Przwoz Cyfry+/ Polsatu

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez Lukaas85 » 11 mar 2007, 14:10 Przwoz Cyfry+/ Polsatu

Hejka.
Czy ktos z was przewozil zestaw cyfry+ albo polsatu (antena i dekoder)?
Czy taki zestaw miesci sie do walizki, moze ktos wie ile to moze wazyc?
:wink: i :roza: dla kazdego kto odpowie
What would Elvis do?
Avatar użytkownika
Lukaas85
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1619
Wiek: 39
Dołączył: 20 cze 2006, 22:26
Lokalizacja: GłowaWłasnaOsobista
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Edyta » 11 mar 2007, 14:19 Re: Przwoz Cyfry+/ Polsatu

hehhe, ja wysylalam dekoder cyfry mezowi w torbie-autobusem, to wcale spore nie jest, ale ile wazy??hm??(chociaz w mojej pracy wage powinnam miec w rece :mrgreen: )hehhe. Dekoder Ci sie zmiesci do walizki, ale antene-my kupilismy tutaj :mrgreen:
Avatar użytkownika
Edyta
Zadomowiony
 
 
Posty: 973
Wiek: 45
Dołączyła: 11 sie 2006, 18:00
Lokalizacja: Polska
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez anirad » 11 mar 2007, 15:41 Re: Przwoz Cyfry+/ Polsatu

dekoder echostar polsatu wazy dokladnie 1.86 kg. przywozenie anteny to absurd. nowa tutaj kosztuje 10-15 funtow z mocowaniami.
Ma magiczna rozdzka wie czego od niej chce,
Wysmienicie zna moj gust - oczy, buzka, biust....
Avatar użytkownika
anirad
Stały Bywalec
 
 
Posty: 483
Wiek: 51
Dołączył: 14 paź 2006, 18:39
Lokalizacja: Ha'il Saudi Arabia
Reputacja: 76
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Insanity » 11 mar 2007, 16:12 Re: Przwoz Cyfry+/ Polsatu

Polskiej TV mówimy NIE

Insanity
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2022
Wiek: 37
Dołączył: 6 sty 2007, 10:32
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez wsiaz » 11 mar 2007, 16:16 Re: Przwoz Cyfry+/ Polsatu

no tak , alu musi byc napis na tej antenie przeciez CYFRA+ HAHAHAHA, dfekoder cyfry mo0ge ci sprzedac jak chcesz mam pionka 1530 na sprzedaz
Avatar użytkownika
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posty: 833
Dołączył: 23 sty 2007, 23:03
Reputacja: -1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agg » 11 mar 2007, 19:07 Re: Przwoz Cyfry+/ Polsatu

Ja przewiozlam dekoder cyfry normalnie w walizce, samolotem. Antena wystarczy Ci ta, ktora masz na domu tutaj (jesli masz). Nie ma znaczenia czy jest na nien napisane cyfra+ czy polsat ;p Wystarczy dobrze ustawic. My na poczatku troche sie z tym meczylismy, co sie okazalo w rezultacie rzecza prosta jak drut ;)
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez pticu » 11 mar 2007, 20:35 Re: Przwoz Cyfry+/ Polsatu

zdecydowanie NIE polskiej TV, sam osobiscie zamowielm sobie i ogladam skytv, mam szeroki pakiet za 20 funow miesiecznie, rewelka, nawet napisy sa na wiekszosci programow(po angielsku :P
Avatar użytkownika
pticu
Początkujący
 
 
Posty: 12
Wiek: 54
Dołączył: 11 mar 2007, 15:56
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Lukaas85 » 12 mar 2007, 07:14 Re: Przwoz Cyfry+/ Polsatu

dziekuje za odpowiedzi.
po :roza: dla kazdego :mrgreen:
What would Elvis do?
Avatar użytkownika
Lukaas85
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1619
Wiek: 39
Dołączył: 20 cze 2006, 22:26
Lokalizacja: GłowaWłasnaOsobista
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez madhavendra » 20 maja 2007, 17:23 Re: Przwoz Cyfry+/ Polsatu

anirad napisał(a):dekoder echostar polsatu wazy dokladnie 1.86 kg. przywozenie anteny to absurd. nowa tutaj kosztuje 10-15 funtow z mocowaniami.

