dopisy haczykow

Dyskusje na temat komputerów(hardware, software, internet..), telefonów, oraz innego sprzętu elektronicznego. Problemy z działaniem, opinie, porady itp

MężczyznaPostNapisane przez soniac » 24 sie 2007, 16:28 dopisy haczykow

No i znow mam problem,na klawiaturze cos mi sie poprzestawialo tak ze nie mam polskiej klawiatury,tzn nie moge dopisac haczyka literce E,i A,aby powstala Polska ....(nie da mi sie jej napisac :wink: ) nawet tam gdzie malpa,mam cudzyslow i na odwrot.niby pisze ze mam klawiature PL,lecz nie dziala.musze dodac ze windowsa mam angielskiego,dziekuje.
Avatar użytkownika
soniac
Rozeznany
 
 
Posty: 245
Dołączył: 24 cze 2007, 20:05
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez wsiaz » 24 sie 2007, 16:38 Re: dopisy haczykow

panel sterowania-regional i languea optionnns-details- i wybierz "polish programers lub polski programisty
Avatar użytkownika
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posty: 833
Dołączył: 23 sty 2007, 23:03
Reputacja: -1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez soniac » 24 sie 2007, 16:55 Re: dopisy haczykow

dziekuje za dobre intencje,jednak jestem troszku zielony i nawet nie wiem jak dostac sie na:
panel sterowania-regional
na dole ekranu pisze PL,wiec prawym palcem naciskam myszke,daje na SETTING,no i mam tam pelno opcji POLISH,jednak zadna nie daje mi normalnej klawiatuty.
na dole ekranu obok PL,mam tez cos (prostokat z wezykiem)jak tam weszlem to jakies cuda sie pokazaly,niby pojawily sie haczyki,ale wtedy jak naciskam na malpe wskakuje odrazu cala litera E z haczykiem ,i to samo z A,L,O,dopisuje automatycznie do nich kreski i inne znaki PL,nie wiem czy to jest to>?dla mnie to tez katastrofa,bo kiedys naciskalem szczalke i ona dopisywala mi haczyki,malpe tez mialem tam gdzie byla,dziekuje za pomoc.

[ Dodano: Pią Sie 24, 2007 18:10 ]
mam na :Polish-Polish programers,ale haczykow nie da sie dopisac za zadne skarby. :cry:

[ Dodano: Pią Sie 24, 2007 18:21 ]
poddaje sie,musye wzjsc,sorki,nie wiem dlacego nawet w tzm programie literke Y mam gdyie Z,i Z gdyie Y.nie wiem od kd pryeinstalowali mi kompa,popiepsyzli wsyzstko,dyiekuje bardyo :shock:
Avatar użytkownika
soniac
Rozeznany
 
 
Posty: 245
Dołączył: 24 cze 2007, 20:05
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Kat_Bham » 24 sie 2007, 19:07 Re: dopisy haczykow

bo to jest polish i polish 240 (albo jakas inna syfra) i twedy ie przelaczza z na y i pare innych jeszcze sie zamienia

tez kiedys tak narobilam....

nie pamietam jak naprawilam

Kat_Bham
Rozeznany
 
 
Posty: 113
Wiek: 44
Dołączyła: 1 lut 2007, 12:31
Lokalizacja: rugby
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez soniac » 24 sie 2007, 19:32 Re: dopisy haczykow

widzac ciekawe litery,mam powazne watpliwosci czy oby naprawde je naprawilas :wink: zartuje,bardyo dzyiekuje ya pomoc,i wlasnie yabieram sie do kolejnzch wzpocin :wink:

[ Dodano: Pią Sie 24, 2007 20:52 ]
zaray zaray,a moye to chodzi o to ze ja mam klawiatutre Angielska,bo laptopa kupilem w angli,no i windowsa xp mam angielskiego.????????
Avatar użytkownika
soniac
Rozeznany
 
 
Posty: 245
Dołączył: 24 cze 2007, 20:05
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Margaretka » 24 sie 2007, 20:38 Re: dopisy haczykow

To chyba nie o to chodzi, że masz angielski sprzęt i oprogramowanie. Ja też pracuję na angielskim laptopie i z angieslkim windowsem, ale u mnie wszystko OK jest.

Poprubój coś w ustawieniach. Jak masz na pasku zadań ikonkę PL, naciśnij prawym, włącz settings i tam musisz wybrac w default input language Polish (Programmers). Pod spodem masz także Installed services - tam też musisz dodac (przyciskiem Add...) Polish Programmers.

Powodzenia!

Margaretka
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Wiek: 39
Dołączyła: 24 sie 2007, 20:24
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez soniac » 24 sie 2007, 20:42 Re: dopisy haczykow

MAAAAAAAAAAAAMMMMMMMMM :mrgreen: udalo sie mam juz ę ą ł ż, :shock: Tak manipulowalem wszystkim ze aż kalawiatura m i sie wyswietlila na ekranie :shock: naciskam ALT GR,i to daje haczyki itp.szkoda ze juz nie trafie w zadne ustawienia bo nie pamietam co zrobilem :oops: najgorsze to to ze pod ekranem zniklo mi to PL,co pozwalalo wejsc w ustawienia i zmieniac tam jezyki ,zniklo i koniec,ale mam juz O,K,WIEC ZAPEWNE WSZYSTKO BEDZIE O.K.bardzo wdzieczny jestem za pomoc,bardzo dziekuje :roza:
PS.
MALPE @@@@@@,MAM TYLKO TAM GDZIE """"""",a """"""tam gdzie @@@@@@@@ale to male piwo :idea:
Avatar użytkownika
soniac
Rozeznany
 
 
Posty: 245
Dołączył: 24 cze 2007, 20:05
Reputacja: 0
Neutralny


Powrót do KOMPUTERY I ELEKTRONIKA