Polecam swietna dzielnice do zamieszkania!

Rozmowy na temat mieszkań o tym jak mieszkacie, jakie dzielnice polecacie itd...

KobietaPostNapisane przez anniwella » 27 kwi 2008, 23:00 Polecam swietna dzielnice do zamieszkania!

Mieszkam na Erdington juz dlugo i w porownaniu do poprzednich miejsc zamieszkania Erdington jest najlepszym miejscem. Bardzo bezpieczna dzielnica i pelno przyjaznych ludzi naokolo! W czerwcu sie wyprowadzam kolo Oxfordu wiec chcemy wynajac nasz dom. Az zal nam sie wyprowadzac.. Pozdrawiam1
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, 00:00 przez anniwella, łącznie edytowano 2 razy

anniwella
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączyła: 27 kwi 2008, 14:12
Lokalizacja: birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez raffi » 28 kwi 2008, 00:17 Re: Polecam swietna dzielnice do zamieszkania!

a czemu na czerwono to napisaliscie?
-----------------------------
[ you ] a teraz pij szczesliwym stawaj sie, gdy malo Ci dolewke sobie wez;)
polecam kapelke posluchac!!!!!!!!
http://profile.myspace.com/index.cfm?fu ... d=82143349
Avatar użytkownika
raffi
Rozeznany
 
 
Posty: 161
Wiek: 44
Dołączył: 13 lis 2006, 20:55
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 28 kwi 2008, 15:14 Re: Polecam swietna dzielnice do zamieszkania!

jak bys pomieszkal na erdington przez rok, tez bys pisal na czerwono heheheheheh

pozdr

pe

KA i PE
 
 

KobietaPostNapisane przez anniwella » 28 kwi 2008, 20:00 Re: Polecam swietna dzielnice do zamieszkania!

[quote="raffi"]a czemu na czerwono to napisaliscie?

[color=yellow]bo
kolorowe mamy zycie he hee

anniwella
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączyła: 27 kwi 2008, 14:12
Lokalizacja: birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez littleflower » 23 kwi 2009, 14:08 Re: Polecam swietna dzielnice do zamieszkania!

aktualne jeszcze, bo mnie by pasowala ta dzielnica i jaki to domek, ile sypialni,
Avatar użytkownika
littleflower
Początkujący
 
 
Posty: 27
Wiek: 48
Dołączyła: 21 wrz 2008, 14:23
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez marcin.p » 23 kwi 2009, 14:29 Re: Polecam swietna dzielnice do zamieszkania!

I ktos tu dostanie bana za zamieszczanie ogloszen... jak ma garaz to sie zastanowie
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posty: 866
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2006, 23:15
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez VirusJah » 23 kwi 2009, 20:20 Re: Polecam swietna dzielnice do zamieszkania!

Hahaha ja mieszkam kolo szpitala na West Bromwich i też zajefajna okolica - mam blisko do parku, na "deptak" i nad swamp pool ale się nie wyprowadzam :D

Co do koloru CZERWONEGO to powinien być raczej tylko dla administracji.
Np. żeby na pisać "Nie zamieszczamy ogłoszeń na forum" :grin:

Pozdrawiam
It was my decision to get clean, I did it for me
Admittedly I probably did it subliminally for you
So I could come back a brand new me, you helped see me through
And don't even realise what you did, believe me you

VirusJah
Rozeznany
 
 
Posty: 229
Wiek: 34
Dołączył: 25 sty 2008, 19:06
Lokalizacja: Oldbury
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez cobra0112 » 24 kwi 2009, 12:28 Re: Polecam swietna dzielnice do zamieszkania!

ja to polecam Amington :):):):
Gdy zakładam kask, inaczej patrze na świat!

cobra0112
Raczkujący
 
 
Posty: 92
Dołączyła: 12 lut 2009, 19:48
Lokalizacja: Chojnice - Tamworth
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Manitou » 24 kwi 2009, 12:44 Re: Polecam swietna dzielnice do zamieszkania!

A ja polecam świat Fallout....cisza ,duże przestrzenie...i takie tam :-P
Avatar użytkownika
Manitou
Rozeznany
 
 
Posty: 299
Dołączył: 19 maja 2007, 15:00
Lokalizacja: Wyspa Dr.Moroue
Reputacja: 8
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez VirusJah » 24 kwi 2009, 17:26 Re: Polecam swietna dzielnice do zamieszkania!

Manitou, Jeśli dobrze zrozumiałem chodzi Ci o świat jak w grze "Fallout"...
To dziękuje za po apokaliptyczne klimaty, na styl "Mad Maxa" :D
It was my decision to get clean, I did it for me
Admittedly I probably did it subliminally for you
So I could come back a brand new me, you helped see me through
And don't even realise what you did, believe me you

VirusJah
Rozeznany
 
 
Posty: 229
Wiek: 34
Dołączył: 25 sty 2008, 19:06
Lokalizacja: Oldbury
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez littleflower » 21 sty 2011, 12:41 Re: Polecam swietna dzielnice do zamieszkania!

Wlasnie jestem w trakcie zalatwiania formalnosci do zamiany mieszkania z Housing association- chce mieszkac w Birmingham- dosyc blisko centrum, z dobrym polaczeniem do universytetu, takze w spokojnym miejscu gdzie mozna z dziecmi na spacer wyjsc,

Jakie mniej wiecej polecacie okolice?ulice?
postcody?
A jakie omijac szerokim lukiem?

Znalazlam kilka ofert zamiany z postcode B23, B26, B9, i nie wiem czy warto zaglebiac sie w detale, pomozecie?
Avatar użytkownika
littleflower
Początkujący
 
 
Posty: 27
Wiek: 48
Dołączyła: 21 wrz 2008, 14:23
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 4
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 21 sty 2011, 16:42 Re: Polecam swietna dzielnice do zamieszkania!

B26 to Yardley, mieszkalam poltora roku, do centrum dobre polaczenie jesli chodzi o autobusy to z Coventry Road jezdzi 900, 57, 57A, 58 i 60 co chwile. Okolica spokojna i miare czysta, chociaz pewnie jak kazda ma swoje lepsze i gorsze miejsca ;)
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2132
Wiek: 36
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Luiza » 21 sty 2011, 20:27 Re: Polecam swietna dzielnice do zamieszkania!

Ja polecam edgbaston B15, B16.
A o ktory uniwersytet chodzi?
Stad w sumie do Aston blisko, do Birmingham Uni tez blisko, do BCU troche dalej.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez littleflower » 21 sty 2011, 23:01 Re: Polecam swietna dzielnice do zamieszkania!

Dziekuje za podpowiedzi

Chce sie tam przeniesc z dziecmi i o nie mi najbardziej chodzi, czyli bezpieczenstwo i jak najmniejsza ilosc huliganstwa,
Wiem ze nigdzie rozowo nie jest ale sa tez pewne ulice ktore lepiej omijac- nie chce tez byc jedyna biala w okolicy choc nie mam nic przeciwko kolorowym sasiadom , to jednak wole dzielnice gdzie jest bardziej rodzinna a jednoczesnie ze wzgledu na rozrywki i sklepy blisko do centrum czyli Bullring i dobre polaczenie z univerkiem ( dopiero aplikuje )

Moze podpowiedzcxie jakich ulic w danej dzielnicy unikac, wlasnie czaserm tak jest ze i na tej " dobrej" dzielnicy i czarna owca sie trafi ,
A ze mam troche czasu na wybor to chce dobrze wybrac . W koncu to wybor na ilesc tam kolejnych lat lub byc moze do konca moich dni , kto wie?
Avatar użytkownika
littleflower
Początkujący
 
 
Posty: 27
Wiek: 48
Dołączyła: 21 wrz 2008, 14:23
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 4
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Luiza » 22 sty 2011, 19:43 Re: Polecam swietna dzielnice do zamieszkania!

Wydaje misie ze w Egdbaston takich miejsc jest niewiele. Szczerze to nawet nie slyszalam o niebezpiecznych czesciach Edgbaston. Ogolnie ta dzielnica jest uwazana za bardzo "posch" :mrgreen: , szczegolnie ta czesc kolo Harborne czy Selly Oak (tam same kilu hektarowe posiadlosci z polami golfowymi).
Z wlasnych obserwacji unikalabym okolic Dudley Road i ogolnie krawedzi Edgbaston przy Smethwick. Tam juz strasznie brudno i nieciekawie jest. Choc nie wiem jak tam sie mieszka.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do MIESZKANIE