Solarium West Brom

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

MężczyznaPostNapisane przez zielas » 16 paź 2008, 10:27 Re: Solarium West Brom

sorki, myslalem ze jest tylko jedno solarium polskie na west bromie- ale generalnie czy to wazne? hehehe

zielas
Początkujący
 
 
Posty: 33
Wiek: 42
Dołączył: 29 gru 2006, 19:16
Lokalizacja: Szczecin
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 16 paź 2008, 12:22 Re: Solarium West Brom

raczej tak, nie powinno sie wszystkich wrzucac do jednego worka, to tak jakbym kupila przeterminowany produkt w jednym sklepie i mowiła wszystkim ze ten produkt jest wszędzie przeterminowany... :)
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Kamyk » 31 sty 2010, 11:02 Re: Solarium West Brom

to ktore solarium jest beznadziejne, na przeciwko zubra czy B&Q?

Kamyk
Początkujący
 
 
Posty: 20
Dołączyła: 17 lip 2006, 17:45
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 31 sty 2010, 12:04 Re: Solarium West Brom

Kamyk, już nie ma ani Żubra ani B&Q :-)
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 31 sty 2010, 12:38 Re: Solarium West Brom

wsiaza moze to nie byl samoopalacz? w normalnych solariach jest pare lub parenascie rodzajow przyspieszaczy opalania, i dziela sie na ,, brudzace,, i nie brudzace;P
jedne dzialaja na bazie kremow brazujacych i samoopalaczy ktore poteguja opalenizzne , a drugie dzialaja na bazie pobudzania naczynek itd i po nich po wyjsciu z solarium skora jest bardziej zaczerwieniona i piekaca, lub sa tez nie brudzace ale chlodzace, ktorych ja przewaznie uzywalam.
Twoja zona prawdopodobnie uzyla wesji brudzacej;) ja nigdy takich nie stosuje bo brudza ubrania tak samo jak niektore kremy brazujece i daja efekt samoopalacza wlasnie i zazolcenie skory ;)
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 39
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez damis84 » 18 kwi 2010, 15:28 Re: Solarium West Brom

Ja tez chcialbym ostrzec jesli chodzi o solarium.
Zona byla ostatnio w salonie B&A jakos tak,wczesniej opalala sie troche w Polsce:byla na 5min pozniej 7min i 9min.
Stwierdzila ,ze tutaj pojdzie na 10min.
Wieczorem oczywiscie byla troche zaczerwieniona ,ale przewaznie przeciez tak jest,lecz gdy rano wstala to zona byla doslownie POPARZONA i OPUCHNIETA na twarzy tak ,ze widziala swoje luki brwiowe :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Chce zaznaczyc ,ze nog ani brzucha,w nawet plecow nie miala zlapanych,natomiast gorna czesc piersi (polowa),szyja i twarz byly poparzone.
Mysle,ze gdyby nawet zona z solarium przesadzila to bylaby poparzona na calym ciele ,ale nie tylko tych miejscach po za tym jak juz pisalem w Polsce na solarium uczeszczala i juz naprawde ladna miala opalenizne ROWNOMIERNA :!: :!:
Jestem zszokowany,ani ja ani zona juz wiecej tam nie pojdziemy!
Pozdrawiam i nie zycze nikomu takich wrazen...

damis84
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączył: 24 sie 2008, 15:37
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez oliwka_26 » 18 kwi 2010, 16:53 Re: Solarium West Brom

heheh tez mi sie zdarzyla dosc mocna opalenizna a moze popalenizna hehe problem w tym ze obsluga powinna informowac kiedy zmieniaja lampy i wtedy poprostu mozna pojsc na krocej. ps a tak pozatym to zamiast solarium polecam kremy samoopalajace

oliwka_26
Rozeznany
 
 
Posty: 196
Dołączyła: 20 gru 2006, 22:09
Reputacja: 8
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET