Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Polska-Irlandia. Remis 1:1 w Dublinie

Wczoraj Polska zremisowała w Dublinie z Irlandią 1:1 (1:0) w meczu eliminacji piłkarskich mistrzostw Europy. Biało-czerewoni prowadzili od 26. minuty po golu Sławomira Peszki. Wyrównał w pierwszej minucie doliczonego przez sędziego czasu gry Shane Long.

Trenerzy obu drużyn przed meczem z dużym respektem wypowiadali się o przeciwniku. Polacy z 10 punktami przystępują do tego spotkania jako liderzy grupy D. O trzy mniej mają Irlandczycy, Niemcy i Szkoci. Na piątym miejscu jest Gruzja (3 pkt), a stawkę zamyka Gibraltar z zerowym dorobkiem.

Źródło:rmf24.pl