Jak obrobic nagrane filmiki?

Dyskusje na temat komputerów(hardware, software, internet..), telefonów, oraz innego sprzętu elektronicznego. Problemy z działaniem, opinie, porady itp

KobietaPostNapisane przez k...sz » 3 lis 2011, 11:23 Jak obrobic nagrane filmiki?

Hey wszystkim

Mam taki maly problem. Czy ktos moze zna kogos kto umie obrobic filmiki ktore nagralam na kamerce?? Chodzi mi o stworzenie z tych krotkich nagran jednego. Nie mam pojecia jakich moglabym uzyc programow zeby zabrac sie za to sama . Ale jesli nie znacie nikogo to moze macie przynajmniej pojecie jak powinnam sie do tego zarac sama.

Dzieki za wszelkie podpowiedzi.

k...sz
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Wiek: 41
Dołączyła: 21 cze 2011, 13:18
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez nikctom » 3 lis 2011, 15:16 Re: Jak obrobic nagrane filmiki?

czesc , ja korzystam z windows movie maker, wrzucasz zdjecia i krótkie filmiki i tworzysz film czy prezentacje, jest bardzo prosty w obsludze, korzystam z niego bardzo czesto, możesz dodac napisy na początku czy na końcu czy na wyświetlanym zdjeciu , mozesz skorzystac z przejść pomiedzy zdjeciami i filmami czy podstawić muzyke , w sam raz dla laika ;)

nikctom
Początkujący
 
 
Posty: 48
Dołączył: 23 lut 2007, 12:27
Lokalizacja: Erdington
Reputacja: 10
Neutralny

KobietaPostNapisane przez k...sz » 4 lis 2011, 06:25 Re: Jak obrobic nagrane filmiki?

Nikctom dzieki za podpowiedz...
Poszukam programu na necie i zobacze czy bede w stanie sie tym pobawic. :lol: :lol: :lol:

k...sz
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Wiek: 41
Dołączyła: 21 cze 2011, 13:18
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez piopaw » 4 lis 2011, 21:19 Re: Jak obrobic nagrane filmiki?

Nigdzie nie szukaj ten program masz go w komputerze kliknij na pasek startu i wszystkie programy i tam jest Windows Movie Maker,
bardzo dobry program i łatwy.

piopaw
Rozeznany
 
 
Posty: 158
Wiek: 42
Dołączył: 7 gru 2007, 18:43
Reputacja: 5
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Luiza » 4 lis 2011, 22:42 Re: Jak obrobic nagrane filmiki?

Czy "windows DVD maker" w windows 7 to to samo? Bo u mnie nie ma żadnego "movie maker".
Ja tez zielona do potęgi.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Okrutnik » 5 lis 2011, 11:51 Re: Jak obrobic nagrane filmiki?

Luiza ja mam windows 7 wystarczy wejsc w Windows media center i tam sobie wybierasz co chcesz zrobic masz muzyka zdjecia filmy
klikasz co chcesz dodajesz pliki i edytujesz :D

a jak ktos sie chce pobawic bardziej : Virtual Dub
ale kolega ma racje Windows movie maker powiem dac rade jest prosty laczenie filmow jest banalne dodajesz wszystkie party i wrzucasz je razem i juz
Ostatnio edytowano 5 lis 2011, 16:37 przez Okrutnik, łącznie edytowano 1 raz
LINIA FRONTU JEST NIEWIDOCZNA
PRZEBIEGA PRZEZ
SERCA
Avatar użytkownika
Okrutnik
Rozeznany
 
 
Posty: 242
Wiek: 37
Dołączył: 13 sie 2011, 21:58
Reputacja: 29
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Luiza » 5 lis 2011, 16:29 Re: Jak obrobic nagrane filmiki?

Okrutnik,
Dzięki. Na windows media centre jestem za głupia :D
Ściągnęłam sobie "Windows Live coś tam" i jest super.
To mi wyskoczyło jak wpisałam w google "windows movie maker".