Kupilismy antene na targu (mamy dekoder polsatu) i nikt nam mocowania nie zaproponowal :twisted:
Teraz mamy problem, bo zero sprzetu do wiercenia, ani doswiadczenia. Ktos ma jakas rade? Moze jakis polski specjalista zaglada na forum? ;)
Avatar użytkownika
madhavendra
Początkujący
 
 
Posty: 44
Dołączył: 19 wrz 2006, 18:44
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Bernii » 20 maja 2007, 17:39 Re: Przwoz Cyfry+/ Polsatu

Jak ktos chce to na PW moge podac nr tel. prywatnego do goscia ktory ponoc za 30 Ł ustawia wszystko - nie kozystalem (wogole malo tv ogladam :P ) - znajomi z pracy meczyli sie z ustawieniem, wierceniem itp i dorwali jego nr tel. zadzwonili, gostek przyjechal - zrobil swoje i sa zadowoleni.
To co cię kusi czego ci potrzeba
Zludne bezpieczenstwo, pigulka szczescia
Ja z dnia na dzien nabieram pewności
Nie ma szczescia bez odrobiny szalenstwa!!!
Avatar użytkownika
Bernii
Rozeznany
 
 
Posty: 250
Wiek: 40
Dołączył: 16 maja 2007, 09:09
Lokalizacja: Rzeszow/Birmingham
Reputacja: 4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez anirad » 21 maja 2007, 06:20 Re: Przwoz Cyfry+/ Polsatu

mocowania to uchwyty do scian a nie czlowieczek w kartoniku ktory w ramach zestawu ci to zainstaluje. Jak chcesz to tez znam czlowieka ktory sie tym zajmuje, ma na imie Grzegorz. ( byc moze to ten sam co powyzej...)
Ma magiczna rozdzka wie czego od niej chce,
Wysmienicie zna moj gust - oczy, buzka, biust....
Avatar użytkownika
anirad
Stały Bywalec
 
 
Posty: 483
Wiek: 51
Dołączył: 14 paź 2006, 18:39
Lokalizacja: Ha'il Saudi Arabia
Reputacja: 76
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez madhavendra » 21 maja 2007, 16:09 Re: Przwoz Cyfry+/ Polsatu

Dzieki Berni, juz zalatwione, wszystko gra, facet byl szybki, sprawny i profesjonalny, dzieki za info.
Avatar użytkownika
madhavendra
Początkujący
 
 
Posty: 44
Dołączył: 19 wrz 2006, 18:44
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Nusio » 21 maja 2007, 18:35 Re: Przwoz Cyfry+/ Polsatu

A ja mam takie pytanie:

Czy można przewieżć do UK podzespoły komputerowe? Mam na myśli płyte główną, procek, grafike, HDD... wszystko oprócz obudowy bo dużo miejsca zajmuje :wink: Po prostu szkoda mi kompa zostawiać w Polsce bo jest dobry a tak to bym sobie tylko obudowe na miejscu kupił i monitor jakiś i miałbym swój komputerek :grin:
Avatar użytkownika
Nusio
Rozeznany
 
 
Posty: 175
Wiek: 44
Dołączył: 28 kwi 2007, 21:13
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Bernii » 21 maja 2007, 18:41 Re: Przwoz Cyfry+/ Polsatu

Nusio, - chyba nie ma z tym problemow. Celnicy raczej sie chyba do tego nie czepiaja- przynajmniej ja nic o tym nie slyszalem. Znajomy przewozil tak czesci komputerowe - i przewiozl. :)
To co cię kusi czego ci potrzeba
Zludne bezpieczenstwo, pigulka szczescia
Ja z dnia na dzien nabieram pewności
Nie ma szczescia bez odrobiny szalenstwa!!!
Avatar użytkownika
Bernii
Rozeznany
 
 
Posty: 250
Wiek: 40
Dołączył: 16 maja 2007, 09:09
Lokalizacja: Rzeszow/Birmingham
Reputacja: 4
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI