodi
Stały Bywalec
 
 
Posty: 355
Wiek: 44
Dołączył: 1 sty 2007, 22:11
Lokalizacja: ERDINGTON
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez te-ha » 29 sty 2007, 09:14 Re: VI Spotkanie forumowiczow !!!

taaaak

impreza należała do udanych:)

nawet dostało mi się z DZIĘKUJĘ
że kogoś zabrałam;)

teraz tylko czekamy na zdjęcia:)

tylko nie było fotki grupowej:(

pozdrowienia
od T Z F :)

te-ha
Zaangażowany
 
 
Posty: 1305
Wiek: 36
Dołączyła: 30 sie 2006, 19:09
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez rondzik » 29 sty 2007, 11:22 Re: VI Spotkanie forumowiczow !!!

te-ha napisał(a):pozdrowienia
od T Z F :)


Warto bylo przyjsc, chociazby po to, by dowiedziec sie co znaczy ten skrot :)

pozdrawiam

Ron
I'm only here for a while
but patience is not my style
and I'm so tired that i gotta go
Avatar użytkownika
rondzik
Rozeznany
 
 
Posty: 190
Dołączył: 31 maja 2006, 11:26
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez andzka » 29 sty 2007, 13:40 Re: VI Spotkanie forumowiczow !!!

spoko nam tez sie bardzo podobalo nie bylo zadnych zadym jak to bywa czesto na polskich imprezach poznalismy bardzo sympatycznych i wesolych ludzi szkoda tylko ze tak malo czasu bylo aby z karzdym pogadac ale odbije to nastepnym razem baloniki tez beda napewno hehehehe :lol: pozdrowionka dla wszystkich co byli i niemogli byc papappapapa andzka z kuba

andzka
Początkujący
 
 
Posty: 13
Wiek: 38
Dołączyła: 12 sty 2007, 22:50
Lokalizacja: birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez tomi09pl » 29 sty 2007, 13:44 Re: VI Spotkanie forumowiczow !!!

baloniki byly super
Avatar użytkownika
tomi09pl
Rozeznany
 
 
Posty: 147
Wiek: 37
Dołączył: 11 paź 2006, 14:53
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez karolcia0801 » 29 sty 2007, 14:08 Re: VI Spotkanie forumowiczow !!!

Bylooo..... SUPER:) Pozdrawiam!!!

karolcia0801
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Wiek: 39
Dołączyła: 13 sty 2007, 22:16
Lokalizacja: poznan
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kiniaaa » 29 sty 2007, 15:29 Re: VI Spotkanie forumowiczow !!!

Bylo bardzo fajnie...bylam pierwszy raz (mowia ze boli ale w tym przypadku 'rozdziewiczenie' bylo bezbolesne, wrecz przeciwnie) i nie ukrywam najbardziej zaskoczyla mnie Polska muzyka, szkoda ze tak malo hihi. Swietnie ze takie cos jest organizowane!!! Pozdrowionka dla calej Polonii w b-gham :grin:

kiniaaa
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Wiek: 37
Dołączyła: 19 sty 2007, 21:58
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Lee » 29 sty 2007, 16:56 Re: VI Spotkanie forumowiczow !!!

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"Szansa spotkania interesujących ludzi mniej zależy od tego, gdzie się bywa, a bardziej od tego, kim się jest"
Najnowsza moja muzyczna produkcja !!!
http://leebham.wrzuta.pl/film/a9iLJU4XS ... video_edit
Avatar użytkownika
Lee
Stały Bywalec
 
 
Posty: 510
Wiek: 43
Dołączył: 2 maja 2006, 21:44
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Adam » 29 sty 2007, 17:00 Re: VI Spotkanie forumowiczow !!!

Zapraszam do dodawania zdjec do galerii
Avatar użytkownika
Adam
Administrator
 
 
Posty: 769
Dołączył: 12 mar 2006, 18:45
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 33
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 29 sty 2007, 18:43 Re: VI Spotkanie forumowiczow !!!

Ja dodam filmik a propos gadania po zażyciu helu: ObrazekNazwa Pliku: MOV07222.MPG
wielkość: 6MB

Pozdrawiam wszystkich którzy byli na imprezce :mrgreen:
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Lee » 31 sty 2007, 22:50 Re: VI Spotkanie forumowiczow !!!

hej! sa juz foteczki!!!

Zapraszam do galerii

ps.caly czas czekam tez na inne osoby ktore robily fotki... moze jeszcze ktos zechce podzielic sie :)
"Szansa spotkania interesujących ludzi mniej zależy od tego, gdzie się bywa, a bardziej od tego, kim się jest"
Najnowsza moja muzyczna produkcja !!!
http://leebham.wrzuta.pl/film/a9iLJU4XS ... video_edit
Avatar użytkownika
Lee
Stały Bywalec
 
 
Posty: 510
Wiek: 43
Dołączył: 2 maja 2006, 21:44
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez tomi09pl » 31 sty 2007, 22:56 Re: VI Spotkanie forumowiczow !!!

ja wrzuce cos co sie bedzie nadawac za kilka dni jak wywolam i zeskanuje;>
Avatar użytkownika
tomi09pl
Rozeznany
 
 
Posty: 147
Wiek: 37
Dołączył: 11 paź 2006, 14:53
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TOWARZYSKIE