modem z T-Mobile

Dyskusje na temat komputerów(hardware, software, internet..), telefonów, oraz innego sprzętu elektronicznego. Problemy z działaniem, opinie, porady itp

KobietaPostNapisane przez m0nika » 7 paź 2007, 22:03 modem z T-Mobile

Mam male pytanko-
czy ktos z was moglby mi powiedziac cos na temat neta z T-Mobile?
Mam modem bezprzewodowy na usb z T-Mobile,wlasnie podpisalam umowe na 12 miesiecy,i nie wiem czy dobrze zrobilam?
Zrezygnowalam z umowy z Virginem bo sciagali ze mnie za durzo kasy pomimo ze podpisalam umowe na zupelnie mniejsza kwote.
Wiec teraz od kilku dni urzytkuje internet z T-Mobile,lecz nie wiem czy ten wybor bym sluszny???
Prosze o opinie na temat tego dostawcy?

Pytam bo jakby co to w przeciagu 2 tyg moge zrezygnowac-doradzcie bo jestem zmeczona nieuczciwoscia angielskich firm:((((
Avatar użytkownika
m0nika
Początkujący
 
 
Posty: 23
Wiek: 46
Dołączyła: 27 mar 2007, 19:47
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Amigo_uk » 15 paź 2007, 16:54 Re: modem z T-Mobile

Uh... rozumiem ze to GPRS + UMTS + WiFi
Oplacalnosc w warunkach domowych jest warunkowana zasiegiem tego ostatniego. Przez GPRS net to meczarnia wiec jesli dziala ci tylko to pierwsze o ile nie używasz często netu poza domem to radze - daruj sobie...
Pomogła Ci moja odpowiedź? Nie żałuj i wciśnij Obrazek :)
Avatar użytkownika
Amigo_uk
Rozeznany
 
 
Posty: 246
Wiek: 49
Dołączył: 10 maja 2007, 18:10
Lokalizacja: Sandwell
Reputacja: 13
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Wozek » 9 lis 2007, 21:16 Re: modem z T-Mobile

T-Mobile Modem na karte SIM z numerem telefonu.
LIPA :!:
Oferują 3,8MB a to nawet połączenia neostrady 256 nie przypomina.
Skype zacina się, komunikatory nie zawsze działają i niektóre strony nie wchodzą bo dostawca internetu ma zblokowane prawie wszystkie porty.
Odblokować sie nie da bo to ustawienia do standardów bezpieczeństwa wydzielonego przez T-Mobile.
To jest net dobry do laptopa dla np.Tirowców. Net wsządzie, mapa z Google, przeglądanie stron www dla rozrywki w wolnym czasie. Nie polecam.

Wozek
Rozeznany
 
 
Posty: 111
Dołączył: 29 cze 2007, 18:05
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Amigo_uk » 9 lis 2007, 21:56 Re: modem z T-Mobile

Witamy w UK :) Wszedzie male literki i gwiazdki...
Tak na marginesie to Virgin naprawde nie jest zly:)
Pomogła Ci moja odpowiedź? Nie żałuj i wciśnij Obrazek :)
Avatar użytkownika
Amigo_uk
Rozeznany
 
 
Posty: 246
Wiek: 49
Dołączył: 10 maja 2007, 18:10
Lokalizacja: Sandwell
Reputacja: 13
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez tomaszek1978 » 5 gru 2007, 23:04 Re: modem z T-Mobile

a coś takiego samego tylko w sieci 3?Mam na myśli korzystanie tylko w domu do komunikatorów,i przeglądania stron a nie do masowego ściągania filmów czy muzyki?Też to samo g... tylko w innej sieci czy warte polecenia?

tomaszek1978
Początkujący
 
 
Posty: 13
Dołączył: 28 cze 2007, 10:21
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Jacob » 7 gru 2007, 18:26 Re: modem z T-Mobile

Mam ned z sieci 3 od jakis 3 tygodni i jak narazie dziala ok. Nie ma problemow z odbiorem sygnalu, ale limit 3 GB przy laczu 3 mb/s to stanowczo za malo. Nie sciagam masowa plikow, ale mimo wszystko moglo by byc z 5 GB.
Avatar użytkownika
Jacob
Rozeznany
 
 
Posty: 140
Wiek: 42
Dołączył: 3 sty 2007, 20:31
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez tomaszek1978 » 16 gru 2007, 00:19 Re: modem z T-Mobile

A jak z korzystaniem z komunikatorów przy takim internecie tzn gg i skype(połączenia z kamerką?),działa dobrze?Skoro limit 3 za mało to chyba trzeba opcję 7 wykupić,no ale to niestety jest droższe.

