Tematy postów

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

PostNapisane przez Guest » 19 wrz 2010, 12:21 Re: Tematy postów

Zimny napisał(a):napisala w poscie ze pewna jest orientacji Kolegi to jednoznaczne ze to raczej Kolega wyrywa panienki na forum.


zapytam w dwojaki sposob, jeśli wyrywam to co? zazdrościsz czy żal d..e ściska? a co jeśli nie wyrywam bo nie muszę? czy dla ciebie każdy, kto odezwie się do kobiety to od razu musi ją wyrywać? bo tak rozumowuje po twojej wypowiedzi...

[ Dodano: Nie Wrz 19, 2010 13:25 ]
Zimny napisał(a):Moze bym sie z Kolezanka umowil gdyby Kolega napisal ze nic nie ma ale tak to nie bede Draco w droge wchodzil.


i teraz wiemy co Ciebie gryzie... masz ochote kogoś poderwać ale nie podoba się, że ta osoba odzywa się do innych a nie do Ciebie, więc sam przylazłeś tu jak wygłodniały pies po mięso a komuś coś zarzucasz. I zejdż człowieku w końcu ze mnie bo zaczynają mnie denerwować Twoje teksty. Gó...o Ci do tego z kim jestem na jakich układach i nie muszę tego ogłaszać publicznie. Zrozum to w końcu.

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez Zimny » 19 wrz 2010, 12:41 Re: Tematy postów

Ok schodze z Kolegi i z tematu fakt nie moj interes ze to Kolega spotyka sie z Dorota. Bez sensu sie tak wk....ac od razu mozna to prosto napisac ze kobitka juz zajeta przez Kolege. Nie bede sie juz wcinal w wasze zycie. Sorki bez urazy
Avatar użytkownika
Zimny
Początkujący
 
 
Posty: 17
Wiek: 43
Dołączył: 8 wrz 2010, 21:57
Lokalizacja: Birmingham, Siedlce
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 26 wrz 2010, 21:17 Re: Tematy postów

uuuu ale mnie ominelo.... :) Draco Draco widzisz co z niewinnego szpinaku sie zrobilo :)

sie poczulam jak normlanie celebrity... pisza o mnie na lamach bhamu...

Draco nie musi podrywac na forum internetowym bo umie rozmawiac z kobietami w realu- a to nielada sztuka. czy wiem to z autopsji czy tez pobocznej obserwacji, czy rozmowy mialy character flirtu czy zwyklej miedzyludzkiej interakcji to juz pozostanie moja i pana Draco tajemnica.

w ramach rozwiana wszelkich niedomowien oraz zaspokojenia zwyklej ludzkiej ciekawosci rzekne is natenczas jestem zainteresowana tylko jednym mezczyzna, ktory "dziekibogu" nie ma nawet komputera ;)

Ponadto, niewinne flirty i gry slow uprawiam na codzien nie tylko z Draco, ale rowniez z dobrymi znajomymi ktorzy znaja sie na zartach.

sztuka bowiem jest aby z uporem maniaka nie nadinterpretowac wypowiadanych slow. :mrgreen:

dziekuje za mile slowa i przepraszam za zamieszanie

:564:
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

PostNapisane przez Guest » 27 wrz 2010, 14:34 Re: Tematy postów

dorotajab, amen :)
i nie masz za co przepraszac, mysle, ze slowa przeprosin powinny pasc z ust osoby, ktora nie potrafi odbierac zarcikow z przymruzeniem oka. ale co mi tam, jego sprawa :)

ps. dzieki za mile slowa :)

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez kucza21 » 27 wrz 2010, 15:57 Re: Tematy postów

Draco, to dlaczego założyłeś taki temat postu? Nie mogłeś tego przewidzieć, że będziecie dyskutować o jakiś dziwacznych rzeczach? Powinno być zatytułowane " Dziwne zachowania ludzi " :roll: :roll: :roll:
'Iść Swoją Drogą Nie Dać Satysfakcji Wrogom'

PSTRYK PSTRYK PSTRYK :)

kucza21
Rozeznany
 
 
Posty: 115
Wiek: 37
Dołączył: 4 mar 2008, 01:45
Lokalizacja: Walsall / Silesia
Reputacja: 7
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 27 wrz 2010, 16:47 Re: Tematy postów

nie moja wina, ze temat zszedl z toru :)

Guest
 
 

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do HYDE PARK