Polecam swietna dzielnice do zamieszkania!

Rozmowy na temat mieszkań o tym jak mieszkacie, jakie dzielnice polecacie itd...

KobietaPostNapisane przez yoki » 22 sty 2011, 21:03 Re: Polecam swietna dzielnice do zamieszkania!

B16 generalnie nie jest ciekawe jezeli chodzi o Edgbaston,szczegolnie blizej Ladywood- tam to juz strach chodzic w dzien...chyba, ze ja tylko mam takiego pecha :) B15 jak najbardziej- sama chcialabym tam mieszkac ;)

yoki
Stały Bywalec
 
 
Posty: 325
Dołączyła: 28 cze 2008, 09:39
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 22 sty 2011, 21:22 Re: Polecam swietna dzielnice do zamieszkania!

Ja na Yardley mieszkalam przy Coventry Road, zaleta jest to ze masz bliziutko przystanki i autobusy do centrum, jest czysto i spokojnie, jedynym minusem jest to ze to jednak ruchliwa ulica i ten halas slychac, ale jedna uliczka w bok i juz jest lepiej a nadal czysto i spokojnie :)
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2132
Wiek: 36
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez littleflower » 22 sty 2011, 21:52 Re: Polecam swietna dzielnice do zamieszkania!

Dziekuje

Edgabaston zapamietam :mrgreen:
Avatar użytkownika
littleflower
Początkujący
 
 
Posty: 27
Wiek: 48
Dołączyła: 21 wrz 2008, 14:23
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 4
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Luiza » 23 sty 2011, 12:28 Re: Polecam swietna dzielnice do zamieszkania!

yoki napisał(a):B16 generalnie nie jest ciekawe jezeli chodzi o Edgbaston,szczegolnie blizej Ladywood- tam to juz strach chodzic w dzien...chyba, ze ja tylko mam takiego pecha :) B15 jak najbardziej- sama chcialabym tam mieszkac ;)

Ja na moje B16 nie narzekam :mrgreen: a mieszkam tu ponad 4 lata. Cisza, spokój, czysciutko. Wybór byl calkowicie swiadomy. Wlasnie tu chcielismy mieszkac i tu mieszkamy.
I juz nigdzie sie stad nie ruszam.
Tak jak nie cale B16 jest doskonale, tak i B15 ma swoje gorsze strony.
Wczesniej mieszkalam wlasnie w Edgbaston na Rotton Park, przy Dudley Rd ,ale tylko tydzien wiec niewiele moge powiedziec, poza tym ze jest tam syf jak na soho, Potem Yardley. Okolica spokojna ale mieszkalam przy samej Coventry Road wiec halas byl nie do wytrzymania cala noc. Potem Hall Green. Srednio tam bylo. Im dalej od Stratford Road tym przyjemniej, ale daleko od glownej ulicy znaczy daleko od srodkow komunikacji, poza tym dostanie sie tam w godzinach szczytu zajmuje 2 godziny (40 minut piechota). Potem Perry Bar. To jest takie bagno, ze slowami nie da sie opisac. Populacja szczurow jest wielokrotnie wyzsza od populacji ludzi.
Po tych wedrowkach postanowilismy przeprowadzic sie do Edgbaston, ktore jest niebem w porownaniu ze wszystkim wyzej opisanym.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez littleflower » 24 sty 2011, 18:42 Re: Polecam swietna dzielnice do zamieszkania!

Mam wstepnie umowiona wizyte z kolezanka, ktora pokaze mi mniej wiecej te okolice, pochodze i popatrze
Nie ma to jak na wlasne oczy zobaczyc
Dziekuje za rady te i te ktore jeszcze jak myslicie moga mi sie przydac przy wyborze lokalizacji :mrgreen:

[ Dodano: |13 Lut 2011|, o 22:54 ]
Castle Vale okolice B35 -mam z stamtad dosyc dobra oferte zamiany, nie zawiele moge sie z internetu dowiedziec o tej okolicy, wiem z google earth i map ze dosyc zielono, szkoly tez w poblizu sa, do centrum autobusem 40 min- troszke dlugo ale moze warto?
Avatar użytkownika
littleflower
Początkujący
 
 
Posty: 27
Wiek: 48
Dołączyła: 21 wrz 2008, 14:23
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 4
Neutralny

KobietaPostNapisane przez mamuska12345 » 22 sie 2011, 14:17 Re: Polecam swietna dzielnice do zamieszkania!

luiza edgbaston kiedys byl "posch"bo byl zamieszakny i nie bylo na tym terenie fabryk itd i to tak kiedys bylo na Handsworth(uwiezyl by kto?) a poza tym to zgadzam sie z Toba co do Dudley i reszta ja mieszka na Ladywood i tutaj tez raju nie ma :wink:

mamuska12345
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Dołączyła: 12 sie 2011, 17:47
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do MIESZKANIE