A jakiś program żeby pociąć film na kawałki, dopasować do muzyki i tak dalej mógłbyś zasugerować?
Ten Virtual Dub będzie dobry?
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Okrutnik » 5 lis 2011, 16:36 Re: Jak obrobic nagrane filmiki?

bedzie dobry poszukaj na dobreprogramy.pl powinnni miec tutoriala
ogolnie nie jest zbytnio skopmlikowanym programem dasz sobie rade :D
musisz zainstalowac codeki masz stronke :
http://www.download.net.pl/dm/339/
LINIA FRONTU JEST NIEWIDOCZNA
PRZEBIEGA PRZEZ
SERCA
Avatar użytkownika
Okrutnik
Rozeznany
 
 
Posty: 242
Wiek: 37
Dołączył: 13 sie 2011, 21:58
Reputacja: 29
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 6 lis 2011, 20:47 Re: Jak obrobic nagrane filmiki?

Tylko należy dodać, że VirtualDub, to darmowe narzędzie o praktycznie profesjonalnych możliwościach = niezbyt przyjazne dla nieobeznanego użytkownika z dużą ilością możliwości i ustawień. Ale przez to, że bardzo popularne można znaleźć na necie wiele porad.

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Luiza » 6 lis 2011, 22:31 Re: Jak obrobic nagrane filmiki?

Dzięki.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez falkan » 7 lis 2011, 20:07 Re: Jak obrobic nagrane filmiki?

Cześć
nikctom dzięki za podpowiedź
Właśnie zmontowałem sobie filmiki z chrzcin.
Dobry program i prosty ale jeszcze nie wiem jak podłożyć muzykę pod zdjęcia

pozdrowionka

falkan
Początkujący
 
 
Posty: 42
Wiek: 51
Dołączył: 18 maja 2010, 12:33
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Fiodor » 6 sie 2012, 01:01 Re: Jak obrobic nagrane filmiki?

Windows Movie Maker 2.6 Można pobrać z internetu np. z witryny www.dobreprogramy.pl
Możesz też również obejrzeć poradniki przedstawiające ,jak obrobić film ,a nawet go skonwertować.
Możesz użyć także innych programów jak np. Sony Vegas 11 ,czy Camtasia Studio 7 ,oraz wiele innych ,to zależy od twoich wymagań. Te programy wymienione niżej są płatne ,ale można skorzystać ze sklepów torrent. Według mnie wystarczy ci Movie Maker,na twoje potrzeby złączenia filmów itd.
Z lewej ręki zabijam, a prawej ręki sam się boje.
Avatar użytkownika
Fiodor
Rozeznany
 
 
Posty: 101
Dołączył: 6 sie 2012, 00:06
Reputacja: 6
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 6 sie 2012, 15:27 Re: Jak obrobic nagrane filmiki?

Fiodor napisał(a):(...) można skorzystać ze sklepów torrent(...)

A co to?

Pozdrawiam
PS. Od listopada zeszłego roku to już chyba filmy dawno obrobione.

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez Hunteros30 » 6 sie 2012, 16:04 Re: Jak obrobic nagrane filmiki?

Sklepy torrent...hmm.... dooobre nie słyszałem takiego określenia dawno. Co jak co ale virtual dub jest tym programem któego tutaj potrzeba. :) pozdrawiam serdecznie
Nikt nie mówił że będzie łatwo :)
Avatar użytkownika
Hunteros30
Stały Bywalec
 
 
Posty: 451
Wiek: 44
Dołączył: 10 lis 2011, 00:38
Lokalizacja: walsall
Reputacja: 42
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Fiodor » 9 sie 2012, 13:46 Re: Jak obrobic nagrane filmiki?

Sklepy torrent ,to nazwa potoczna ,są strony internetowe ,takie jak www.tnt24.info i ściąga się z nich różne pliki programem np. utorrent ,ale to jest nielegalne ,a większość ludzi i tak to robi
Z lewej ręki zabijam, a prawej ręki sam się boje.
Avatar użytkownika
Fiodor
Rozeznany
 
 
Posty: 101
Dołączył: 6 sie 2012, 00:06
Reputacja: 6
Neutralny

Następna strona

Powrót do KOMPUTERY I ELEKTRONIKA