tomaszek1978
Początkujący
 
 
Posty: 13
Dołączył: 28 cze 2007, 10:21
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 16 gru 2007, 16:26 Re: modem z T-Mobile

tez mam w sieci 3 z limitem 3G i uzywam glownie do ...................... sluchania radia RMF w samochodzie. sa miejsca gdzie 'wywala' polaczenie, ale ogolnie jest ok. na przyklad z glasgow do b-ham dziala niemalze bez przerwy. jesli chodzi o gg na przyklad, to cos jest nie tak. pisze z Ka na ten przyklad, i w pewnym momencie ja widze co ona napisala, a moje odpowiedzi gina gdzies i nie dolatuja do niej. moze cos jest zle w ustawieniach? moze ktos wie co to moze byc?

pe

KA i PE
 
 

KobietaPostNapisane przez xvioletx » 30 gru 2007, 16:24 Re: modem z T-Mobile

więc jaka jest najlepsza alternatywa waszym zdaniem dla t-mobile?

przede wszystkim żeby skype dobrze chodził i żeby działały gg, czy strony jak youtube, myscene

już nie będę nawet marudzić a pro pos transferu :/
...catch me if you can...
Avatar użytkownika
xvioletx
Stały Bywalec
 
 
Posty: 306
Wiek: 40
Dołączyła: 28 lis 2007, 16:06
Lokalizacja: Birmingham City Centre
Reputacja: 11
Neutralny

KobietaPostNapisane przez punk50 » 1 maja 2008, 13:44 Re: modem z T-Mobile

czy wie ktos co grozi za zerwanie umowy z T-mobile?

punk50
Początkujący
 
 
Posty: 23
Wiek: 38
Dołączyła: 13 gru 2007, 20:17
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 3 maja 2008, 17:46 Re: modem z T-Mobile

czy wie ktos co grozi za zerwanie umowy z T-mobile


dekapitacja z ramienia talibanu pewnie

pe

KA i PE
 
 

MężczyznaPostNapisane przez oXide » 3 maja 2008, 18:26 Re: modem z T-Mobile

Virgin cabel daje rade mam nie narzekam pingi 10-20

Na wi fi trzeba czekać az antene postawią.


Wiec weź sobie zamów virgin media.
Najlepiej przez internet zamów link http://allyours.virginmedia.com/websale ... ce.do?id=2
1. sprawdz swoj adres na stronce czy możesz mieć kabel.
2.jak tak to zamów taniej nie placisz za instalacje
3.ja mam telefon kablowke i neta i place 20f miesięcznie chyba warto sam net chyba za 14f jest

[ Dodano: Sob Maj 03, 2008 19:27 ]
A i kablówke mozna przedobić D boxem na POLSKIE tez
Avatar użytkownika
oXide
Stały Bywalec
 
 
Posty: 379
Wiek: 40
Dołączył: 23 lut 2007, 23:02
Lokalizacja: Wroclaw
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Grzes* » 25 cze 2008, 17:55 Re: modem z T-Mobile

...no i jest jeszcze wtyczka na usb z Vodafomu jeśli chodzi o dostęp do netu. Czy ktoś z Was jest posiadczem tego urządzonka? jak się sprawuje??. Swoją drogą te wynalazki czesem są jedynym najtańszym i najwygodniejszym dostępem do netu bo np. tak jak w moim przypadku muszę najpierw uruchomić sygnał w gniazdku z BT żeby podpiąć cokolwiek z netem w kablu. A za telefon z BT który i tak nie będę używać nie ma sensu płacić.
Avatar użytkownika
Grzes*
Rozeznany
 
 
Posty: 127
Dołączył: 16 sie 2006, 09:52
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez wsiaz » 25 cze 2008, 20:57 Re: modem z T-Mobile

Grzes* napisał(a):...no i jest jeszcze wtyczka na usb z Vodafomu jeśli chodzi o dostęp do netu. Czy ktoś z Was jest posiadczem tego urządzonka? jak się sprawuje??. Swoją drogą te wynalazki czesem są jedynym najtańszym i najwygodniejszym dostępem do netu bo np. tak jak w moim przypadku muszę najpierw uruchomić sygnał w gniazdku z BT żeby podpiąć cokolwiek z netem w kablu. A za telefon z BT który i tak nie będę używać nie ma sensu płacić.


Zalezy do czego ci ma sluzyc internet, jezeli do przegladania stron to ok, ale jak zaciagniesz jakis film lub kilka filmow, i przekroczysz limit, to juz nie wyglada to tak rozowo-male limity.
jak masz gniazdko , to za instalacje nie placisz, mozesz sobie wziasc np net o2-jak masz komorke na abo u nich 8 meg za 7,5, lub 16 meg za 10, dochodzi ci do tego chyba 11 dela bt- nie jest tak strasznie.
Avatar użytkownika
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posty: 833
Dołączył: 23 sty 2007, 23:03
Reputacja: -1
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do KOMPUTERY I ELEKTRONIKA