Ostatnia rzecz jaka chcielibyscie zrobic przed smiercia.

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym
a ja przed śmiercią przespałabym się z murzynem ;)
Avatar użytkownika
Beautiful_Monster
Początkujący
 
 
Posty: 26
Wiek: 35
Dołączyła: 6 sty 2012, 23:29
Reputacja: 0
Neutralny

Beautiful_Monster napisał(a):a ja przed śmiercią przespałabym się z murzynem ;)


to akurat nie jest trudne ;)
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

a moze lepiej zrobic liste szalonych rzeczy , ktore chcielibysmy zrobic w przyszlosci , ale nie mamy odwagi/czasu/pieniedzy itd... :))
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

Ja to bym wolał nie (przesypiać się z murzynem).

Gdybym się dowiedział że mam na przykład ze 2 lata życia albo rok to pewnie w trybie ciężkiej paniki chciałbym;
- Napisać do córki serię listów do przeczytania co roku, albo nagrać to na filmikach - trochę się pomądrzyć, trochę powygłupiać, ogólnie - być rodzicem obecnym choćby w takiej formie.
- Skończyć chociaż jedną z książek których koncepcje walają mi się po głowie.
- Napisać trochę pożytecznego dla świata oprogramowania open source albo jedną z wielu gier które sobie wymyśliłem i zawsze chciałem zrobić albo zrealizować inny wiecznie odkładany na później prywatny projekt programistyczny.
- Wyprostować trochę finanse żeby rodzina miała łatwiej.

Gdyby było czasu trochę więcej - zrobić doktorat. Trochę obciach nie mieć tytułu na nagrobku ;)
Avatar użytkownika
Albiorix
Stały Bywalec
 
 
Posty: 336
Wiek: 44
Dołączył: 6 gru 2011, 12:43
Lokalizacja: Bordesley Village
Reputacja: 68
Poczciwy

No to już pora zacząć wykonywać wszystko co powyżej napisane, bo 2012 to rok końca świata :D
VA
Avatar użytkownika
VA
Zaangażowany
 
 
Posty: 1148
Dołączył: 26 sie 2006, 12:49
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 112
SzanowanySzanowany

Końce świata nie są zbyt szkodliwe, przeżyłem ich lekką ręką licząc kilkanaście :)
Avatar użytkownika
Albiorix
Stały Bywalec
 
 
Posty: 336
Wiek: 44
Dołączył: 6 gru 2011, 12:43
Lokalizacja: Bordesley Village
Reputacja: 68
Poczciwy

Beautiful_Monster napisał(a):a ja przed śmiercią przespałabym się z murzynem ;)


a dałby taki pospać? ;]

Albiorix napisał(a):Końce świata nie są zbyt szkodliwe, przeżyłem ich lekką ręką licząc kilkanaście :)


... bo koniec Świata to święto ruchome :D
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

plazermen napisał(a):... bo koniec Świata to święto ruchome

hahahhahahahaha h az sie poplakalam ze smiechu:D
Albiorix napisał(a):nie są zbyt szkodliwe, przeżyłem ich lekką ręką licząc kilkanaście
ja tez przynajmniej z 5 :D
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

Tak, tak domyślam się, że przespanie się z murzynem nie jest takie trudne, ale nie zrobiłabym tego teraz, bo bałabym się jakiegoś choróbska nabawić. Gdybym jednak miała jutro umrzeć, to dzisiaj byłoby mi wszystko jedno, czy umrę z choróbskiem czy bez :)
Całkiem poważnie pisząc, to mam tylko jedno marzenie które się nie spełni czy to przed śmiercią, czy kiedykolwiek :) Chciałabym tylko, żeby moje wszystkie marzenia się spełniały :)
Avatar użytkownika
Beautiful_Monster
Początkujący
 
 
Posty: 26
Wiek: 35
Dołączyła: 6 sty 2012, 23:29
Reputacja: 0
Neutralny

I co byś później bez marzeń i inspiracji robiła? No chyba że prosto w trumnę nura :D

Ja w Niemczech miałem możliwość poznać milionerów którym się wszystkie marzenia spełniły i wcale bym im nie zazdrościł. Takich zblazowanych i smutnych ludzi nigdy wcześniej ani później nie poznałem. Marzenia fajnie mieć, spełniać co najwyżej po jednym i następne nabywać, żeby bilans jakiś był, bo jak wszystkie naraz się zaliczy to napęd człowiekowi siada i jest lipa. Ja tam od spełniania marzeń wole przezwyciężanie słabości i rozwój osobisty. Przynajmniej po zaliczeniu jakiegoś punktu ma się trwałe poczucie satysfakcji i kolejne ścieżki się rozwijają a nie krótka przyjemność a potem poczucie pustki i bezcelowości jak po spełnionym marzeniu ;]
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

plazermen, nie tylko o pieniądzach, czy rzeczach materialnych się marzy.
Avatar użytkownika
Beautiful_Monster
Początkujący
 
 
Posty: 26
Wiek: 35
Dołączyła: 6 sty 2012, 23:29
Reputacja: 0
Neutralny

Większość ludzkich marzeń jest związana z seksem, pieniądze to temat zastępczy :)
Avatar użytkownika
Albiorix
Stały Bywalec
 
 
Posty: 336
Wiek: 44
Dołączył: 6 gru 2011, 12:43
Lokalizacja: Bordesley Village
Reputacja: 68
Poczciwy

Widzę, że niektórzy są tutaj bardzo ograniczeni :) Marzą tylko o seksie i kasie. Dobrze, że są jeszcze ludzie, dla których liczą się inne wartości :)
Avatar użytkownika
Beautiful_Monster
Początkujący
 
 
Posty: 26
Wiek: 35
Dołączyła: 6 sty 2012, 23:29
Reputacja: 0
Neutralny

"Związane z seksem" to bardzo szerokie pojęcie. Imponowanie płci przeciwnej: "Wygram jakieśtam zawody sportowe", "Zrobię super sztuczkę na rowerze", "Kupię sobie super brykę", "kupię ładny duży dom" często psychologicznie sprowadza się do imponowania płci przeciwnej czyli zwiększenia swoich szans na (lepszy/częstszy/w ogóle) seks. Związki i rodzicielstwo więc wszelkie marzenia o romantycznym księciu z bajki, 50 latach zgodnego pożycia i ślicznych bobasach, spacerach w świetle księżyca etc to kwestie ściśle związane z seksem. Sport i zdrowie w oczywisty sposób wpływają na życie seksualne więc ludzie którzy marzą o tym żeby być szczuplejsi, mieć lepszą kondycję, rozciągnąć się i powyginać - chcą lepszego seksu.

Co zostaje? Od czasu do czasu naukowcy, wynalazcy, polityczni idealiści, społecznicy i artyści marzą o czymś nie związanym z seksem. Ale ewolucja bezlitośnie wycina tych genetycznie bezużytecznych mutantów ;)
Avatar użytkownika
Albiorix
Stały Bywalec
 
 
Posty: 336
Wiek: 44
Dołączył: 6 gru 2011, 12:43
Lokalizacja: Bordesley Village
Reputacja: 68
Poczciwy

a gdy marzę o zwiedzeniu jakiegoś pięknego kraju, muszę brać pod uwagę, że mogę spotkać tam kogoś kto mnie przeleci? Lol
Avatar użytkownika
Beautiful_Monster
Początkujący
 
 
Posty: 26
Wiek: 35
Dołączyła: 6 sty 2012, 23:29
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do HYDE PARK