Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez MonikaZiomek » 1 gru 2013, 09:35 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Swoją drogą co za "paskudne " i nieodpowiednie określenie "ciężarowki" dla kobiet w ciąży. Przecież jak kobieta zobaczy taką nazwę to raczej z niczym miłym jej się to nie skojarzy ...

MonikaZiomek
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Wiek: 42
Dołączyła: 1 gru 2013, 09:25
Lokalizacja: Warszawa
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez thebestangel » 1 gru 2013, 14:11 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Ela Eriska juz drugi tydzien :( I wlasnie chyba jutro wybiore sie do GP bo cos mi sie zdaje ze wlasnie zatoki mnie zlapaly :(( katar mi sie moj nie podoba:/ a zatoki u mnie czesto sie zdazaja wiec licze na to ze cos poradzi bo domowe sposoby juz nie dzialaja a herbaty z miodem ,cytryna czy malinami juz mam dosc wypilam hektolitry I nic :?

Steinik trzymam kciuki I mam nadzieje ze u Ciebie juz po :roza:
Avatar użytkownika
thebestangel
Raczkujący
 
 
Posty: 61
Wiek: 47
Dołączyła: 20 lis 2013, 12:04
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 13
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agg » 1 gru 2013, 16:20 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

MonikaZiomek napisał(a):Swoją drogą co za "paskudne " i nieodpowiednie określenie "ciężarowki" dla kobiet w ciąży. Przecież jak kobieta zobaczy taką nazwę to raczej z niczym miłym jej się to nie skojarzy ...

nie jest paskudne, tylko takie potoczne I na pewno nie obrazliwe ;)
kojarzy sie z dodatkowym zaladunkiem w postaci bobaska w brzuchu.
nie widze w tym nic nieodpowiedniego.

steinik milczy... czyzby wnuczek niespodzianke zrobil dziadkom :mrgreen:
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez ania11981 » 1 gru 2013, 17:57 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

agg, zgadzam się z Tobą określenie jest adekwatne do naszego stanu :)
Steinik pewnie już po :)

ania11981
Raczkujący
 
 
Posty: 66
Wiek: 43
Dołączyła: 31 lip 2012, 17:46
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kindzulinaa » 1 gru 2013, 19:59 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

hej dziewczyny!
thebestangel,bidulko tyle porad dalas na przeziebienia,a sama dalej sie meczysz.Idz do lekarza,moze akurat cos Ci pomoze.Zdrowka :-)
agg napisał(a):
MonikaZiomek napisał(a):Swoją drogą co za "paskudne " i nieodpowiednie określenie "ciężarowki" dla kobiet w ciąży. Przecież jak kobieta zobaczy taką nazwę to raczej z niczym miłym jej się to nie skojarzy ...
nie jest paskudne, tylko takie potoczne I na pewno nie obrazliwe ;)
kojarzy sie z dodatkowym zaladunkiem w postaci bobaska w brzuchu.
nie widze w tym nic nieodpowiedniego


Zgadzam sie,nic obrazliwego w tym nie ma.Ja w tym momencie czuje sie jak ciezarowka hehe Narawde coraz ciezej mi...
Dziewczyny zastanawiam sie na usg 3d miala ktoras z Was??jakas klinike polecacie?

Steinik juz chyba po.Teraz pozostalo nam czekac na wiesci :-)
Ela Eriska,a Ty jak tam sie czujesz??

Dodano: -- 1 gru 2013, o 20:02 --

ania11981,w ktorym tyg.ciazy jestes??
Avatar użytkownika
kindzulinaa
Zadomowiony
 
 
Posty: 877
Wiek: 37
Dołączyła: 28 cze 2007, 22:48
Reputacja: 22
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez ania11981 » 1 gru 2013, 20:15 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Już w 19-stym :)

ania11981
Raczkujący
 
 
Posty: 66
Wiek: 43
Dołączyła: 31 lip 2012, 17:46
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Ela Eriska » 1 gru 2013, 21:34 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

MonikaZiomek, a mnie podoba się to określenie''ciężarówki'' nawet Mój twierdzi że jestem Jego brzuchatą ciężaróweczką :D

thebestangel tym bardziej nie zwlekaj dłużej,ja dostalam dobre krople do nosa oraz antybiotyk.Ulgę poczułam po 2 dniach,jak wszystko zaczęło ze mnie schodzić.

kindzulinaa dziękuję że pytasz,czuję sie dobrze jak na ''ostatnie nogi'' chociaż teraz najbardziej preferowamą pozycją jest boczna kanapowa obwarowana poduchami :D
Gdy wyliczam
dary losu...
Was zawsze liczę podwójnie...

