Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 26 lis 2013, 10:23 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Steinik, Jedno jest pewne , poród nadejdzie :D Ja przenosiłam tak jak ElaEriska 13 dni , ale za to poród szybki i super wspominam i to bez znieczulenia a jakoś nie bolało tak bardzo jak przy pierwszym dziecku .
Ja też miałam masaże robione i nic, pamietam jak sobie tarmosiłam sutki i wtedy czułam jak mi się napina macica ,szybko przestawałam bo tak się bałam , że zacznę rodzić , dziwne uczucie chce się być już po, ale człowiek się boi tego "w trakcie". A potem jak się urodzi to nagle ufff zapomina się ,że się czekało ,że każda chwila się ciągła ,nagle czas leci ,brakuje doby , brakuje czasy by się wyspać porządnie ,by się ogarnąć. Nie zapomnę jak po 3ch tygodniach po porodzie poczułam się na tyle dobrze ,że powiedziałam sobie dosyć tego czas się wziąć za normalne życie , wysprzątałam wszystko z laktatorów ,butelek, pieluch,pudrów itd ogarnęłam się jezeli chodzi o wygląd, mój zrobił mi fotkę z małym na rękach , pamiętam jak czułam się dobrze, wstawiłam na swój profil fotę a wszyscy , ooooo mamusia zmęczona, potrzebuje odpoczynku, widać ,że potrzebujesz dojść do siebie itd... :P
He he nie wiem w czym Ci ma pomóc moja wypowiedź ,ale tak mi się wspomniało ... Trzymam kciuki ,nim się obejrzysz a będzie już po i będzie cudownie :)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Ela Eriska » 26 lis 2013, 11:14 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Steinik
To samo przechodziłam z Maciejem.
Marzyłam już o tym, żeby wreszcie było po wszystkim. Teraz już nie ma alternatywy, można tylko urodzić:) Na dodatek to nie Ty podejmujesz decyzje, kiedy to nastąpi, inicjatywa leży po stronie synka.
Trzymam mocne kciuki i życzę Ci żebyś wkrótce trzymała w ramionach tą najwspanialszą malutką istotkę:)

Dodano: -- 26 lis 2013, 11:22 --

malaroksi, ja mam wstawione fotki (możesz looknąć :lol: )jak byłam dosłownie 10 minut po porodzie,zmęczona wiadomo,ale ta ulga i spokój na twarzy,że dałam radę bez krzyku,znieczuleń,urodzić tak piękne zdrowe dziecko i to po 16 latach od pierwszego porodu.
Wczoraj dopadła mnie lekka panika,ale popatrzyłam na te zdjęcia z porodu Maciejki,kilka głębokich oddechow i głęboka nadzieja że i tym razem pójdzie równie szybko:)
Pozdrawiam:)
Gdy wyliczam
dary losu...
Was zawsze liczę podwójnie...

Ela Eriska
Rozeznany
 
 
Posty: 255
Wiek: 47
Dołączyła: 13 maja 2011, 16:05
Reputacja: 31
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez ktosienka » 26 lis 2013, 12:34 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Stetnik, dolaczam sie do pozdrowien, trzymamy kciuki za Maxymalnie ekspresowe, bezbolesne i bezstresowe rozwiazanie. Wszystkiego Maxymalnie dobrego!

ktosienka
Stały Bywalec
 
 
Posty: 498
Dołączyła: 22 paź 2006, 13:06
Reputacja: 65
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez thebestangel » 26 lis 2013, 16:16 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Steinik cisza... wiec mam nadzieje ze jednak masazyk pomogl
Avatar użytkownika
thebestangel
Raczkujący
 
 
Posty: 61
Wiek: 47
Dołączyła: 20 lis 2013, 12:04
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 13
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Steinik » 26 lis 2013, 18:18 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

ehh masazyk bolesny jak narazie ciiiisza..na 30 listopada umowione induktion...
kudłata towarzyszka nieopuszcza.....
Stawiajcie przed sobą większe cele. Ciężej chybić.
Avatar użytkownika
Steinik
Stały Bywalec
 
 
Posty: 456
Wiek: 40
Dołączyła: 16 sty 2011, 09:50
Lokalizacja: Walsall/Bydgoszcz
Reputacja: 25
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez ktosienka » 26 lis 2013, 19:34 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Stetnik, A okna juz umylas?
Pamietaj ze plusem tej sytuacji jest brak nocnego placzu....

ktosienka
Stały Bywalec
 
 
Posty: 498
Dołączyła: 22 paź 2006, 13:06
Reputacja: 65
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez agg » 26 lis 2013, 19:45 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Steinik, moze maly czeka na Andrzejki :lol:
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Steinik » 26 lis 2013, 21:10 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

25 listopada moj wspolmałżon mial urodzinki..a 30 moj Tato i tesc imieniny ;)
oboje Andrzeje...

teraz panikuje przed tym wywolaniem porodu..w styczniu jak poronilam, tez mialam wywolywane..zelem jakas tam tabletka....niewiem juz sama...smietnik w glowie chwilowo mam..i do tego kudlata siedzi mi na plecach :wink: :roll: :roll:
Stawiajcie przed sobą większe cele. Ciężej chybić.
Avatar użytkownika
Steinik
Stały Bywalec
 
 
Posty: 456
Wiek: 40
Dołączyła: 16 sty 2011, 09:50
Lokalizacja: Walsall/Bydgoszcz
Reputacja: 25
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez agg » 27 lis 2013, 09:05 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Steinik napisał(a):a 30 moj Tato i tesc imieniny
oboje Andrzeje...

ale bedzie impreza :lol: :jabol:

moj brat tez Andrzej I czeka na narodziny syna. bratowa miala date na 24.11 ;)
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Steinik » 27 lis 2013, 12:18 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

u mnie dalej cisza....długi spacer z Torpedka do szkoly...troszke po sklepach...i nic...Maksymalny leniwiec ...
a kudłata dalej na plecach wrrr...
Stawiajcie przed sobą większe cele. Ciężej chybić.
Avatar użytkownika
Steinik
Stały Bywalec
 
 
Posty: 456
Wiek: 40
Dołączyła: 16 sty 2011, 09:50
Lokalizacja: Walsall/Bydgoszcz
Reputacja: 25
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez ktosienka » 27 lis 2013, 19:05 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Steinik, leniwe dziecko to skab:)
Daj znac jak cos sie zmieni bo przez to trzymanie kcikow wiele rzeczy sie robi duzo trudniej niz normalnie.
Przesylam Maxymalne serdecznosci jak zwykle

ktosienka
Stały Bywalec
 
 
Posty: 498
Dołączyła: 22 paź 2006, 13:06
Reputacja: 65
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 29 lis 2013, 09:59 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Steinik, Opowiadaj jak tam ,już po ?
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez thebestangel » 29 lis 2013, 12:38 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Steinik I jak tam? ,mam nadzieje ze juz po...
mnie nie opuszcza przeziebienie I do tego jak to zwykle u mnie przy przeziebieniu bywa bola zeby ale tylko z prawej strony :(
Avatar użytkownika
thebestangel
Raczkujący
 
 
Posty: 61
Wiek: 47
Dołączyła: 20 lis 2013, 12:04
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 13
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Steinik » 29 lis 2013, 12:42 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Ano ciiiisza.nic...oprocz kudlatej na plecach towarzyszki. Jutro wywolanie panikuje jak cholera..jutro jeszcze Torpedka ma wystep jakis taneczny w miescie.moja mama pojedzie choc przykro mi troszke...ehhh juz zmeczona tym wszystkim jestem...
Stawiajcie przed sobą większe cele. Ciężej chybić.
Avatar użytkownika
Steinik
Stały Bywalec
 
 
Posty: 456
Wiek: 40
Dołączyła: 16 sty 2011, 09:50
Lokalizacja: Walsall/Bydgoszcz
Reputacja: 25
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Ela Eriska » 29 lis 2013, 15:51 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

thebestangel, długo Cię trzyma to przeziębienie.A byłaś u lekarza?
Jeśli nie,to radziłabym Ci wybrać się,niech Cię GP osłucha.
Ja też przechodziłam przeziębienie,3 dni leżałam plackiem w łożku.
Ratowałam się domowymi sposobami,ale z marnym skutkiem.Skończyło się ostrym zapaleniu zatok,do tego wszystkie niewyleczone zęby się odezwały.Niestety nie obyło się bez antybiotyku,chociaż chciałam tego uniknąć.

Steinik od tego trzymania kciuków to wszystkie wkońcu dostaniemy kciukościsku :D :D ale...ja za 2 tygodnie poproszę o rewanż :P
zatem kciuki nadal za Was!
Gdy wyliczam
dary losu...
Was zawsze liczę podwójnie...

Ela Eriska
Rozeznany
 
 
Posty: 255
Wiek: 47
Dołączyła: 13 maja 2011, 16:05
Reputacja: 31
Pokojowy

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET