Park rozrywki - gdzie jest ?

Jesli znasz jakieś ciekawe miejsca w Birmingham i okolicach możesz sie nimi podzielić na tym forum

MężczyznaPostNapisane przez Insanity » 20 mar 2007, 20:44 Re: Park rozrywki - gdzie jest ?

rafal napisał(a):
Insanity napisał(a):Nie byłem=o(

Ja sie nie moge doczekac az sie tylko ociepli i chce poraz 3 do Alton Towers jest tam wspaniale ,mozna w cudowny sposob spedzic caly dzien :mrgreen: .Zabierzesz sie z nami :wink:


Oh, jak ja kocham takie stwierdzenia ' Zabierzesz się z nami'. Normanlnie i nie mam co protestować...

Insanity
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2022
Wiek: 37
Dołączył: 6 sty 2007, 10:32
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez te-ha » 20 mar 2007, 21:00 Re: Park rozrywki - gdzie jest ?

jakaś wycieczka

ja też chce ;)

ale mnie nikt nie zabierze
bo zbyt pyskata jestem momentami :(

te-ha
Zaangażowany
 
 
Posty: 1305
Wiek: 36
Dołączyła: 30 sie 2006, 19:09
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Insanity » 20 mar 2007, 21:10 Re: Park rozrywki - gdzie jest ?

te-ha napisał(a):jakaś wycieczka

ja też chce ;)

ale mnie nikt nie zabierze
bo zbyt pyskata jestem momentami :(


MASZ RACJĘ HEHEHEHHEHEHEHHEHE

Insanity
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2022
Wiek: 37
Dołączył: 6 sty 2007, 10:32
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez te-ha » 20 mar 2007, 21:20 Re: Park rozrywki - gdzie jest ?

buuuu =(

sama sobie znajdę jakiegoś naiwnego ;)

tzn. może mojego kuzyna
i pojadę :)

ale on to ciężki przypadek

te-ha
Zaangażowany
 
 
Posty: 1305
Wiek: 36
Dołączyła: 30 sie 2006, 19:09
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Xara » 20 mar 2007, 21:53 Re: Park rozrywki - gdzie jest ?

anirad napisał(a):
Xara napisał(a):Czesc!
Mam takie pytanie w ktorym z tych parkow jest cos dla dzieci takich rocznych? :grin:



moj zoladek przestaje trawic juz takie posty. co mozna robic z rocznym dzieckiem w Alton? chyba rzucac nim do kosza zeby wygrac wielkiego misia bo innych zabaw dla niemowlakow to ja tam nie widze. :twisted:


Wiesz co przesadziles!widac ze nie masz dzieci.Poprostu zapytalam chyba moge co?nie chcesz to nie czytaj!po co wogole glupkowato sie wypowiadasz :twisted:

Xara
Rozeznany
 
 
Posty: 137
Dołączyła: 3 mar 2007, 03:29
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogunia » 20 mar 2007, 21:55 Re: Park rozrywki - gdzie jest ?

Aniu nie koniecznie trzeba mieć swoje auto my byliśmy bez i było bardziej interesująco. Przeczytaj to: http://bham.pl/index.php?option=com_con ... &Itemid=67

bogunia
Administrator
 
 
Posty: 548
Wiek: 43
Dołączyła: 16 kwi 2006, 09:27
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez te-ha » 20 mar 2007, 22:58 Re: Park rozrywki - gdzie jest ?

ekipa juz prawie zebrana na safari

na czacie się umawialismy

ale są już 3 osoby -> anek, iks i ja oraz moze moja friend
ale ona nie-polskojezyczna
wiec...

te-ha
Zaangażowany
 
 
Posty: 1305
Wiek: 36
Dołączyła: 30 sie 2006, 19:09
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Lukaas85 » 21 mar 2007, 05:02 Re: Park rozrywki - gdzie jest ?

te-ha napisał(a):ale są już 3 osoby -> anek, iks i ja oraz moze moja friend
ale ona nie-polskojezyczna
wiec...


