Jaki anty-wirus najlepszy?

Dyskusje na temat komputerów(hardware, software, internet..), telefonów, oraz innego sprzętu elektronicznego. Problemy z działaniem, opinie, porady itp

MężczyznaPostNapisane przez soniac » 6 kwi 2008, 10:34 Re: Jaki anty-wirus najlepszy?

Właśnie nadeszła chwila w której zakończył mi się dotychczasowy Anti Virus, i musiałem zainstalować nowy. Prosze o potwierdzenie czy to ten był w miare dobry i zrobiłem to poprawnie?

z tej stronki:

http://www.stop-sign.com/se/se341a.php? ... ver=online

Z kilku podanych tam opcji wybrałem :

Anti Virus- Skan-
Install

i po ściągnięciu tego programu ukazało mi się następujące potwierdzenie:

http://www.eacceleration.com/info/?inst ... tionbundle
Teraz szuka ...skanuje :
StopSign Threat scanner

Minęło dopriero 4 % i na lewym oknie ukazuje mi się aż migoczących 6 nazw:
INFECTED- possible spyware cookie.
mam nadziej że to nie chodzi o jakieś infekcje a o zwykłą pracę jaka dokonuje sytem?
Dziękuje.
Avatar użytkownika
soniac
Rozeznany
 
 
Posty: 245
Dołączył: 24 cze 2007, 20:05
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez bartolomeo77 » 6 kwi 2008, 12:28 Re: Jaki anty-wirus najlepszy?

Tylko Avast lub Nod32.
Te dwa raczej są najlepsze.
Avatar użytkownika
bartolomeo77
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Wiek: 47
Dołączył: 31 mar 2008, 03:40
Lokalizacja: Wednesbury,Śląsk
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez mio » 6 kwi 2008, 12:32 Re: Jaki anty-wirus najlepszy?

tak to chodzi o infekcje ale i tak nie mozesz jej usunac bo ten program to niepelna wersja, przynajmniej na to wyglada

daj sobie lepiej spokoj z tym programem i uzyj tych ktore opisalem powyzej

pozdrawiam
Avatar użytkownika
mio
Stały Bywalec
 
 
Posty: 494
Dołączył: 1 paź 2006, 22:10
Lokalizacja: Mars
Reputacja: 9
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez soniac » 7 kwi 2008, 09:41 Re: Jaki anty-wirus najlepszy?

Bardzo dziękuje :!:

Zatem MIO, ze stronki:

http://www.download.com/Spybot-Search-D ... 22137.html

sciągnąłem Anti Virus; SPYBOT.

Ten wczorajszy - anti virus ( StopSign) wymazalłem ale jakimś cudem wciąż jeszcze zapytywał mnie, czy chcę usunąć 7 infekcji w kompie?
No i mam pytańko co z tymi infekcjami?
Nie chcę przeinstalowywać :!: Ale może powinienem przeinstalować całego kompa i zacząć życie od nowa? :wink: .
Avatar użytkownika
soniac
Rozeznany
 
 
Posty: 245
Dołączył: 24 cze 2007, 20:05
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez slimaczekzielon » 7 kwi 2008, 11:29 Re: Jaki anty-wirus najlepszy?

Ostatnio pojawily sie wirusiki ktore nawet po formacie zostawiaja cosik na dysku , dobra rada zamow fahofca i nakrec usterke ;)
Załączniki
bezmozgowiec hihi.gif
bezmozgowiec hihi.gif (5.24 KiB) Przeglądane 16278 razy
slimaczekzielony to tez zyjatko tylko ze wolniejsze
Avatar użytkownika
slimaczekzielon
Raczkujący
 
 
Posty: 82
Wiek: 58
Dołączył: 8 maja 2007, 17:29
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez soniac » 7 kwi 2008, 12:11 Re: Jaki anty-wirus najlepszy?

Mysle z e z tymi infekcjami to jakas przesada :-) czasem i ludzie z tym zyja :mrgreen: a co do mojego nowego : Anti Virus; SPYBOT., zapytuje mnie tez o cos:
ze mam dokonac jakiejs zmiany ..chyba rejsestru a ja pisze ze nie,,no to on mi w odwet ze zablokowuje jakies zmiany itp. mam to lekcewazyc?
Avatar użytkownika
soniac
Rozeznany
 
 
Posty: 245
Dołączył: 24 cze 2007, 20:05
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez mio » 7 kwi 2008, 17:09 Re: Jaki anty-wirus najlepszy?

soniac napisał(a):Bardzo dziêkuje :!:

Zatem MIO, ze stronki:

http://www.download.com/Spybot-Search-D ... 22137.html

sci±gn±³em Anti Virus; SPYBOT.

Ten wczorajszy - anti virus ( StopSign) wymazal³em ale jakim¶ cudem wci±¿ jeszcze zapytywa³ mnie, czy chcê usun±æ 7 infekcji w kompie?
No i mam pytañko co z tymi infekcjami?
Nie chcê przeinstalowywaæ :!: Ale mo¿e powinienem przeinstalowaæ ca³ego kompa i zacz±æ ¿ycie od nowa? :wink: .


Powiem tak. Ja nie instalowalem systemu chyba od 3 lat i wszystko mi chodzi. Nie musisz zaczynac zycia od nowa, po prostu trzeba podczyscic kompa a czasami jeden antywirus nie wystarczy a takie wirusy spowalniaja znacznie komputer. A co zrobiles usunales czy odinstalowales tego StopSign? Ten StopSign wydawal mi sie bardzo natarczywy od samego poczatku. Wiesz co napisz mi na priva nr gg.
Avatar użytkownika
mio
Stały Bywalec
 
 
Posty: 494
Dołączył: 1 paź 2006, 22:10
Lokalizacja: Mars
Reputacja: 9
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez soniac » 7 kwi 2008, 18:26 Re: Jaki anty-wirus najlepszy?

dziękuje,,,coś wyswitla mi się takiego:
SPYBOT-SEARCH DETSTORY,wykrył ważny wpis rejestru, które został zmieniony.
Kategoria-SYSTEM STARTUP GLOBAL ENTERY.
ZAMIANA - WARTOŚĆ USUNIETE.
WPIS-AL.LIALERT.STARE
DANE-C;PROGRAM FILES...
..ITP
CO mam zrobic?
ZEZWOLIC NA ZMIANE--
-?--
-INFO-
---ODMÓW ZMIAN/?


taKmniejwiecej wyglada to :oops:
dziekuje.
Avatar użytkownika
soniac
Rozeznany
 
 
Posty: 245
Dołączył: 24 cze 2007, 20:05
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez mio » 8 kwi 2008, 05:26 Re: Jaki anty-wirus najlepszy?

wyslij mi screenshot bo ja musze to widziec, poza tym przejdz na gg bo to wszystko bedzie trwalo wieki
Avatar użytkownika
mio
Stały Bywalec
 
 
Posty: 494
Dołączył: 1 paź 2006, 22:10
Lokalizacja: Mars
Reputacja: 9
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez soniac » 8 kwi 2008, 11:10 Re: Jaki anty-wirus najlepszy?

Dziękuje. Ale chyba sobie zlekceważę chorobę mojego kompa. W końcu Norton Internet Security, jaki miałem nie wykrył tych infekcji, a jak co sie działo to leczył. Fakt że mam ważne żeczy w kompie, i nawet przeinstalować z tego powodu nie mogę, ale życie pokaże :mrgreen: zostane wierny na razie temu Anti Virus; SPYBOT :mrgreen:
Dziekuje
Avatar użytkownika
soniac
Rozeznany
 
 
Posty: 245
Dołączył: 24 cze 2007, 20:05
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez mio » 8 kwi 2008, 11:43 Re: Jaki anty-wirus najlepszy?

Mozesz sobie jeszcze zastosowac Adaware SE 2007. Jest to prosty w obsludze program.
Adaware i Spybot Ci wystarcza. A podstawa to firewall bo bez tego to nic nie pomoze. Poza tym uzyj sobie takiego programiku jak EasyCleaner i przeczysc sobie komputer. Bedzie szybciej chodzil.
http://www.download.com/ToniArts-EasyCl ... 29179.html
W sumie to mozna walczyc z tym w nieskonczonosc po kazdy program cos nowego znajdzie.
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
mio
Stały Bywalec
 
 
Posty: 494
Dołączył: 1 paź 2006, 22:10
Lokalizacja: Mars
Reputacja: 9
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez soniac » 9 kwi 2008, 08:51 Re: Jaki anty-wirus najlepszy?

W te wakacje, postaram się dokonać tych cudów :wink: Chyba ze wcześniej system siądzie i przeinstaluje kompa. Jest wtedy taki czysty że wręcz z kurzu wycierać go nie trzeba :mrgreen: Znikaja wszystkie smieci, inefekcje....jak po operacji :-D
Dziękuję ,,Mio".
Avatar użytkownika
soniac
Rozeznany
 
 
Posty: 245
Dołączył: 24 cze 2007, 20:05
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do KOMPUTERY I ELEKTRONIKA