Xbox 360 czy PS 2

Dyskusje na temat komputerów(hardware, software, internet..), telefonów, oraz innego sprzętu elektronicznego. Problemy z działaniem, opinie, porady itp

MężczyznaPostNapisane przez K.J. » 8 gru 2008, 18:48 Xbox 360 czy PS 2

Mam pytanko. I prosilbym o rzetelna odpowiedz. Ktora z konsol bardziej oplaca sie kupic, wspomnianego juz Xboxa - dokladnie to jest Xbox Arcade - czy Playstation 2 ? Zdaje sobie oczywiscie sprawe z tego, ze xbox pod wzgledem graficznym wyprzedza playstation2, ale z co poniektorych informacji jakie udalo mi sie wylowic z sieci, wynika, ze ponoc xbox jest technicznie bardziej podatny na uszkodzenia, szybciej sie przegrzewa i ogolnie psuje. Nie jestem maniakiem gier, nigdy nie mialem zadnej konsoli i nie znam tytolow najbardziej znanych gier na rynku - poza PES i FIFA. Che zabic czyms czas, ale i miec przyjemnosc z grania. Powiedzcie mi, czy to prawda co mowi sie odnosnie wadliwosci Xboxa? A jezeli tak, to czy nie lepiej wydac pieniadze na troche gorsza jakosciowo ale lepsza technicznie PS 2 ?

Prosilbym o w miare szybkie odpowiedzi, z gory dziekuje za pomoc.
Bhamvegas
Avatar użytkownika
K.J.
Stały Bywalec
 
 
Posty: 516
Wiek: 39
Dołączył: 6 lut 2008, 20:55
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 5
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez zmielna » 8 gru 2008, 23:47 Re: Xbox 360 czy PS 2

K.J. napisał(a):Prosilbym o w miare szybkie odpowiedzi, z gory dziekuje za pomoc.


siema mialem taki dylemat, kupilem xboxa, nie zaluje bo jest niezly `fun`, zwlaszacza teraz jak znalazlem Call Of Duty 4 w xbox live - wypaaaaas!
But, to be absolutely frank: tak, jest to niezly chlam moj w serwisie juz byl, dostalem na pocieszenie 1mies xbox live gratis. A statystycznie wsrod kolesi ode mnie z pracy chyba kazdy ma x'a i 90% sie zepsulo. Aha, serwis we frankfurcie, wiec jak sie schrzani to masz 3 tyg z glowy. Wiec wniosek prosty kupuj nowego z pelna gwarancja... ;-)

HTH
Ad astra per aspera..
Avatar użytkownika
zmielna
Rozeznany
 
 
Posty: 154
Wiek: 46
Dołączył: 20 lis 2007, 22:57
Lokalizacja: Erdington
Reputacja: 14
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Wojna » 9 gru 2008, 07:04 Re: Xbox 360 czy PS 2

Kup PS3. Super stabilny! Narazie graficznie jest na rowni z X'em ale juz niedlugo go wyprzedzi bo jest technicznie bardziej zaawansowny. Pozdro.

A jezeli nie chcesz tyle wydac to jednak bral bym X360 niz PS2. Roznica w potencjale ogromna, a podobno te nowe modele juz sie tak szybko nie psuja, ale... to zawsze microSOFT.

Wojna
Raczkujący
 
 
Posty: 53
Dołączył: 10 maja 2007, 07:12
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez daro31 » 9 gru 2008, 09:37 Re: Xbox 360 czy PS 2

Ja postawil bym na PS3, fakt moze troche drogi, ale jest sporo gierek na niego, graficznie bajka, a jak juz podlaczysz do tv hd, to juz nie ma o czym mowic, i masz bezprzewodowy kontroler, wiec nie siedzisz przywiazany 1,5 m od telewizora z wybaluszonymi oczami :) ja zaczolem od ps one, po przez ps2 ktora sprzedalem bo siadala, sony za szybka ja wypuscil w wyscigach z xbox-em wiec obie konsole stracily na wlasciwosciach, teraz mam ps3 wiec wiem co mowie, 3-ka jest stabilna mozesz ja nawet aktualizowac z sieci, pobierac skladniki do gier, nie wiem jakie gierki wolisz, chyba fife, ja przepadam za wyscigami czekam wlasnie na gran turismo 5, widzilem prologika, gragika na duzym ekranie normalnie jak dla mnie full wypas, co do fify mysle ze stadiony pilkarzyki tez sa dopracowani w szczegolach, pozdrawiam, napisz co wybrales i dlaczego :)
daro31
Avatar użytkownika
daro31
Raczkujący
 
 
Posty: 69
Dołączył: 9 paź 2007, 19:41
Lokalizacja: Olsztyn - Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez K.J. » 27 gru 2008, 18:22 Re: Xbox 360 czy PS 2

Juz jestem i powiem , ze w sumie zdecydowalem sie na Atari, graficznie prawie bajka i przedwojenne cudo. Pozdrawiam.
Bhamvegas
Avatar użytkownika
K.J.
Stały Bywalec
 
 
Posty: 516
Wiek: 39
Dołączył: 6 lut 2008, 20:55
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 5
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez matthewncl » 14 sty 2009, 10:12 Re: Xbox 360 czy PS 2

o ps2 zapomnij, jest to inna klasa.

ps3 vs xbox? Podstawowe pytanie, czy jest dla Ciebie super wazna grafika? Jezeli tak, musisz wybrac ps3. Gry juz maja oddzielne silniki na ps3 i xboxa (xbox nie jest w stanie sobie poradzic z grafika).

Jezeli te minimalne roznice sa dla Ciebie nie odczuwalne i masz telewizor HD ready (lub full hd ale mniejszy niz 37 cali) to kup xbox arcade. Za taka cene ... to na prawde dostajesz super produkt.

Ja zawsze polecam zakup xbox + wii, niz ps3 ;-)

matthewncl
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Dołączył: 4 lip 2007, 21:35
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Dragonsing » 24 sty 2009, 10:04 Re: Xbox 360 czy PS 2

jestem szczesliwym posiadaczem PS3 i za nawet 2 xpudla nie wymienil bym tego :P.
Ale co do tematu... PS2 vs. Xpudlo 360... PS2 bylo fajne jeszcze pare lat temu i raczej juz nie da Ci wielkiej przyjemnosci grania ;).
Jak juz chcesz "zabic czyms czas" to wez to pudlo arcade, bez dokupowania zbednych pierdolek mozesz miec troche "fanu". Od razu idz niech Ci to skrakuja i graj na piratach, tylko do tego sie to nadaje, bo gry oryginalne sa dosc drogie, a xpudlo.... skrakuj lepiej :D.

Dragonsing
Początkujący
 
 
Posty: 12
Dołączył: 26 paź 2008, 08:52
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do KOMPUTERY I ELEKTRONIKA