Ela Eriska
Rozeznany
 
 
Posty: 255
Wiek: 47
Dołączyła: 13 maja 2011, 16:05
Reputacja: 31
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez thebestangel » 2 gru 2013, 14:35 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

hej dziewczyny :)
co do "ciezarowki" odkad pamietam tak sie mowilo na kobietki w ciazy I nic w tym zlego nie ma ,ja za takie nazywanie nie zamierzam sie obrazac :)
moj ciezarowy brzuszek zaczyna rosnac I coraz bardziej mi sie podoba :D

co do wizyty u GP dzisiaj nie zdazylam ,jutro polece dzisiaj musialam zaliczyc Nortfield Orthopedic Hospital I rehabilitacje no I apropo's tego mam pytanko czy ktoras Was miala moze akupunkture w ciazy??


Steinik sadze ze juz po teraz tylko czekamy az sie odezwie I zda relacje :)
pozdrowienia dla wszystkich I duzo zdrowka ! :roza:
Avatar użytkownika
thebestangel
Raczkujący
 
 
Posty: 61
Wiek: 47
Dołączyła: 20 lis 2013, 12:04
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 13
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ania11981 » 2 gru 2013, 15:30 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

thebestangel, moja siostra miała akupunkturę w czasie ciąży tyle, że w Niemczech. Ma to niby łagodzić bóle porodowe ale jej to niewiele pomogło :) i chociaż jest bardzo wytrzymała na ból to niemiło wspomina sam poród (co prawda urodziła bez znieczulenia) :)

ania11981
Raczkujący
 
 
Posty: 66
Wiek: 43
Dołączyła: 31 lip 2012, 17:46
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez thebestangel » 2 gru 2013, 16:31 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

ania11981 ja po upadku ze schodow w kwietniu nadwyrezylam ramie ,zerwalam miesien I w zwiazku z moja ciaza inna rehabilitacja jak masaz nie wchodzi w gre no i tez nie pomaga no I dzisiaj zaproponowano mi akupunkture ale oczywiscie najpierw beda sie kontaktowac z polozna bo w zwiazku z moimi komplikacjami wczesniejszymi nie sa pewni czy moge .
dlatego pytam czy ktoras z dziewczyn miala moze ...
Avatar użytkownika
thebestangel
Raczkujący
 
 
Posty: 61
Wiek: 47
Dołączyła: 20 lis 2013, 12:04
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 13
Neutralny

KobietaPostNapisane przez onka79 » 3 gru 2013, 17:48 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Witam Dziewczyny! Znów proszę o pomoc ;-) Powiedzcie mi czy NIN jet mi niezbędny, gdy jestem w ciąży i nie zamierzam do jej zakończenia pracować? Jestem w 11 tc, bardzo źle się czuje i nie w głowie mi żadne podróże a tu dziś przyszło mi pismo, że na rozmowę o przyznanie NIN mam przyjechać do Londynu. Mąż dzwonił do nich ale pani mu powiedziała, że teraz tak jest i nie da się tego załatwić na miejscu i nie wie ile taka sytuacja potrwa. Co robić??? Poradźcie prooooszę :-)

onka79
Początkujący
 
 
Posty: 18
Dołączyła: 19 maja 2011, 17:04
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ania11981 » 3 gru 2013, 18:30 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Moim skromnym zdaniem NIN jest niezbędny ale może się mylę.

ania11981
Raczkujący
 
 
Posty: 66
Wiek: 43
Dołączyła: 31 lip 2012, 17:46
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez thebestangel » 3 gru 2013, 18:36 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

onka79 a jak do tej pory funkcjonowalas bez NIN?
mnie o NIN akurat nie pytano ale o numer NHS juz tak
I rowniez musialam wypelnic I podpisac kartke z informacja od kiedy jestem w UK
ale jak nie zamierzasz pracowac to sadze ze bedziesz chciala dostac jakis zasilek a do tego bez NIN ani rusz
Avatar użytkownika
thebestangel
Raczkujący
 
 
Posty: 61
Wiek: 47
Dołączyła: 20 lis 2013, 12:04
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 13
Neutralny

KobietaPostNapisane przez onka79 » 3 gru 2013, 19:30 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Funkcjonuje tu dopiero od września. Przyjechałam do męża, który jest tu już ponad trzy lata. Nie pracowałam tutaj, więc NIN nie był mi potrzebny a zaraz po przyjeździe okazało się, że jestem w ciąży. Czyli wg Was powinnam jechać do tego Londynu wyrobić ten nr?

onka79
Początkujący
 
 
Posty: 18
Dołączyła: 19 maja 2011, 17:04
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez thebestangel » 3 gru 2013, 23:41 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

onka79 jak na moje oko NIN bedzie Ci potrzebny nawet jesli nie zamierzasz pracowac ,wiec ja bym pojechala wyrobic
Avatar użytkownika
thebestangel
Raczkujący
 
 
Posty: 61
Wiek: 47
Dołączyła: 20 lis 2013, 12:04
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 13
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET