Londyn a Birmingham - opinie

Jesli znasz jakieś ciekawe miejsca w Birmingham i okolicach możesz sie nimi podzielić na tym forum

MężczyznaPostNapisane przez wojtek688 » 5 cze 2012, 03:04 Londyn a Birmingham - opinie

Witam jestem nowy w Anglii i mam pytanko otóż lubię życie w dużym miescie bo ciągle coś się dzieje:) Ale chcialbym abyscie mi powiedzieli swoje zdanie na temat zycia w Londynie - jakby nie patrzec najwiekszym miescie i stolicy Anglii i porownali je do drugiego miasta czyli Birmingham. Slyszalem juz sporo opinii, ze Londyn jest strasznie drogi, bardzo busy, ze to takie mrowisko i zycie toczy sie szybko i jest stresujące... ale z drugiej strony duzo opcji ciekawych miejsc i ogolnie spoko ale czy na prawdę jest tak drogie ze nie oplaca sie tam jechac polakom? A birmingham to miasto gdzie najwiecej pakistancow i hindusów mieszka..niby duze ale tak na prawde duzo nie ma w tym miscie ciekawych miejsc.. sam mam swoje zdanie na temat tych dwóch miast ale chcialbym poznac wasze bo mam w zamysle przeprowadzenie sie z Birimngham do Londynu wlasnie bo lubie klimat wiekiego miasta:) Pozdrawiam wszystkich forumowiczów!

wojtek688
Początkujący
 
 
Posty: 36
Dołączył: 1 kwi 2012, 05:51
Reputacja: -9
Wyśmiewca

MężczyznaPostNapisane przez moritu » 5 cze 2012, 05:06 Re: Londyn a Birmingham - opinie

londyn jest mega jesli masz zainteresowania zbiezne z tym co moze to miasto zaoferowac, a birmingham, no coz...osobiscie - porazka
Avatar użytkownika
moritu
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 10 kwi 2012, 18:04
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Ivoneczka23 » 5 cze 2012, 08:38 Re: Londyn a Birmingham - opinie

ja nie cierpie Londynu syf na ulicach,motłoch wielotysieczny tłum,każdy gdzies się spieszy nikt nic nie wie...kogokolwiek o cos zapytasz to sie okazuje ze to turysta no i mam same negatywne doznania jesli chodzi o to miasto
Birmingham to jak dla mnie nuuuuda,nie ma co robic nie ma dokąd pójsc...
MOje miasto to Glasgow
szkocja jest the best najpiekniejsze miasto na świecie,najwspanialsze doznania i przyjazni ludzie;)
teraz mieszkam w Walsall podoba mi sie jest cicho spokojnie i sympatycznie pozdrawiam;)
To ja..ta co Was tak wqrwia poprawiajac Wasze błędy ortograficzne...i juz zawsze będę to robiła;)

Ivoneczka23
Stały Bywalec
 
 
Posty: 583
Wiek: 40
Dołączyła: 17 lip 2009, 17:42
Reputacja: 40
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez wojtek688 » 5 cze 2012, 12:50 Re: Londyn a Birmingham - opinie

Aha ale jesli chodzi o karierę dla ambitnego człowieka to chyba londyn lepszy co? wiecej opcji chyba sie kreue przed takim czlowiekiem? Ale czy te ceny są naprawdę tak odpychająco wysokie? Czy naprawdę jest tam tak drogo? Dla osoby której zależy bardziej na odkladaniu pieniazkow a nie wysokim standardzie zycia ze TV kino domowe dobry samochod.. ja osobiscie jezdze rowerem ale nie wiem jakby bylo z tym jezdzeniem w londynie bo taki wielki..

wojtek688
Początkujący
 
 
Posty: 36
Dołączył: 1 kwi 2012, 05:51
Reputacja: -9
Wyśmiewca

MężczyznaPostNapisane przez Okrutnik » 5 cze 2012, 12:55 Re: Londyn a Birmingham - opinie

birmingham to dzungla budynkow fabryki i biurowce , nudne nie ma atrakcji parkow jeziorek , Duzo azjatow afro-amerykancow itd . Najbardziej znienawidzona przez ze mnie ulica to broad street szczegolnie wieczorem piatek-sobota .
londyn miasto gdzie doba trwa 20h , gdzie mozesz dostac kose w plecy za krzywe spojrzenie , tlumy turystow. Ludzie zyja tam 2 szybciej w sensie zawsze sie spiesza nigdy nie maja czasu :D Nigdy nie bylem w Londynie wiecej niz dwa dni i nie zamierzam :D
LINIA FRONTU JEST NIEWIDOCZNA
PRZEBIEGA PRZEZ
SERCA
Avatar użytkownika
Okrutnik
Rozeznany
 
 
Posty: 242
Wiek: 37
Dołączył: 13 sie 2011, 21:58
Reputacja: 29
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Mean Girl » 5 cze 2012, 14:54 Re: Londyn a Birmingham - opinie

co do cen to jest naprawde bardzo drogo...na przyklad za glupiego chicken chipsa zaplacisz ok.5 funtow a w bham funta :grin:
I hate two faced people. It's hard to decide which face to slap first.
Avatar użytkownika
Mean Girl
Raczkujący
 
 
Posty: 85
Dołączyła: 18 maja 2012, 09:08
Reputacja: -15
Wyśmiewca

MężczyznaPostNapisane przez wojtek688 » 6 cze 2012, 00:52 Re: Londyn a Birmingham - opinie

ok dzieki za info! jak tam jest tak drogo to juz odechcialo mi sie tam mieszkac:D spoko jest mieszkac w londynie ale trzeba mieć tam naprawdę dobrego skilla zeby robic dobre pieniadze, poczekam jeszcze az zdobede troche expa i moze wyrusze w wyprawde w przyszlym roku! pozdro!

wojtek688
Początkujący
 
 
Posty: 36
Dołączył: 1 kwi 2012, 05:51
Reputacja: -9
Wyśmiewca

KobietaPostNapisane przez Ivoneczka23 » 6 cze 2012, 08:19 Re: Londyn a Birmingham - opinie

moja kolezanka mieszkała 5 lat w Londynie...cena przecietnego domu 1000 miesiecznie...no nibyzarobki wyzsze ale dajta spokój taki jak mój kosztuje tam 1250 funa tu 475 ;) council 250 miesiecznie.... bo częsciej wywoza smieci no i ogólnie drogo....
To ja..ta co Was tak wqrwia poprawiajac Wasze błędy ortograficzne...i juz zawsze będę to robiła;)

Ivoneczka23
Stały Bywalec
 
 
Posty: 583
Wiek: 40
Dołączyła: 17 lip 2009, 17:42
Reputacja: 40
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez wojtek688 » 6 cze 2012, 11:10 Re: Londyn a Birmingham - opinie

Czyli ogólnie rzecz biorąc birmingham to jedno z lepszych miast bo ceny jak wszedzie indziej w anglii oprocz londynu a duze miasto a co co za tym idzie wiecej perspektyw i pracy..

wojtek688
Początkujący
 
 
Posty: 36
Dołączył: 1 kwi 2012, 05:51
Reputacja: -9
Wyśmiewca

KobietaPostNapisane przez danonek » 12 cze 2012, 12:57 Re: Londyn a Birmingham - opinie

co do cen w londynie to powiem ci tak ja tutaj płace za dom z 4 sypialniami 500 ł a w londynie moja przyjaciółka płaci za maly pokój ponad 600 i to kawałek od centrum.

Dodano: -- 12 cze 2012, 12:57 --

co do cen w londynie to powiem ci tak ja tutaj płace za dom z 4 sypialniami 500 ł a w londynie moja przyjaciółka płaci za maly pokój ponad 600 i to kawałek od centrum.

danonek
Raczkujący
 
 
Posty: 83
Dołączyła: 12 lis 2011, 22:13
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez wojtek688 » 12 cze 2012, 13:55 Re: Londyn a Birmingham - opinie

ok dzieki za info powiem wam ze mi sie w bham podoba bo duzo sie dzieje miasto jest wieksze niz poznan a ceny o wiele mniejsze niz w londynie! a do londynu bilet pociagiem 20 funtow w dwie strony wiem bo jechalem !

wojtek688
Początkujący
 
 
Posty: 36
Dołączył: 1 kwi 2012, 05:51
Reputacja: -9
Wyśmiewca


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do CO WARTO ZOBACZYĆ