Czy znajdzie sie jaka bystrzacha ????

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

MężczyznaPostNapisane przez Piaski01 » 25 paź 2006, 17:42 Czy znajdzie sie jaka bystrzacha ????

Czy ktos mi wytlumaczy dlaczego ciemno jest caly czas, leje i jest szaro? dlaczego budzac sie nie mysliszo niczym innym zeby przespac kolejny dzien albo napic sie czegos lepszego ? I dlaczego do k. nedzy zarowka swieci mi na fioletowobialy kolor?
Avatar użytkownika
Piaski01
Raczkujący
 
 
Posty: 58
Dołączył: 3 wrz 2006, 09:04
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez mio » 25 paź 2006, 21:20 Re: Czy znajdzie sie jaka bystrzacha ????

Coz zaczyna sie pora deszczowa i bedzie troche trwala. Pewnie nie jestes jeszcze do tego przyzwyczajony ale niestety teraz bedziesz mial do czynienia z prawdziwa angielska pogoda. Wiec pozostaje tylko przyzwyczajenie sie do tego i nie zwazanie na to. Najlepszy sposob to niezauwazanie deszczu. To moja najlepsza metoda. Jedyne czego nie mozna wyeliminowac to brak swiatla a to najgorzej wplywa na psyche. Mnie to juz w sumie nie rusza w tej chwili. Kilka lat pobytu w UK uodparnia na wszystko. Pozdrawiam
Avatar użytkownika
mio
Stały Bywalec
 
 
Posty: 494
Dołączył: 1 paź 2006, 22:10
Lokalizacja: Mars
Reputacja: 9
Neutralny

KobietaPostNapisane przez shrew25 » 22 lis 2006, 17:40 Re: Czy znajdzie sie jaka bystrzacha ????

nieuczciwy ten brak słońca i co tu tłumaczyć :???:

shrew25
Początkujący
 
 
Posty: 15
Wiek: 43
Dołączyła: 5 paź 2006, 16:38
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Edyta » 22 lis 2006, 18:00 Re: Czy znajdzie sie jaka bystrzacha ????

tez nie znosze tej pogody :???:
Avatar użytkownika
Edyta
Zadomowiony
 
 
Posty: 973
Wiek: 45
Dołączyła: 11 sie 2006, 18:00
Lokalizacja: Polska
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez tomi09pl » 22 lis 2006, 22:15 Re: Czy znajdzie sie jaka bystrzacha ????

a ja lubie deszcz;=] lubie chodzic podczas deszczu bez parasola - ojciec mi zawsze mowil ze od deszczu sie rosnie;p
Avatar użytkownika
tomi09pl
Rozeznany
 
 
Posty: 147
Wiek: 37
Dołączył: 11 paź 2006, 14:53
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez beskidenluchs » 22 lis 2006, 23:22 Re: Czy znajdzie sie jaka bystrzacha ????

A ja powiem tak: lubie pogode tutaj choc niewiele się rozni od tej w Polsce. Deszczu wcale tak duzo nie ma, lato jest podobne, zima bez mrozow. Niewielkie wahania cisnienia=brak bolow glowy. Same pozytywy...
Tylko boli ze wszedzie sa papiery, syf i nikogo to nie razi...ja swoj papierek niose wytrwale w kieszeni az znajde smietnik, he he pewnie dlatego ciagle mam papiery w kieszeniach. Tak mnie uczono w naszym pieknym kraju i zapamietalem. Ale trafia mnie jak codziennie rano przed domem zbieram kolejny woreczek papierkow....chyba sasiedzi...
ale za to nadrabiaja pozdrowieniami i lekkoscia bytu ,w polsce jak przywitales kogos z rana to przewaznie slychac bylo odburkniecie, tutaj !!! az milo , nikt nie narzeka, jakos chce sie zagadac, i od razu przyjemniej
Life is what happens while you're busy making other plans

beskidenluchs
Raczkujący
 
 
Posty: 94
Wiek: 50
Dołączył: 26 wrz 2006, 21:43
Lokalizacja: Oxford chyba
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Edyta » 23 lis 2006, 10:07 Re: Czy znajdzie sie jaka bystrzacha ????

ja tez zbieram papierki przed domem mimo ze nigdy ich nie wyrzucilam...i papierki tez nosze tylko ze w torebce wytrwale do smietnika, albo do domu...Tez tak sie nauczylam :mrgreen:

A co do pozdrowien to rzeczywiscie roznica jest, w sklepach rowniez-nie uslyszysz ze jestes niemile widzianym klientem tak jak w Polsce cos w rodzaju tekstu z "Misia": "jem przeciez" :mrgreen: i laska, ze wogole Cie ktos obsluzy :???:
Tutaj wszyscy sa mili-jak narazie :smile:

A co do pogody dzisiaj jest juz ladnie :grin:
Avatar użytkownika
Edyta
Zadomowiony
 
 
Posty: 973
Wiek: 45
Dołączyła: 11 sie 2006, 18:00
Lokalizacja: Polska
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do HYDE PARK