Myslisz ze zwiarzatka jej nie zrozumieja? :mrgreen:
What would Elvis do?
Avatar użytkownika
Lukaas85
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1619
Wiek: 39
Dołączył: 20 cze 2006, 22:26
Lokalizacja: GłowaWłasnaOsobista
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anek » 21 mar 2007, 07:41 Re: Park rozrywki - gdzie jest ?

Dzieki Bogusia, jak tak to super :wink:
Ostatnio edytowano 21 mar 2007, 22:43 przez Anek, łącznie edytowano 1 raz
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Wiek: 43
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez te-ha » 21 mar 2007, 11:21 Re: Park rozrywki - gdzie jest ?

chodzi o to że jak będzie więcej polaków
i ona sama
to będzie źle się czuła ;/

już trochę o tym wiem

te-ha
Zaangażowany
 
 
Posty: 1305
Wiek: 36
Dołączyła: 30 sie 2006, 19:09
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anek » 22 mar 2007, 10:57 Re: Park rozrywki - gdzie jest ?

Przezyje Tesia, my z tym musimy borykac sie na codzien :wink:
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Wiek: 43
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez anirad » 22 mar 2007, 11:57 Re: Park rozrywki - gdzie jest ?

Xara napisał(a):
anirad napisał(a):
Xara napisał(a):Czesc!
Mam takie pytanie w ktorym z tych parkow jest cos dla dzieci takich rocznych? :grin:



moj zoladek przestaje trawic juz takie posty. co mozna robic z rocznym dzieckiem w Alton? chyba rzucac nim do kosza zeby wygrac wielkiego misia bo innych zabaw dla niemowlakow to ja tam nie widze. :twisted:


Wiesz co przesadziles!widac ze nie masz dzieci.Poprostu zapytalam chyba moge co?nie chcesz to nie czytaj!po co wogole glupkowato sie wypowiadasz :twisted:


LPR tu nie siega wiec wolnosc slowa istnieje. Tak sie sklada ze mam dziecko i wlasnie dlatego twierdze ze pytanie o rolercoastery i inne atrakcje dla rocznego dziecka to pytanie na poziomie osoby posiadajacej instynkty maciezynskie modliszki. Rownie dobrze mozesz wsadzic dzieciaka do pralki i wlaczyc wirowanie. Efekt ten sam a zaoszczedzisz na wejsciowce. :twisted:
Ma magiczna rozdzka wie czego od niej chce,
Wysmienicie zna moj gust - oczy, buzka, biust....
Avatar użytkownika
anirad
Stały Bywalec
 
 
Posty: 483
Wiek: 51
Dołączył: 14 paź 2006, 18:39
Lokalizacja: Ha'il Saudi Arabia
Reputacja: 76
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez te-ha » 22 mar 2007, 12:03 Re: Park rozrywki - gdzie jest ?

Anek napisał(a):Przezyje Tesia, my z tym musimy borykac sie na codzien :wink:


tzn.?

wiesz Anek
ja zbyt błyskotliwa nie jestem :mrgreen:

te-ha
Zaangażowany
 
 
Posty: 1305
Wiek: 36
Dołączyła: 30 sie 2006, 19:09
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Xara » 22 mar 2007, 15:51 Re: Park rozrywki - gdzie jest ?

Anirad! :twisted: nie rozumie po co czepiasz sie ludzi?bo juz na jakims forum widzialam tez niemila dyskusje w ktora sie wtraciles :???: nie rozumie takich ludzi jak ty lepiej wyluzuj !!!!a kto pyta nie bladzi nie bylam nigdy w zadnym z tych parkow wiec nie moge niestety wiedzec co tam jest.Glupkowate odpowiedzi zachowaj dla siebie :twisted: :twisted:

Xara
Rozeznany
 
 
Posty: 137
Dołączyła: 3 mar 2007, 03:29
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anek » 22 mar 2007, 16:45 Re: Park rozrywki - gdzie jest ?

Oj, Tesia chodzi mi o ta Twoja kolezanke. Zacmilo Cie czy co :wink: Powiadasz ze bedzie jej zle w duzej grupie polakow a ja Ci odpowiedzialam ze my tu musimy na codzien sie borykac w pracy, szkole i tp. z wiekszymi grupami np. angoli i tez jest dobrze. :wink:
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Wiek: 43
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do CO WARTO ZOBACZYĆ